יבלות שומן באיזור העיניים.

מרגלית חן

משתמש פעיל
האם יש לכם מושג כיצד ובאיזה אופן אפשר להסיר את יבלות השומן באזור העינים?
יש סיכונים לדבר?
תודה רבה.

אלישבע72

משתמש רשום
אני מכירה מישהי שהורידה, לא יודעת איך, אבל זה לא עשה כלום וזה חזר
מנסיון, בסימנים קטנים מתחת העיניים, משנים תזונה ועובדים על הפחתת כולסטרול רע, רואים תוצאות

שביט

משתמש פעיל
פרסום וקופי
לבת שלי בת 7יש כבר שנים ניתחנו וזה חזר .ממש סבל לא מצליחים להיפטר מזה ...אשמח לפירוט על התזונה והכולסטרול

מלפפון

משתמש סופר מקצוען
דודה שלי טיפלה בזה, הורידה אצל רופאה במאוחדת, והתפטרה לתמיד (ללא שינוי תזונה).
שמעתי על כאלו שמורידים וזה חוזר להם לאחר זמן, ומורידים שוב כל תקופה.
ויש כאלו שמנסים לשנות תזונה ולא עוזר.

צפורה לוי

משתמש מקצוען
היה לי את זה, ורופאת העור אליה הלכתי שלחה אותי לרופא עיניים. הוא "צרב" את זה איכשהו. זה די כאב לכמה דקות. חזר / התפתח מחדש לאחר כמה שנים.

שירו

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
היה במודיעין עילית לפני תקופה רופא עור, שהגיע אחת לכמה זמן, (ברחוב נודע ביהודה) עם משחה מיוחדת שהורידה כל מיני יבלות ושומות וכו' ושמעתי משוב נלהב מאד של חברות שהלכו- בהצלחה גדולה, אבל לצערי אני לא יודעת פרטים - אולי משהו פה מפרוג יודע יותר.

אסתי 052714

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
אצלנו זה תורשתי באותו עין באותו מקום
כמה במשפחה עשו ניתוח קטן באסותא.
בנתיים לא חזר לאף אחד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

באבוד רשעים בינה • אתגר 112

לוח מודעות

למעלה