התייעצות יבוא גוים מחו"ל בעקבות המלחמה

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

HennyS

משתמש מקצוען
דיברת על אתרי בניה?
בגדול התגובה הראשונית התייחסה בעיקר לענף החקלאות.
דיברתי על פועלים בתחומי הבניה, כן.
(ההודעה שציטטתי דיברה על חקלאות ובניה, הייתי צריכה באמת לציין שאני מגיבה לתחום הבניה).
אני לא רואה סיבה שמונעת מצעירים ישראלים (חרדים ושאינם) לעבוד כטייחים או רצפים וכדומה בשכר נאה.

נערך לאחרונה ב:

אמת מארץ תצמח

משתמש מקצוען
(ההודעה שציטטתי דיברה על חקלאות ובניה, הייתי צריכה באמת לציין שאני מגיבה לתחום הבניה)
לא ממש.
דיבר בעיקרון על חקלאות, ציין בסוגריים שעל בניה אפילו לא חולם.
בהחלט נכון ואיני בטוח שיש פתרון אחר לקטיף ולצורכי החקלאות[על בניה אני אפילו לא חולם...]

SASHLI

משתמש צעיר
לא ממש.
דיבר בעיקרון על חקלאות, ציין בסוגריים שעל בניה אפילו לא חולם.
בבניה מדובר בעבודה פיזית קשה[בוגרי ישיבות בדרך כלל לא בנויים לזה]

בציבור לא חרדי אין סיבה לאדם צעיר שיכול להתפרנס בענפים אחרים ומתגמלים לעלות על פיגומים...

SASHLI

משתמש צעיר
אני לא כותב על שיפוצים שזה קיים אני מתכוון בעיקר לבניה מלאה [שלד יציקות וכל הנלווה

HennyS

משתמש מקצוען
בציבור לא חרדי אין סיבה לאדם צעיר שיכול להתפרנס בענפים אחרים ומתגמלים לעלות על פיגומים...
לא כל מי שלא חרדי אוטומטית מרוויח 30 אלף בחודש... (השכר הממוצע במשק הוא פחות מ-12)
וכאן מדובר על שכר גבוה יותר.
שיטות הבנייה אמנם צריכות להתקדם קצת, ולהיות בטוחות יותר (פיגומים מהדור החדש לדוגמא) כדי למשוך צעירים יהודים.
(ובעבודות פנים כמו ריצוף וטיח וכאלה, אני לא רואה סיבה אמיתית למה לא יוכלו חרדים לעבוד)

SASHLI

משתמש צעיר
לא כל מי שלא חרדי אוטומטית מרוויח 30 אלף בחודש... (השכר הממוצע במשק הוא פחות מ-12)
וכאן מדובר על שכר גבוה יותר.
שיטות הבנייה אמנם צריכות להתקדם קצת, ולהיות בטוחות יותר (פיגומים מהדור החדש לדוגמא) כדי למשוך צעירים יהודים.
(ובעבודות פנים כמו ריצוף וטיח וכאלה, אני לא רואה סיבה אמיתית למה לא יוכלו חרדים לעבוד)
זה נכון שלא כל מי שלא חרדי מרוויח 30
הכוונה שבסך הכללי העבודות הפיזיות המאוד קשות
נעשות בידי נוכרים וכדי שיהודים ירצו את זה צריך מגוון שינויים

SASHLI

משתמש צעיר
מספיק חרדים עובדים בעבודות קשות פיזית בשכר מינימום.
מסכים לגמרי. אנוכי הקטן עובד בעבודה פיזית השכר אומנם יותר ממינימום
אבל אינו מספק יחסית לתפוקה-אני אישית לא הייתי עובר לתחום הבניה
שכבר היום השכר השעתי יותר גבוה משלי
אם כי אלו נתונים אישיים בלבד ואין ספק שיש חרדים
בעבודות פיזיות שכן יחליפו מקצוע

SASHLI

משתמש צעיר
1. הבנתי
2.מכירות זה פיזי?
או שאתה גם סוכן וגם מחלק שזה כבר כן פיזי.
1.כנראה לא הבנת
2.הכוונה שלי עבודה שאינה מכירות -שלא צריך תעודה
[בתחום המכירות יש אנשים שמרוויחים יפה -אני לא מתאים לתחום]

נ.ב בנוגע לתשובה 1 לא חושב שהבנת לא רמזתי לשום דבר הסימן שאלה נלחץ בכפולות..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה