רכבים יועץ רכב יעקב כרמל

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

משתמש תפוס

משתמש צעיר
ראשית אני חושב שמי שכתב על היועץ שהוא לא יר"ש ורק שם כיפה כדי להרשים שיחזור בו ולא שאני מכיר אותו או משהו אבל מההודעות שלו נשמע שהוא יר"ש גדול!
בנוסף יש לי טיוטה פריוס 2015 שמורה מאוד בכל קנה מידה ואני מעוניין למכור אותה , הנקודה היא שהקילומטרז' קצת גבוהה 219000 , מישהו אמר לי שברכבים מהשנתונים האלו ומעלה הממוצע השנתי של הקילומטר עולה ובמיוחד בהיברידיים והחשמליים ,
האם זה נכון ? יש למישהו מידע בעניין ?

חרוץ ויסודי

משתמש רשום
תודה:)
קטונתי ממש מלהגדיר מהו ירא שמים.
אני לא רב, והתואר היחיד שלי הוא דוקטור לרכבים, לא משהו שמקדם בנושא:)))

אמונה לא בהכרח קשורה לכיפה עם סרט או בלי, או לכל דבר אחר.
לצערינו, ישנם אנשים שנראים בחזות דתית/חרדית מלאה ולא מאמינים, ישנם אנשים עם צורה חיצונית שונה ועם אמונה חזקה בקב"ה, בסוף זו האמת הפנימית של כל אחד מאיתנו.
זה מתנה להיות אדם מאמין. אמיתי.
יש לך אבא שיכול הכול, בריאות ואושר וכל דבר! אדם כזה רואה את כל החיים אחרת, במקום להאשים את ההוא וההיא, יודע שהכול נגזר מלמעלה, ומה שמגיע הוא מדויק❤️

אדם שמאמין שהכול מלמעלה באמת, לא ישקר ולא ירמה, כי סך הכול הוא עובד על עצמו.
כל אגורה שמגיע ונגזר בראש השנה, נקבל בכל מקרה, ואם ח"ו נרמה מישהו את מה זה מקדם בכלל?

"איש באמונתו יחיה"...

לענינינו....בגדול, מה שנכון, רוב מי שקונה רכבים היברידיים, קונים כדי לחסוך דלק.
מה שהופך אוטומטית את הממוצע השנתי שלהם לגבוה מרכבי בנזין רגילים.

כשאתה בא למכור רכב, כנס ליד 2, תשתמש במסננים, חפש 2015, בין 200000 ק"מ ל-240000 ק"מ ותראה מה אנשים אחרים דורשים על רכב דומה.
זה באמת הבדיקה הנכונה והריאלית

בהצלחה במכירה!

נערך לאחרונה ב:

שירושבח

משתמש פעיל
רכב משפחתי 9 מקומות דוגמת
סטאריה, טרנספורטר,ויטו וכו'
קשה למצוא להם סוכנות ביטוח במחיר שפוי
וגם
איזה רכב מומלץ למשפחות גדולות מבחינת
תחזוקה, דלק תיקונים וכו'
נשמח להחכים קצת בנושא
רוב תודות!

טיל בליסטי

משתמש פעיל
שאלה: בנוגע לרכישה
רכב טויוטה וורסו 2017 שעשו לו בדיקה במוסך
וכתוב בקטגוריה - מנוע מערכות
"בלאי פנימי שאיבות שמן לחלל השריפה"
בנוסף כתוב "יש לבדוק תצרוכת שמן בנסיעה כל 1000 ק"מ" וגם "מותח רועש"
זה בעיה רצינית?
האם מומלץ?

חרוץ ויסודי

משתמש רשום
שאלה: בנוגע לרכישה
רכב טויוטה וורסו 2017 שעשו לו בדיקה במוסך
וכתוב בקטגוריה - מנוע מערכות
"בלאי פנימי שאיבות שמן לחלל השריפה"
בנוסף כתוב "יש לבדוק תצרוכת שמן בנסיעה כל 1000 ק"מ" וגם "מותח רועש"
זה בעיה רצינית?
האם מומלץ?
היי, בוקר טוב ושבוע טוב ומבורך לכל עם ישראל!!
לגבי הסעיף של בלאי פנימי, בהנחה וזה נכון, אין מה לגעת ברכב!

לגבי השאר, מסוג הדברים שהרבה פעמים כותבים על הדרך...:)

בהצלחה

חרוץ ויסודי

משתמש רשום
רכב משפחתי 9 מקומות דוגמת
סטאריה, טרנספורטר,ויטו וכו'
קשה למצוא להם סוכנות ביטוח במחיר שפוי
וגם
איזה רכב מומלץ למשפחות גדולות מבחינת
תחזוקה, דלק תיקונים וכו'
נשמח להחכים קצת בנושא
רוב תודות!
היי, בוקר טוב:) לגבי ביטוח לרכב, וזה נכון לכל רכב, חובה להשוות בין חברות הביטוח!!
הפערים לעיתים יכולים להיות אלפי ש"ח.
אז... עבודה קשה להתקשר להרבה חברות וסוכנויות, אבל כמעט תמיד זה שווה את זה.
בנוסף: בשנה האחרונה היתה עליות מחירים משמעותית, ממה שאני יודע 30 אחוז יותר משנה שעברה.

לגבי רכב מומלץ, שאלה מורכבת, לא משהו לענות בהודעה:)

אחלה יום

5699

משתמש פעיל
בקר טוב. מה אתה ממליץ לקנות .אני צריך רכב 7 מקומות עד תקציב של 22.000. שיהיה רכב אמין וחסכוני( עד כמה שאפשר)

טיל בליסטי

משתמש פעיל
היי, בוקר טוב:) לגבי ביטוח לרכב, וזה נכון לכל רכב, חובה להשוות בין חברות הביטוח!!
הפערים לעיתים יכולים להיות אלפי ש"ח.
אז... עבודה קשה להתקשר להרבה חברות וסוכנויות, אבל כמעט תמיד זה שווה את זה.
בנוסף: בשנה האחרונה היתה עליות מחירים משמעותית, ממה שאני יודע 30 אחוז יותר משנה שעברה.

לגבי רכב מומלץ, שאלה מורכבת, ל
היי, בוקר טוב ושבוע טוב ומבורך לכל עם ישראל!!
לגבי הסעיף של בלאי פנימי, בהנחה וזה נכון, אין מה לגעת ברכב!

לגבי השאר, מסוג הדברים שהרבה פעמים כותבים על הדרך...:)

בהצלחה
קודם כל תודה על התשובה המהירה
מעלה את המסמך אתמול לא הצלחתי
תודה על הכול

קבצים מצורפים

• 1701588032158.png
    1701588032158.png
    3.2 MB · צפיות: 75

Bin26

משתמש פעיל
תודה על העזרה..
אני מחפש רכב 7 מקומות ו-א' הדברים דרכם אני בודק את מצבו הוא דוח סליקה בו אני רואה את התאונות שהרכב עבר,
לפעמים רשום על רכב אירוע ביטוחי של 30K אבל שאר הנתונים נראים טובים והמוכר טוען שזו איזו כניסה קטנה בפח או דברים כאלו שהמוסך מנפח להוציא כסף מהחברת ביטוח ושאלתי איזה דברים צריכים להדליק נורה אדומה שלא להתקרב לרכב ובאלו דברים הבדיקה יכולה לספק מידע יעיל?
כמו כן האם בתקופה זאת ניתן להשתמש בשרותך למציאת רכב?

חרוץ ויסודי

משתמש רשום
בקר טוב. מה אתה ממליץ לקנות .אני צריך רכב 7 מקומות עד תקציב של 22.000. שיהיה רכב אמין וחסכוני( עד כמה שאפשר)
היי, צהרים טובים:) מתנצל שלא יכול לענות לשאלה הזו, וכאלה בסגנון.
לי לוקח לפחות שעה וחצי של פגישה, כדי להבין מה ואיך וכמה.
זה לא משהו לשאלה אחת.

סתם כדוגמה, בסכום שאתה מציין בדרך הטבע אין כל סיכוי ללא תקלות...

בהצלחה מה שלא יהיה.

יעקב.

חרוץ ויסודי

משתמש רשום
תודה על העזרה..
אני מחפש רכב 7 מקומות ו-א' הדברים דרכם אני בודק את מצבו הוא דוח סליקה בו אני רואה את התאונות שהרכב עבר,
לפעמים רשום על רכב אירוע ביטוחי של 30K אבל שאר הנתונים נראים טובים והמוכר טוען שזו איזו כניסה קטנה בפח או דברים כאלו שהמוסך מנפח להוציא כסף מהחברת ביטוח ושאלתי איזה דברים צריכים להדליק נורה אדומה שלא להתקרב לרכב ובאלו דברים הבדיקה יכולה לספק מידע יעיל?
כמו כן האם בתקופה זאת ניתן להשתמש בשרותך למציאת רכב?
נגעת בנקודה חשובה ביותר!! כל מי שמתלבט בנושא תאונות מומלץ מאוד לקרוא!

אז תשובות לא חסר... נכון שלעיתים השמאי מעגל דברים כלפי מעלה בתביעה ביטוחית ועדיין:(
חובה לבדוק יסודי את הדברים, אפשר בשני דרכים: שיטה ראשונה, לקחת למכון בדיקה ולקוות שתבין את הדו"ח. מכון בדיקה צריך לציין ליד סעיפים של ליקויים, אם התאונה עם משמעות נמוכה/בינונית/גבוהה, כדי להקל.
האם זה מספיק?
לא!! נתקלתי בהמון מקרים של ליקויים משמעותיים שבמלל נרשם פרטי תאונה והיא לגמרי בהגדרה של בינונית ואפילו גבוהה, אבל בציון נרשם משמעות נמוכה.
המכון מכסה את עצמו בעצם זה שהוא ציין את המלל.
שימו לב לעוד נקודה חשובה: למרות שאתם משלמים למכון על בדיקת רכב, התשובות לא תמיד יעזרו, כי מפנים לקבלת הצעת מחיר ממוסך, לא יתנו אחוזים ריאליים להפחתה אלא יפנו לשמאי וכך הלאה.
לא סתם כשמגיעים למגרשים מציגים מיד דו"ח, לטעמי זה לא נועד מצד היושר, אלא להראות מראש מה שהמוכר רוצה שתראה.
אופציה שניה ויעילה בהרבה לקבל את הדו"ח שמאי ששייך לאותו תאונה מדוברת.
שם יהיו תמונות, שם יהיה הסברים, גם אם לא תבין את כולם, מקווה שלפחות יקל להבין את התמונה.

לסיכום: אם אתה רוצה עצה טובה, אל תיכנס למקום שחכם בורח ממנו.

נ.ב. הסיכון בקניית רכב שעבר תאונה, הוא לא רק בטיחותית.
לפעמים כשרוצים למכור בהמשך את הרכב זה סיוט שאין כדוגמתו.

2. בהמשך לכל הפירוט על מכוני בדיקה וכו' זו דעתי, כל אחד יקח את זה לאן שהוא מבין.
אני אדם שחי בשלום ושלווה עם כולם, אין לי עניין לפתוח חזית ולכן גם לא הזכרתי שמות:)

חרוץ ויסודי

משתמש רשום
ממשיכים:)...

יש לכם שאלות נוספות שנוגעות לתחום המקצועי ברכב, אני כאן.

פליז עד 3 הודעות כרגע, לא יותר.

חנוכה שמח, ומי יתן אור וישועה לכל עם ישראל, לחיילים, לחטופים, למשפחות המיוסרות כל כך, בעז"ה!!!❤️❤️❤️

אחד שצייר

משתמש רשום
שלום @חרוץ ויסודי !
אני מחפש רכב מיני / סופר מיני (קיה פיקנטו / מאזדה 2, משהו בסגנון).

הרכב מיועד ביום יום לנסיעות קצרות לעבודה ועוד נסיעה לצפון בממוצע של פעם בחודש וחצי.

תקציב: סביבות 30 אלף.

1. איזה רכב היית ממליץ לבדוק?
2. איזה דגש היית שם בחיפוש? (קילומטרז'? מספר בעלים? וכו).
3. אני לא מבין ברכבים בכלל (רכב ראשון..) - האם היית ממליץ לקנות מסוכנות ודי במקום לחפש לבד?
4. אני מבין שכיום אתה לא עוסק בתחום של מכירת רכבים וכו - יש מישהו שהיית ממליץ עליו כתחליף..? (האמת אני דיי נואש כי כאמור אני לא מבין בתחום ולמרות שהנושא דחוף לי - אני כבר איזה זמן מחפש ולא בדיוק יודע איך להתקדם עם זה..).

תודה!

כושר

משתמש חדש
ממשיכים:)...

יש לכם שאלות נוספות שנוגעות לתחום המקצועי ברכב, אני כאן.

פליז עד 3 הודעות כרגע, לא יותר.

חנוכה שמח, ומי יתן אור וישועה לכל עם ישראל, לחיילים, לחטופים, למשפחות המיוסרות כל כך, בעז"ה!!!❤️❤️❤️
שלום!
שאלה רכב בין 20-23 אלף שח קטן וקומפקטי מה הכי מומלץ? ומה הדעות שלך לגבי מיצובישי ספייס סטאר או יונדאי I20?
תודה רבה!

חרוץ ויסודי

משתמש רשום
שלום @חרוץ ויסודי !
אני מחפש רכב מיני / סופר מיני (קיה פיקנטו / מאזדה 2, משהו בסגנון).

הרכב מיועד ביום יום לנסיעות קצרות לעבודה ועוד נסיעה לצפון בממוצע של פעם בחודש וחצי.

תקציב: סביבות 30 אלף.

1. איזה רכב היית ממליץ לבדוק?
2. איזה דגש היית שם בחיפוש? (קילומטרז'? מספר בעלים? וכו).
3. אני לא מבין ברכבים בכלל (רכב ראשון..) - האם היית ממליץ לקנות מסוכנות ודי במקום לחפש לבד?
4. אני מבין שכיום אתה לא עוסק בתחום של מכירת רכבים וכו - יש מישהו שהיית ממליץ עליו כתחליף..? (האמת אני דיי נואש כי כאמור אני לא מבין בתחום ולמרות שהנושא דחוף לי - אני כבר איזה זמן מחפש ולא בדיוק יודע איך להתקדם עם זה..).

תודה!
היי, צהרים טובים:) לגבי ההחלטה בין רכבים שונים, זה באמת מצריך פגישת ייעוץ, לא משהו שאפשר לשלוף...
לגבי היחס בין השנה לק"מ ומה עדיף: בעיניי עדיף לרדת שנתיים נניח ולחפש ק"מ נמוך יותר. היות ועלות הרכב מושפעת בעיקר מהשנה, אם תקנה רכב עם ק"מ נמוך, תצא בזול יותר ועם עסקה שווה יותר! מה שכן, זה תקף רק לרכב זהה. כלומר, אם באותם שנים יש הבדל במנועים נניח/דברים דומים, זה כבר שאלה עמוקה יותר.

בהצלחה:)

אם תהיה לך שאלה ספציפית שאוכל לעזור, תוכל להתקשר אליי בכיף.
יעקב

חרוץ ויסודי

משתמש רשום
שלום!
שאלה רכב בין 20-23 אלף שח קטן וקומפקטי מה הכי מומלץ? ומה הדעות שלך לגבי מיצובישי ספייס סטאר או יונדאי I20?
תודה רבה!
כמו שאני נוהג לענות:) איזה רכבים מומלצים מצריך פגישת ייעוץ, לא משהו לשלוף מהמותן.
לגבי 2 הרכבים שהזכרת הם שונים שמים וארץ!
אין שום דמיון ביניהם. מה שכן, המיצובישי חסכונית בהרבה מהיונדאי.

בהצלחה

חרוץ ויסודי

משתמש רשום
כמו שאני נוהג לענות:) איזה רכבים מומלצים מצריך פגישת ייעוץ, לא משהו לשלוף מהמותן.
לגבי 2 הרכבים שהזכרת הם שונים שמים וארץ!
אין שום דמיון ביניהם. מה שכן, המיצובישי חסכונית בהרבה מהיונדאי.

בהצלחה
**שוב שאלות** יש לכם רכב עם בעיה שלא מצליחים לפתור? יש לכם שאלה כללית לפני קניה? שאלה מקצועית אחרת? אשמח לעזור!

עד 3 שאלות פליז...

אחלה יום, שבוע טוב ומבורך, יעקב.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה