דרוש מידע טרם - למה השירות שם גרוע?

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
התפרסמה כתבה שהחרדים בבורו פארק החליטו שנמאס להם מהשירות וההזנחה במרכז רפואי המקומי שם.
מה שמעלה את השאלה;
למה אנחנו שלמים עם תת השירות בטרם?
הזנחה בכל פינה,
אנשים חסרי נסיון,
השפה הערבית שולטת ביד רמה,
זלזול מוחץ בכם ובילד שלכם,
(תזכורת - הילדות ממשפחת גרו שמתו מהרעלה ע"י מדביר, הגיעו קודם כל לטרם, שם נפנו אותם לכל הרוחות).
ובכללי - אין סיבה שקופות החולים יעבדו איתם ויפנו לשם, עד שלא יהיה שיפור דרמטי בכל המדדים.
דעתכם, ידידיי.

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
כל עוד אין תחלופה - אין שאלה.
השאלה למה כשיש תחלופה לא כל קופות החולים מסכימות לאפשר אותה.
ולמי שלא מבין: חדר מיון קדמי של יד שרה.
מקצועי ברמה אחרת, זמינות, אווירה מקסימה. במיון בשע"צ שאלו אותי למה לא הלכתי אליהם, הייתי יכולה לחסוך שעות של המתנה ולקבל מענה מקצועי לא פחות (במקרה שלי, יא?).
למה לא כל קופות החולים בהסדר איתם? למה מאוחדת בהסכם רק למיון גניקולוגי? ולאומית - מן הראוי שתשים את שיקולי המקצועיות על פני הפן הכספי (יש קשר בין הנהלת טרם ללאומית) - ואת זה אני אומרת כלקוחת לאומית מרוצה מאד.

אני בודק

משתמש מקצוען
כל עוד אין תחלופה - אין שאלה.
השאלה למה כשיש תחלופה לא כל קופות החולים מסכימות לאפשר אותה.
ולמי שלא מבין: חדר מיון קדמי של יד שרה.
מקצועי ברמה אחרת, זמינות, אווירה מקסימה. במיון בשע"צ שאלו אותי למה לא הלכתי אליהם, הייתי יכולה לחסוך שעות של המתנה ולקבל מענה מקצועי לא פחות (במקרה שלי, יא?).
למה לא כל קופות החולים בהסדר איתם? למה מאוחדת בהסכם רק למיון גניקולוגי? ולאומית - מן הראוי שתשים את שיקולי המקצועיות על פני הפן הכספי (יש קשר בין הנהלת טרם ללאומית) - ואת זה אני אומרת כלקוחת לאומית מרוצה מאד.
לאומית וטרם בשיתוף פעולה עמוק (טרם מספקת ללאומית את שירותי הייעוץ בטלפון), לא סביר שהם יתנתקו מהם.
אלא אם כן, לאומית יפחדו שאנשים יעזבו בגלל זה.
שוב, הכל עניין של תחרות.

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
לאומית וטרם בשיתוף פעולה עמוק (טרם מספקת ללאומית את שירותי הייעוץ בטלפון), לא סביר שהם יתנתקו מהם.
אלא אם כן, לאומית יפחדו שאנשים יעזבו בגלל זה.
שוב, הכל עניין של תחרות.
ולאומית - מן הראוי שתשים את שיקולי המקצועיות על פני הפן הכספי (יש קשר בין הנהלת טרם ללאומית) - ואת זה אני אומרת כלקוחת לאומית מרוצה מאד.

פצצת תאורה

משתמש מקצוען
התפרסמה כתבה שהחרדים בבורו פארק החליטו שנמאס להם מהשירות וההזנחה במרכז רפואי המקומי שם.
מה שמעלה את השאלה;
למה אנחנו שלמים עם תת השירות בטרם?
טרם זה לא קשור דווקא לחרדים זה משהו ארצי. אין מה לצעוק כאן על אכלו לי שתו לי
השפה הערבית שולטת ביד רמה,
איפה היא לא שולטת? זו המציאות בארצינו הקטנה שהרבה מהמתמחים במקצועות הרפואה הם ערבים (ניחוש שלי - בגלל מלגות ומימונים)
ומה הבעיה בזה? את השירות הם גם נותנים בערבית?
זלזול מוחץ בכם ובילד שלכם
בשביל להגיד כזה משפט צריך לתת דוגמאות ולא סתם להכליל ולהכפיש
(תזכורת - הילדות ממשפחת גרו שמתו מהרעלה ע"י מדביר, הגיעו קודם כל לטרם, שם נפנו אותם לכל הרוחות).
(תזכורת - חברת טרם ניהלה תביעת דיבה כנגד משפחת גרוס בענין אבל מה"ס זה היה רק צורה להתמודד עם התביעה של המשפחה כנגדם)
ובכל אופן מקרה נקודתי חמור ככל שיהיה אינו בהכרח מוכיח על המצב הכללי
דעתכם, ידידיי.
זו דעתי, ידידי.

במבי.

משתמש מקצוען
המשתמש נחסם
אפשר לדרוש הפניה למיון ולא להסכים לקבל הפניה לטרם,
באמת זוועה תורים של שעות רק למזכירות
רופא טמבל, שהכל בסדר אצלו, ולא מזהה מצוקות , שם פלסטר חכו עוד 5 שעות למכתב שחרור והביתה

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
ראית פעם משהו שזז בגלל אשכול מהסוג הזה???
הרבה דברים.

יצא לי להיות בטרם בבית שמש.
סניף גדול, מרווח.
והכל זז כל כך לאט, ואיש לא מתעניין בך, ויש תחושה ברדקית כזו שקשה להגדיר במילים.
זה עקבי, ואני שומע את זה שוב ושוב.

חבר ביתריסט, למשל, סיפר לי שהופנה לטרם שם. הוא מגיע - הדלת סגורה. מלוכלכת, אגב. הוא דופק ודופק, אחרי 5 דקות מגיע אח מנומנם. לגמרי חסר רצון לעזור. עם פרצוף סתור שינה.
מסביר לו שהוא רק אח, ומבהיר לו שהוא יכול רק להזמין לו אמבולנס, ולחייב אותו ב 150 שקל דמי שירות...

כשאתה משמיץ תחשוב האם זה לפי הכללים שכתובים בספר חפץ חיים....
חחחח, חזק:)
קח

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
עדיף לנסוע לבית חולים מרוחק מאשר ללכת לסנדלריה קרובה לבית!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה