עזרה יובש בעור של תינוק

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
כמו מה למשל?
מתעניינת בהמלצות.
כתבתי הבתחלה
אני ממליצה על א-דרמה A-DERMA קצת יקר
יש עוד משחה משמנים טבעיים שיצא לי לנסות זה נקרא "אסתר" ונמכרת אצל פרטיים בבית
בניין הקרמיים לדעתי המחיר די קובע על האיכות -כך ראיתי , משחה איכותית שיש בה מרכיבים טובים תעלה יותר אין מה לעשות:( זה המציאות
הבן שלי עם אטופיק דרמטיטיס ועברתי איתו הרבה נסיונות של קרמים שונים ומשונים...

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
א-דרמה מכיל נפט, בדיוק כמו שאקווה קרם מכיל נפט.
כל משחה וכל קרם מכילים פרפין או וזלין, למעט מוצרים אורגניים 'אמיתיים' בודדים בשוק.
(לא בטוח שפרפין ווזלין אינם בריאים בגלל זה)

על משחת אסתר לא יצא לי לשמוע.
אשמח להכיר.

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
בניין הקרמיים לדעתי המחיר די קובע על האיכות -כך ראיתי , משחה איכותית שיש בה מרכיבים טובים תעלה יותר אין מה לעשות:( זה המציאות
הבן שלי עם אטופיק דרמטיטיס ועברתי איתו הרבה נסיונות של קרמים שונים ומשונים..
הזולים יודעים לעשות את העבודה החשובה והבסיסית: לבנות לעור שכבת הגנה.
היקרים באמת נותנים ערך מוסף: חלקם עם פרוביוטיקה, חלקם עם חומר אנטיספטי, חלקם בתוספת אבץ או שבולת שועל או מנגן...
מסכימה איתך ששווה להשקיע ביקרים (גם אצלי אטופיים), חשוב שמי שלאיכוללהרשות לעצמו פעמיים ביום קרם יקר, שידע שגם קרם זול עושה את החלק הכי חשוב בעבודה - בניית שכבת הגנה לעור.
(עריכה:
קרם זול או יקר, ובלבד שיותאם לעור אטופי, ללא בושם. עדיף מאד ללא sls ופראבנים.)

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
א-דרמה מכיל נפט, בדיוק כמו שאקווה קרם מכיל נפט.
כל משחה וכל קרם מכילים פרפין או וזלין, למעט מוצרים אורגניים 'אמיתיים' בודדים בשוק.
יכול להיות בהחלט, השאלה מה עוד ... מה נספג בעור
משחה לא איכותית חונקת את העור ...את הנקבוביות

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
יכול להיות בהחלט, השאלה מה עוד ... מה נספג בעור
משחה לא איכותית חונקת את העור ...את הנקבוביות
את מאה אחוז צודקת.
באמת מאד חשוב לקנות קרמים מפוקחים מקו ייצור בטוח.
(דווקא 'טבעיים' עלולים להיות בעייתיים, כי הם מיוצרים בלי פיקוח)
אקווה קרם הוא רפואי בסיסי, מהבחינה הזו לא נופל מהיקרים ממנו, אלא שאין לו את התוספות שיש להם.
למשל, בא-דרמה יש שיבולת שועל, בליפיקאר פרוביטיקה, וכו'

משה גל

משתמש מקצוען
רופאת עור אמרה שיש לתינוק שלנו אטופיק :(
היא אמרה למרוח שמן קוקוס אורגני ועל האדמימות למרוח EPICAREM
להמשיך עם הבלנאום באמבטיה
ואולי לשנות תזונה

מוסטלה לא עזר כלום

עכשיו הוא אוכל סימילאק
האם כדאי לשנות למטרנה אקסטרא קייר (יכול להיות שההרעה החלה לאחר שעברנו לסימילאק מסיבות של עיכול)?
או שעדיף כבר לנסות מטרנה צמחית, כי אולי החלבי בעייתי?

שבולת

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
גם הילדון שלי אטופי, מוסטלה ממש לא עוזר.
המליצו לי על קרם לחות שיבולת שועל של דר פישר - עוזר מאד כרגע העור שלו ממש חלק, אבל אני חייבת למרוח לו כל כמה שעות, משהו כמו פעמיים שלש ביום (פעמיים מריחה דלה, רק על אזורים שנראים לי זקוקים ופעם אחת ביום - אחרי המקלחת - מריחה יסודית על כל הגוף)

משה גל

משתמש מקצוען
קנינו את השיבולת שועל ולא עזר בכלל בכלל
אבל לא מרחנו כל כמה שעות

bbh200

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
ממליצה על ליפיקאר
מורחת לבני האטופי אחרי כל מקלחת וזה מונע בוודאות
היו יומיים שלא מרחתי לו והוא ישר התחיל להפצע

משה גל

משתמש מקצוען
איפה משיגים את הליפיקאר?
כמה יקר?
אטופיק יכול לעבור אחרי כמה שנים?

hope

משתמש פעיל
גם לנו עזר אקווה קרם.
ונראה לי שהוא זול פשוט כי זה קרם בסיסי שהקופה מסבסדת.

משה גל

משתמש מקצוען
רופאת עור אמרה שיש לתינוק שלנו אטופיק :(
היא אמרה למרוח שמן קוקוס אורגני ועל האדמימות למרוח EPICAREM
להמשיך עם הבלנאום באמבטיה
ואולי לשנות תזונה

מוסטלה לא עזר כלום

עכשיו הוא אוכל סימילאק
האם כדאי לשנות למטרנה אקסטרא קייר (יכול להיות שההרעה החלה לאחר שעברנו לסימילאק מסיבות של עיכול)?
או שעדיף כבר לנסות מטרנה צמחית, כי אולי החלבי בעייתי?
יש כאן בעלי ניסיון במשחות הנ"ל ו/או בשינוי תזונה דומה?

saralulu

משתמש מקצוען
עוד מידע על ד"ר אפרים שגיא.

דר' אפרים שגיא

רופא מומחה למחלות ילדים ומחלות עור.
רופא ראשי בבית החולים הדסה עין כרם ויועץ למחלות העור של בית החולים שערי צדק.
סיים את לימודי הרפואה בבית הספר לרפואה של הדסה עין כרם.
תושב מבשרת.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה