עזרה יומולדת 10

estik

משתמש פעיל
אשמח לרעיון חמוד מה אפשר לתת/להכין לילדה מתוקה בת 10... לא מתנה/משחק אלא יותר הרעיון, הצומי והגיל...
תודות!!

יעל אייזיקוביץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אני מציעה לצאת רק איתה
אפשר למסעדה של מזון מהיר/פיצה או משהו כזה
ולתת להם להזמין מה שרוצים
זה מה שאני עושה עם הגדולים שלי

estik

משתמש פעיל
רעיון ממש חמוד
רק שלא מתאים לנו כרגע...
יש עוד??

ליצ'י

משתמש מקצוען
אולי להתחיל 10 ימים לפני, בספירה לאחור
כל יום להגניב לה לילקוט/ להכין על השידה וכו' משהו קטן בשבילה: מתנונת קטנה עטופה, ממתק טעים שהיא אוהבת וכו' ולמספר אותם או לכתוב לה משהו חמוד...
ביום הולדת עצמו, אני לא מחדשת לאף אחד, אבל אין על בית מלא בבלונים, ובפרט הליום...
ההרגשה של הילד שכל הבית חוגג איתו...

אז מה

משתמש סופר מקצוען
לא דברים מקוריים בכלל,
אבל אולי משהו מהם גם יעזור:

*להזמין חברות/בנות דודות/ סבתות בהפתעה
*לארגן איזה מיזם/ברכות/מתנה/משלוח מהחברות/בנותדודות/סבתות וכו' - בהפתעה
*לארגן יציאה משפחתית אקראית (אפילו לגינה או אתר קרוב) ושם לעשות לפתע קצת טררם (חלוקת ארטיקים מיוחדים/ שליפת עוגה/ תוכנית מותאמת וכו'/ אורחות שמגיעות בהפתעה לשם)

ציפופו 1

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
אני חוגגת לילדים בשבת והם רשאים להזמין 3 בני דודים לאותה שבת שיחגגו איתם.
אגב, גם לתאומים שלי אני חוגגת לכל אחד בנפרד: לגדול מביניהם שבת לפני היומולדת עם בני הדודים שהוא הזמין ולשני בשבת שאחריו עם בני הדודים שהוא הזמין.
ככה כל אחד מקבל את תשומת הלב שלו בנפרד

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה