התייעצות יהלומי מעבדה

פרוגינית

משתמש פעיל
צילום מקצועי
בזמן האחרון כולן סביבי קונות יהלומי מעבדה..
אומרות שעדיף כי זה יותר זול ויהלומים יותר גדולים
מה אתם אומרים על זה?

תותחינוס

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
ענין שלך,
זול יותר ברור.

בסופו של דבר זה אכן יהלום, אבל שגדל בתנאי מעבדה.
יש כאלה שיצרו דווקא יהלום "אמיתי", ויש הרבה שיסתפקו בזה.

פרוגינית

משתמש פעיל
צילום מקצועי
ענין שלך,
זול יותר ברור.

בסופו של דבר זה אכן יהלום, אבל שגדל בתנאי מעבדה.
יש כאלה שיצרו דווקא יהלום "אמיתי", ויש הרבה שיסתפקו בזה.
כן אבל מה ההבדל..?
כי עכשיו זה נכנס ממש חזק היהלום מעבדה אז אני לא מבינה איך ומה ההבדל הגדול, שזה 'אמיתי' וזה לא?

מאמימוש

מקסימום כוחות לאמא
מנוי פרימיום
אפשר גם לקנות אבן זרקוניה
השאלה מה המטרה

תותחינוס

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
מה ז''א מה המטרה? לקנות טבעת יהלום
אם זה מספק אותך כטבעת יהלום,
אז מעולה.

הנראות החיצונית היא אותו דבר.
עריכה: השווי שלו פחות, כלומר אם בעתיד תרצי למכור אותו, תצטרכי לקחת את זה בחשבון.

תותחינוס

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי

יודי יהודה

משתמש פעיל
מי שצריך יהלומי מעבדה אפשר לקנות במחירים הכי זולים בארץ בשעות בוקר צהריים בבורסה ברמת גן בערב בירושלים בפרטי .
יהלום מעבדה בנוי מאותו חומר של יהלום טבעי מה ששונה זה תהליך הייצור .
מבחינת ניראות חדי עין יכולים לראות הבדל בברק
שימו לב לאיכות שיש בחנויות התכשיטים לרוב הם ללא תעודת igi אלה יהלומים שנקנים בכמויות ומגיעים מהודו לא תאמינו מה המחירים של היהלומי מעבדה לפני שיבוץ אבן 1 קראט נקנית על ידי סוחר בסביות 100 דולר ישנם אבנים קצת קטנות יותר למשל של חצי קרט שהמחיר היום בהודו בסביבות 70 דולר לקראט.
שימו לב לאיכות האבנים לרוב בחנויות זה vs2
ו צבע f עד g
מומלץ יותר יהלום מעבדה cvd ולא hpht שהוא זול יותר והוא פחות דומה לטבעי

פרוגינית

משתמש פעיל
צילום מקצועי
מי שצריך יהלומי מעבדה אפשר לקנות במחירים הכי זולים בארץ בשעות בוקר צהריים בבורסה ברמת גן בערב בירושלים בפרטי .
יהלום מעבדה בנוי מאותו חומר של יהלום טבעי מה ששונה זה תהליך הייצור .
מבחינת ניראות חדי עין יכולים לראות הבדל בברק
שימו לב לאיכות שיש בחנויות התכשיטים לרוב הם ללא תעודת igi אלה יהלומים שנקנים בכמויות ומגיעים מהודו לא תאמינו מה המחירים של היהלומי מעבדה לפני שיבוץ אבן 1 קראט נקנית על ידי סוחר בסביות 100 דולר ישנם אבנים קצת קטנות יותר למשל של חצי קרט שהמחיר היום בהודו בסביבות 70 דולר לקראט.
שימו לב לאיכות האבנים לרוב בחנויות זה vs2
ו צבע f עד g
מומלץ יותר יהלום מעבדה cvd ולא hpht שהוא זול יותר והוא פחות דומה לטבעי
ומבחינת האיכות מה ההבדל?

תותחינוס

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי

תותחינוס

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
את האמת שחשבתי ללכת ליהלומי פירוב.. איך שם האיכות?
של היהלומים? אין הבדל.
הבדל ביהלום יכול להיות מחיר או אמינות.

של זהב- מנסיוני (הרב) דק יחסית למקומות אחרים.- יש לי לשם זיכוי שאני מוכרת בהנחה, אם מענין אותך צרי קשר במייל של החתימה.

פרוגינית

משתמש פעיל
צילום מקצועי
של היהלומים? אין הבדל.
הבדל ביהלום יכול להיות מחיר או אמינות.

של זהב- מנסיוני (הרב) דק יחסית למקומות אחרים.- יש לי לשם זיכוי שאני מוכרת בהנחה, אם מענין אותך צרי קשר במייל של החתימה.
מה זה אומר זהב דק מידי?
שהתכשיטים עצמם דקים?
תודה על כל התשובות!

יודי יהודה

משתמש פעיל
לא ממליץ בכלל על פירוב רבים מאוד יצאו מאוכזבים
גם שאתה קונה בחיוך לא תמיד אחרי כמה חודשים יישאר עם זה .
מי שמחפש בזול יש בפרקטי וזה גם איכותי וכן טבעות ויבלומי מעבדה.
אם כי התכשיטים שמשובצים כבר בחניות התכשיטים הם יהלומים יחסית ברמה נמוכה שנקנים במשקלי קראט שמגיעים בשקיות מעורבות למי שמבין
אם את רוצה יהלום אז עדיף לקנות ולשבץ כמו שאמרתי ניתן להשיג במחירים הכי זולים בארץ בבורסה עם תעודת igi
יהלום מעבדה קצת מעל הסטנדרט מגיע עם תעודת igi מה גם שזה לא יקר ניתן לקחת אבן 2 קראט בצורת טיפה ולשבץ ולצאת עם טבעת מהממת אני יעלה דוגמא של משהו בתמונה אבל זה רק להבין
דוגמא לקחת אבן ברמה 1.5 קראט שילמתם נניח 500 דולר וזה אבן vvs 1 צבע d ברמה הכי גבוהה עם תעודת igi עם חיתוך ex אז ייצא לכם טבעת יפה אבל אם קונים סתם יהלומי מעבדה בחנות תכשיטים זה לא משהו זה נחמד לאנשים שלא מבינים בזה בהצלחה

קבצים מצורפים

• טבעת 1.png
    טבעת 1.png
    KB 164.8 · צפיות: 2

פרוגינית

משתמש פעיל
צילום מקצועי
לא ממליץ בכלל על פירוב רבים מאוד יצאו מאוכזבים
גם שאתה קונה בחיוך לא תמיד אחרי כמה חודשים יישאר עם זה .
מי שמחפש בזול יש בפרקטי וזה גם איכותי וכן טבעות ויבלומי מעבדה.
אם כי התכשיטים שמשובצים כבר בחניות התכשיטים הם יהלומים יחסית ברמה נמוכה שנקנים במשקלי קראט שמגיעים בשקיות מעורבות למי שמבין
אם את רוצה יהלום אז עדיף לקנות ולשבץ כמו שאמרתי ניתן להשיג במחירים הכי זולים בארץ בבורסה עם תעודת igi
יהלום מעבדה קצת מעל הסטנדרט מגיע עם תעודת igi מה גם שזה לא יקר ניתן לקחת אבן 2 קראט בצורת טיפה ולשבץ ולצאת עם טבעת מהממת אני יעלה דוגמא של משהו בתמונה אבל זה רק להבין
דוגמא לקחת אבן ברמה 1.5 קראט שילמתם נניח 500 דולר וזה אבן vvs 1 צבע d ברמה הכי גבוהה עם תעודת igi עם חיתוך ex אז ייצא לכם טבעת יפה אבל אם קונים סתם יהלומי מעבדה בחנות תכשיטים זה לא משהו זה נחמד לאנשים שלא מבינים בזה בהצלחה
תודה על התשובה המפורטת.
על איזו חנות בבורסה אתה ממליץ?

יודי יהודה

משתמש פעיל
תודה על התשובה המפרוטת.
על איזו חנות בבורסה אתה ממליץ?
בבורסה הזולה והאמיתית אין חנויות יש סוחרים שהם מוכרים לחנויות(חברי בורסה ) אם תרצי בפרטי אני יתן לך טלפון של סוחר זול אמין ומקצועי בבורסה יש לו שם חדר עם מאות יהלומים ואת בוחרת בהתאם למה שאת רוצה ותקבלי מחיר הרבה פחות מהחנות . או שתוכלי לברר לבד על סוחר בבורסה שיתן לך מחירים טובים .

פרוגינית

משתמש פעיל
צילום מקצועי
בבורסה הזולה והאמיתית אין חנויות יש סוחרים שהם מוכרים לחנויות(חברי בורסה ) אם תרצי בפרטי אני יתן לך טלפון של סוחר זול אמין ומקצועי בבורסה יש לו שם חדר עם מאות יהלומים ואת בוחרת בהתאם למה שאת רוצה ותקבלי מחיר הרבה פחות מהחנות . או שתוכלי לברר לבד על סוחר בבורסה שיתן לך מחירים טובים .
אם הוא באמת אמין אז אשמח.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה