טראמפ או קלינטון?

מצב
הנושא נעול.

לבן

משתמש סופר מקצוען
אתה מנסה לשכנע מישהו לבחור בטראמפ?
כי זה לא ממש יעזור לך.
כל מי שלא מסמפט גזענים, גאוותנים, בוטים ונהנתנים - לא יצביע לו.
ואגב גזען הוא גזען הוא גזען. מי שמונע משנאה הוא פסול. וזה לא משנה אם הוא שונא יהודים או ערבים. לך תדע איזו ג'ננה תכנס לו לשכל מחר ויתחיל לתעב אותך ולהכריז שצריך להקים נגדך חומה ולירות בך, ועוד מפניני הלשון המופלאים שלו.

SN

משתמש מקצוען
טראמפ לא עושה רושם של בן אדם שמבין ויכול לנהל כזאת מעצמה, כריזמה נטו.
קצת מזכיר את יאיר לפיד שבלי שום נסיון הפך לשר האוצר של מדינת ישראל..

הדוד סם

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
אני לא מנסה לשכנע אף אחד,
פשוט מעניין אותי מה חושבים הישראלים.

גלידה בגביע

משתמש מקצוען
נכתב ע"י פְרוּט;2081803:
בד"כ לא מתערבת פה בדיונים כאלו, אבל מוזר לי החיבה הזו לטראמפ. אז מה אם הוא הצהיר שהוא בעד ישראל? הוא נראה לכם בנ"א אמין שאפשר לסמוך עליו? הוא מבין בכלל בנושא של המזרח התיכון?
ובכלל, אצלי קודם כל המדד הוא הרמה האנושית של הבנ"א, לא בנ"א שהשיטה שלו זה לקטול אחרים וכו'...

טראמפ מצהיר שהוא בעד ישראל, קלינטון חובבת ערבים מוצהרת. מבין שניהם הייתי הולכת על הראשון. מה גם שהעיתונאים יחגגו ללא ספק, הוא יספק להם כותרות מעניינות על בסיס יומי.

y&m

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
נכתב ע"י נוי;2081792:
הייתי מפחדת מוות מטראמפ. עלול להגיע למצב של דיקטטור משוגע ויש די דוגמאות בהיסטוריה להמחשה.

יש לחוקה האמריקנית מספיק מעצורים כדי לא להגיע לדיקטטור משוגע.

הסיבה היחידה שהייתי בוחרת בו ולא קלינטון,
אולי הוא גזען, אולי הוא מתבטא בבוטות - אבל לפחות יודעים מהו ומיהו ומה האמת שלו
כל האחרים לא יותר טובים או פחות גיזעניים, רק שהם מסתירים את זה בדיפלומטיות.

היסמין יר

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
כל מה שקורה וקרה מוכיח שלב מלכים ושרים ביד ה'. העדר שדולנד מוביל אחריו נוגד
כל תחזית רציונלית ומראה שהבוחר מצביע בעיקר מהבטן,דווקא הצורה שהוא סוחף ושובה את ליבות
ההמונים שהוא מצליח ליצור רושם שמי שיצביע לו הוא שוהט עם כל המצליחנים לפסגה הנבחרת
הרי הוא אדם הכי לא מתאים והכי מסוכן לשבת במקום כזה איך אף אחד מתושבי אמריקה לא סם ליבו לכך
ונשבים בקיסמו שמכיר היטב את מנטליות האמריקאית ולא חושבים לרגע שלמקום כזה חיביים מישהו
אחראי שקול ובוגר יותר ,וזה שיש לו כסף ממש לא עושה אותו חכם,
לסיכומו של ענין בא ניתן לק"בה לנהל את העסק .

66666664

משתמש רשום
עם כל הכבוד וההערכה לטראמפ- עדיף נשיא שאמנם לא מחבב יהודים- אבל ראוי להיות נשיא!
ישראל לא תרויח מאדם שיסתכסך עם כל משהו שטיפה מעלה לו את הפיוז, נדמה לי שעדיף לו לחזור ולבנות מקומות נוספים- שם הטירוף שלו יכול יותר להביא תועלת!

פרוט

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י MIRI F;2081845:
טראמפ מצהיר שהוא בעד ישראל, קלינטון חובבת ערבים מוצהרת. מבין שניהם הייתי הולכת על הראשון. מה גם שהעיתונאים יחגגו ללא ספק, הוא יספק להם כותרות מעניינות על בסיס יומי.

זה שהעיתונאים יחגגו זה וודאי, השאלה אם גם אנחנו נחגוג...
ההצהרות של טראמפ זה לא מה שאמור לשכנע. אותי יותר משכנע איזה סוג בנאדם הוא (כמו שלבן כתבה). ההתנהלות שלו בהחלט מדאיגה, וכמו שוולדר כתב: כשאתה עולה על טרמפ, אתה אף פעם לא יודע לאן תגיע בסוף...

יחשבאף

משתמש מקצוען
אני שמעתי שהאדמור מסאטמר אמר לחסידיו להצביע לקלינטון...
אני לא יודעת מי יותר טוב ממי אני חושבת שלא הייתי הולכת להצביע לו הייתי אזרחית ארה"ב.

מה הענינים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בטראמפ יש משהו חדשני, מרענן, מישהו מחוץ לפוליטיקה, שעדיין לא התלכלך.
הרבה בוחרים בו דווקא מסיבה זו.
לעומת זאת לקלינטון יש נסיון, ידע והמון הבנה
והרבה בוחרים בה דווקא מסיבה זו.

באופן מושכל - הייתי בוחרת בקלינטון
מבחינה רגשית - טראמפ גורם לי לסוג התרגשות ממשהו חדש

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
אילו יכולתם לבחור במה להיות חולים - בטיפוס או בחולירע - במה הייתם בוחרים?
ואילו היו לפניכם רק שני נתחי בשר לאכול - האחת נבלה והאחת טריפה - במה הייתם בוחרים?

לבן

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י מה הענינים;2081894:

עדיין לא התלכלך?:eek:
לא שמעתי מעודי פה מלוכלך משלו.
הוא אמר למראיינת לו משהו כה בוטה - כה בוטה- עד שאפילו מבחינה חילונית זה היה בלתי מתקבל על הדעת. גם לא כבדיחה גסה.

y&m

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
נכתב ע"י לבן;2081901:
הוא אמר למראיינת לו משהו כה בוטה - כה בוטה- עד שאפילו מבחינה חילונית זה היה בלתי מתקבל על הדעת. גם לא כבדיחה גסה.

אני מכירה אותו דרך המודיע:)
קצת בוטה, אבל לא נורא:)

היסמין יר

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י מה הענינים;2081894:

אם טראמפ יבחר זה מראה שבאמריקה רגש שולט על השכל

אקורד

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
בכל מקום זה כך!
תראי שרוב הראשי ממשלות והנשיאים הם רטוריקנים מעולים!!!
עד כדי שאנשים שוכחים לראות מה הם אומרים
מרוב שמתרשמים מאיך שהם אומרים,

אגב, זה בהרבה תחומים בחיים,
תראי קבוצת חברות שלמדה אותו מקצוע,
לדוגמא תכנות,
סדר ההשמה בד"כ מי שיודעת להציג את עצמה ולדבר טוב תקבל משרה לפני השקטה עם הראש הפצצה שלא יודעת לבטע את עצמה מספיק עוצמתי,
למרות שבנישה הספציפית הזאת כושר הדיבור אינו משמעותי כלל,

מה הענינים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
נכתב ע"י לבן;2081901:

לא התלכלך עדיין בפוליטיקה.
אין כאן אפיון אישי על הבנ"א ופליטותיו.

D

Deleted member 63178

אורח
אז מה נשאר טראמפ או קלינטון?
ת'אמת כל ההפחדות שנאמרו כאן הופרכו (ציטוטי השמאל הישראלי שכולו קיצוני. הרי אין כזה דבר שמאל קיצוני) ולהיפך...
גם אני מצטרף!

אמת .

משתמש פעיל
תשאל את @טראמפ איך הוא עבר את הארבע שנים
ומה התוכניות לארבע שנים הקרובות
ואז תשאל את @ג'ו ביידן מה התוכניות שלו לעתיד
ואז נדע מה להצביע היום
[אני רואה שפרוג זה מערכת מאד חשובה כל מי שמתמודד לנשיאות בארה"ב הוא בוגר פרוג]

פיק-ניק

משתמש פעיל
אז מה נשאר טראמפ או קלינטון?
ת'אמת כל ההפחדות שנאמרו כאן הופרכו (ציטוטי השמאל הישראלי שכולו קיצוני. הרי אין כזה דבר שמאל קיצוני) ולהיפך...
יהודי ארה"ב החרדים מאוד פוחדים מביידן ולא רק בגללו. אלא שהאג'נדה השמאלנית 'לא לגזענות' הרדיקלית, תופסת נתחים חשובים במעמדות הגבוהים של המדינה והדבר שהם צריכים עכשיו, זה ממשל שלא יעצור אותם ועוד יעודד אותם!

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה