מידע שימושי יוזמה מבורכת! (הפקחים בירושלים)

567890

משתמש פעיל
כבר כמה שנים שמתנקזים אלי סיפורים שונים על התנהגות חלק מפקחי 'אגד – ירושלים',
אולם בשנים האחרונות נפוץ מאוד בשטח שהפקחים 'מסתערים' בשלישיות על האוטובוסים ומזדרזים לצוד ציד ולקנוס ללא כל הצדקה גם נוסעים שזה עתה עלו, ואף כאלו שהתארגנו לתקף את הרב-קו מול עיני הפקח, רק הרשו לעצמם להניח את חפציהם לצורך הוצאת הרב-קו, או שהם ניגשו אל מכשיר התיקוף באיטיות יתר - לטעמם של הפקחים.

כהשתדלות למגר את התופעה בס"ד, לאחר תפילה לבורא עולם, ר' איצ'ה דז'אלובסקי, מפעיל 'קו המידע' (קורונה לשעבר) נרתם מיוזמתו להצפת הנושא אצל גורמים שונים, ומבקש לשים עין ואף לתעד פקחים הקונסים ומשפילים נוסעים בניגוד להיגיון המינימלי ולנוהל, ולשלוח לו תיעודי מקרים של הפרות ברורות של הנ"ל, בדוא"ל a035097000*gmail.com (בשטרודל) או בהשארת הודעה בטל' 03-5097000 שלוחה 9 ספרה 2 (בניסיון לטיפול במקרים ספציפיים מול 'אגד' יש לשלוח למייל הנ"ל עדויות וסריקה ברורה של טופס הקנס בו פרטי הפקח וכדומה).

נציין כי גם בחברות תח"צ אחרות יתכנו מקרים של התנהגות לא נאותה של פקח, שבמקרה שהיא עקבית אזי ריבוי התלונות יגרמו לטיפול בו או אף לפיטורו מעבודתו, ועל כן במקרים אלו יש לקחת את פרטי הפקח האמורים להיות גלויים על תג בחולצתו, ולפנות אל החברה בכדי שיטופל בהתאם.
בשורות טובות.

נערך לאחרונה ב:

גבריאל ישראל

משתמש רשום
עיצוב גרפי
יישר כח
באגד הם פשוט פושטים בגדודים בעוד בחברות אחרות אפי' בירושלים עולה 1 או מקס' 2

איצ'ה קו המידע

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
כבר כמה שנים שמתנקזים אלי סיפורים שונים על התנהגות חלק מפקחי 'אגד – ירושלים',
אולם בשנים האחרונות נפוץ מאוד בשטח שהפקחים 'מסתערים' בשלישיות על האוטובוסים ומזדרזים לצוד ציד ולקנוס ללא כל הצדקה גם נוסעים שזה עתה עלו, ואף כאלו שהתארגנו לתקף את הרב-קו מול עיני הפקח, רק הרשו לעצמם להניח את חפציהם לצורך הוצאת הרב-קו, או שהם ניגשו אל מכשיר התיקוף באיטיות יתר - לטעמם של הפקחים.

כהשתדלות למגר את התופעה בס"ד, לאחר תפילה לבורא עולם, ר' איצ'ה דז'אלובסקי, מפעיל 'קו המידע' (קורונה לשעבר) נרתם מיוזמתו להצפת הנושא אצל גורמים שונים, ומבקש לשים עין ואף לתעד פקחים הקונסים ומשפילים נוסעים בניגוד להיגיון המינימלי ולנוהל, ולשלוח לו תיעודי מקרים של הפרות ברורות של הנ"ל, בדוא"ל a035097000*gmail.com (בשטרודל) או בהשארת הודעה בטל' 03-5097000 שלוחה 9 ספרה 2 (בניסיון לטיפול במקרים ספציפיים מול 'אגד' יש לשלוח למייל הנ"ל עדויות וסריקה ברורה של טופס הקנס בו פרטי הפקח וכדומה).

נציין כי גם בחברות תח"צ אחרות יתכנו מקרים של התנהגות לא נאותה של פקח, שבמקרה שהיא עקבית אזי ריבוי התלונות יגרמו לטיפול בו או אף לפיטורו מעבודתו, ועל כן במקרים אלו יש לקחת את פרטי הפקח האמורים להיות גלויים על תג בחולצתו, ולפנות אל החברה בכדי שיטופל בהתאם.
בשורות טובות.
תודה על הפרסום כאן!
זאת הפעם הראשונה שאני כותב כאן.

מי שנתקל במקרים שהם הפרת חוק, התנהלות בלתי הולמת כלפי מי שלא יכל לשלם מסיבה טכנית או שכן שילם אך לדעתו של הפקח - מאוחר מידי, שיפנה אליי בהקדם, בקו המידע 02-80000-50 שלוחה 92.
מקווה להעלות דיון בועדה לפניות הציבור בכנסת בתחילת השבוע.

תהילה ר

משתמש פעיל
זה פשוט מזעזע מה שהולך.
הם חוסמים את הדלתות כשעולים לאוטובוס ולא נותנים לרדת שמא יש פה עבריין שלא שילם
מיד מתחילים לצלם את הנער המסכן שלא יודע בקושי להגיד מס' ת"ז

גימפעל

משתמש מקצוען
תודה על הפרסום כאן!

מי שנתקל במקרים שהם הפרת חוק, התנהלות בלתי הולמת כלפי מי שלא יכל לשלם מסיבה טכנית או שכן שילם אך לדעתו של הפקח - מאוחר מידי, שיפנה אליי בהקדם, בקו המידע 02-80000-50 שלוחה 92.
שלישיות זה עדיין מצב טוב,
לפעמים עולים גדוד שלם של 7 פקחים כדי שיוכלו לפשוט על כל האוטובוס בפעם אחת.

תודה על הפרסום כאן!

היה דיון? נכון?
יצא משהו מעשי?

איצ'ה קו המידע

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
היה דיון? נכון?
יצא משהו מעשי?
היה דיון ענייני וטעון, יו"ר הועדה סימן את אגד בעיקר בירושלים כבעייתית מאוד בשל קבלתם תגמול לפי דו"חות בשונה מכל יתר החברות, ואכן עליה יש את מספר התלונות הגבוה ביותר.
דרשו לשנות את הנוהל, וכן משרד התחבורה יפרסם נוהל חדש ומספר תקנות בניסיון לשנות את התנהגותם, כולל אפשרות של תמריץ שלילי במידה והדו"ח נמצא בלתי מוצדק, כפי שמענישים נהגים שפועלים באופן לא ראוי.

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
דרשו לשנות את הנוהל, וכן משרד התחבורה יפרסם נוהל חדש ומספר תקנות בניסיון לשנות את התנהגותם, כולל אפשרות של תמריץ שלילי במידה והדו"ח נמצא בלתי מוצדק, כפי שמענישים נהגים שפועלים באופן לא ראוי.
והכי חשוב:
נוהל מעודכן לגבי סמכויות הפקחים שהופץ לחברות התחבורה הציבורית ויכנס לתוקף באפריל הקרוב מציג פגיעה משמעותית בסמכויות שלהם. כך למשל, מגביל משרד התחבורה את מספר הפקחים שיכולים לפעול יחד בצוות באותו אוטובוס.
כיום חלק מהחברות מפעילות 4-5 פקחים ביחד, כדי שיוכלו לגבות אחד את השני במקרה שיותקפו, מה שקורה יותר ויותר, וכדי לאפשר בדיקה מהירה יותר של הנוסעים, ומניעת בריחה של מי שלא שילמו מהדלתות בתחנה הקרובה.
אולם הנוהל החדש קובע כי מספר הפקחים יהיה "כמספר הדלתות באוטובוס", בזמן שברוב האוטובוסים יש 2-3 דלתות.
במקרה שנוסע שמסרב להזדהות בפני פקח, הוא רשאי להזמין שוטר, שבפניו יהיה חייב להזדהות. אולם הדבר מחייב המתנה של האוטובוס להגעתו ועיכוב יתר הנוסעים. אולם הנוהל החדש אוסר על פקח לעכב אוטובוס, מה שמבטל מעשית את היכולת להמתין לשוטר.
זאת ועוד: הנוהל קובע כי מעתה כדי לתת דוח לנער שלא שילם יהיה חייב הפקח לבקש ממנו את מספר הטלפון של הוריו, ולדווח להם על הדוח. הנוהל חל על בני 12 עד 18. מילדים בני 12 אין ממש דרישה לאכוף שישלמו על הנסיעה.

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים

שכויח

משתמש מקצוען
אם שתי מכשירים לא היו פעילים ואחד כן עבד ליד הנהג האם מקבלים דוח? לגבי החוק
כי אשתי קיבלה דוח במקרה כזה והגשתי ערעור וענה לי שעל פי החוק אם אחד מהכשירים עבד חייבים לשלם
וזה נשמע לי קצת מופרך וגם כפי שביררתי לא היה אחד שביטלו לו את הדוח רק בגלל הערעור וכנדמה לי שהם פשוט עונים מה שבא להם כי החרדים לא מבינים בזה

גימפעל

משתמש מקצוען
אם שתי מכשירים לא היו פעילים ואחד כן עבד ליד הנהג האם מקבלים דוח? לגבי החוק
כי אשתי קיבלה דוח במקרה כזה והגשתי ערעור וענה לי שעל פי החוק אם אחד מהכשירים עבד חייבים לשלם
וזה נשמע לי קצת מופרך וגם כפי שביררתי לא היה אחד שביטלו לו את הדוח רק בגלל הערעור וכנדמה לי שהם פשוט עונים מה שבא להם כי החרדים לא מבינים בזה
כאן https://www.prog.co.il/threads/הפקחים-של-אגד.875154/page-36#post-13214020
כתבו על זה

שמואל ש.

משתמש חדש
ציטוט מ @נבחר אולם הנוהל החדש אוסר על פקח לעכב אוטובוס, מה שמבטל מעשית את היכולת להמתין לשוטר.

מתי נכנס לתוקף?

חוחית

משתמש סופר מקצוען
ההתנהלות שלהם מקוממת!
גדוד של חמישה גברתנים.
יחס מחפיר.
אנשים שלא הספיקו לתקף-חוטפים קנס!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קנ

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֵל בְּקָדְשׁוֹ הַלְלוּהוּ בִּרְקִיעַ עֻזּוֹ:ב הַלְלוּהוּ בִגְבוּרֹתָיו הַלְלוּהוּ כְּרֹב גֻּדְלוֹ:ג הַלְלוּהוּ בְּתֵקַע שׁוֹפָר הַלְלוּהוּ בְּנֵבֶל וְכִנּוֹר:ד הַלְלוּהוּ בְתֹף וּמָחוֹל הַלְלוּהוּ בְּמִנִּים וְעוּגָב:ה הַלְלוּהוּ בְצִלְצְלֵי שָׁמַע הַלְלוּהוּ בְּצִלְצְלֵי תְרוּעָה:ו כֹּל הַנְּשָׁמָה תְּהַלֵּל יָהּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה