דרוש מידע ***יולדת? מגיע לך!***

הדס וערבה

משתמש פעיל
צילום מקצועי
עוד

צ

משתמש פעיל
את ערכת צעדים ראשונים מקבלים ללידה ראשונה ושניה. מזמינים בטלפון ואז אפשר לבקש מהדרין ההזמנה כוללת הדרכה על המוצרים שהיא מכילה.
אחפש את המספר ואעלה אותו או שתגגלו "צעדים ראשונים"
שיהיה במזל טוב!

ofir770

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
את ערכת צעדים ראשונים מקבלים ללידה ראשונה ושניה. מזמינים בטלפון ואז אפשר לבקש מהדרין ההזמנה כוללת הדרכה על המוצרים שהיא מכילה.
אחפש את המספר ואעלה אותו או שתגגלו "צעדים ראשונים"
שיהיה במזל טוב!
אשמח אם תכתבי את המספר. יודעת כמה זמן מהלידה אפשר להזמין?

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
1-700-550-118

אילה מינה

משתמש מקצוען
אני קיבלתי את של צעדים ראשונים עם סימילאק ואהבתי
וכן את של סופרפארם וגם היה ממש נחמד לטעמי
רק הבקבוק של מאם לבד עולה 30 ש"ח ועל כל הערכה שילמתי 15 ש"ח

תלמ

משתמש צעיר

במבי.

משתמש מקצוען
המשתמש נחסם
שילב - די שווה, בקבוק ומוצץ של מאם + דוגמיות
צעדים ראשונים ממש שווה יש לי מספר אחת חרדית שמגיעה 054-2284879 רק תדגישי לה סימלאק מהדרין
סופר פראם - לפני שנתים ממש התאכזבתי ,אח"כ לא ניסיתי שוב

ofir770

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
צעדים ראשונים ממש שווה יש לי מספר אחת חרדית שמגיעה 054-2284879 רק תדגישי לה סימלאק מהדרין
היא מגיעה לכל הארץ?

Bingo

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
איך מקבלים את של שילב?

Bingo

משתמש מקצוען
צילום מקצועי

בשילב צריך לקבל קוד ב SMS ...
אם יש לי רק מכשיר כשר, יש דרך אחרת?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה