עזרה יודמי (udemy.com) ונטפרי - גם אתם נתקעתם?

ביגר

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
הסרטונים שביקשתי אתמול עובדים לי
צריך סבלנות אבל אצלי בסוף הם עלו
האמת שנמאס מכל הפרוצדורות, מישהו יודע אם אפשר לשכור נטסטיק של אתרוג לתקופה?

דריבלית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
יש לי קורס ביודמי, חשוב ודחוף לצורכי עבודה.
לפני כחודש+ אתר יודמי השתנה, והסינון של נטפרי כבר לא תומך בצפיה בקורסים באתר.

פניתי אליהם - וקבלתי תשובה לקונית שיש צורך בפיתוח של מתכנתים לפתרון הבעיה. אין שום צפי או תעדוף לטיפול בעניין.
פתחתי אשכול בפורום נטפרי - לא ממש עזר: http://forum.netfree.link/topic/8414/אתר-יודמי-השתנה-הסרטונים-נחסמו?_=1618864467436

מחפשת פתרון,
עזרה,
שבב יצירתיות,

זה דחוף לי מאוד!
תודה.
היום אמור להיות כנס על קורסים דגיטליים ונטפרי
בחופש של אסתי לוין
תעקבו
מענין אם יהיה פתרונות

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L

חגית קרמר

בניית אתרים פופולריים
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
איזו בעיה?
מה מופיע לך?
הסרטון נטען ונטען ונטען.
בconsole מופיע חסימה 418 של נטפרי + בעיה בטעינה של הסרטונים:
Problem encountered with the current HLS playlist. Trying again since it is the final playlist.

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
הסרטון נטען ונטען ונטען.
בconsole מופיע חסימה 418 של נטפרי + בעיה בטעינה של הסרטונים:
Problem encountered with the current HLS playlist. Trying again since it is the final playlist.
תנסי להיכנס בגלישה בסתר.

אולי זה רק בקורסים מסויימים..

לאן הוא מנסה לגשת?

חגית קרמר

בניית אתרים פופולריים
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
תגובת נטפרי:
בכל קורס ישנם סרטונים שניתן לצפות בהם כהדגמה.
את הסרטונים האלו עדיין ניתן לשלוח לבדיקה, ובחלק מהמקרים גם מופיע כפתור לשלוח לבדיקה.
סרטונים שהם בתשלום, האתר שדרג את יכולת ההצפנה וכעת לא ניתן לבדוק אותם.
ייתכן שבחלק מהקורסים שדרוג זה עדיין לא קיים, כי לעתים שינויים כאלו מתבצעים בהדרגה.

שוקלטין

משתמש צעיר
גם אני עם אותה בעיה!
כמובן קורסים שהיו פתוחים כבר ואין בהם שום בעיה..

Happy Days

משתמש רשום
עכשיו נתקעתי עם קורס שרכשתי
נטפרי כתבו לי:
מדובר בסרטונים שאינם נתמכים בממשק הבדיקה שלנו,
ולכן אין לנו אפשרות לפתוח אותם.
סרטונים בפורמט MP4 נתמכים, סרטונים בפורמט M3U8 (ושאר פורמטים של סטרימיינג) לא נתמכים.

רישל

משתמש פעיל
הקפצה
לפני רכישת קורס שחשוב לי מאד, יש לי סינון של נטפרי בבית ואתרוג בעבודה.
לשאלתי נטפרי אמרו שאין להם פתרון לאתר הזה.
מישהו יודע אם באתרוג פתוח בצורה מלאה? לא רוצה לקנות סתם, אבל צריכה פתרון דחוף.
אני לא מצליחה לצפות בסרטוני ההצגה של הקורס - גם לא באתרוג.
מישהו יודע?

נועה אבו

משתמש חדש
הקפצה
לפני רכישת קורס שחשוב לי מאד, יש לי סינון של נטפרי בבית ואתרוג בעבודה.
לשאלתי נטפרי אמרו שאין להם פתרון לאתר הזה.
מישהו יודע אם באתרוג פתוח בצורה מלאה? לא רוצה לקנות סתם, אבל צריכה פתרון דחוף.
אני לא מצליחה לצפות בסרטוני ההצגה של הקורס - גם לא באתרוג.
מישהו יודע?
קיבלת תשובה בענין?
האם יש פתרון לנטפרי?

איטי פטיטי

משתמש צעיר
לי היה קורס לפני תקופה בudemy מטעם העבודה - בבית היה לי נטפרי - חלק מהסרטונים נפתחו וחלקם לא, א״א להסתמך על זה קורס שלם, אבל אם עושים קורס מהעבודה - אפשר להשלים חלקים מהבית ע״י נטפרי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה