תאונה טמבון מהשטחים במקום להפעיל ביטוח, להסכים?

על דא ועל הא

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
לפני כחודשיים רכב נכנס בי מאחוריי. כשעמדתי בחנייה. הטמבון נשבר וצריך חדש.

רציתי ללכת למוסך ולהפעיל את הביטוח של הפוגע, כרגיל.
ואז התקשר אלי חתנו של הפוגע, וביקש שלא אפעיל ביטוח כי זה יהיה פעם שלישית עבור הפוגע (ואז הוא כבר לא יכול להיות מבוטח יותר).

חתנו הנ"ל, הוא מנהל מגרש למכירת רכבים, יד ראשונה. וביקש ממני שאלך למוסך שהוא עובד איתם כי יש לו איתם הסדרים.

הסכמתי.

כעת אני מבין, שהוא הביא לי טמבון מהשטחים, והוא אפילו לא באותו צבע. צריך לצבוע את זה.

כמובן שעוד לא הלכתי אליו שיתקין לי אותו.

מה דעתכם?
האם יש חיסרון בכך שהטמבון מהשטחים?
האם יש חיסרון בכך שהוא בצבע אחר ומוסך צובע אותו שיהיה בצבע שלי?
האם כשאלך למוסך שאני בוחר, והמוסך יפעיל את הביטוח - זה מה שגם הם יעשו? יקחו טמבון מהשטחים ויצבעו אותו?

אציין שיש לי רכב טוב יחסית (מחירון כ-70,000 שח) ומאוד חשוב לי לשמור על מראה טוב.

אשמח לכל מידע.

תילתן

משתמש סופר מקצוען
לפני כחודשיים רכב נכנס בי מאחוריי. כשעמדתי בחנייה. הטמבון נשבר וצריך חדש.

רציתי ללכת למוסך ולהפעיל את הביטוח של הפוגע, כרגיל.
ואז התקשר אלי חתנו של הפוגע, וביקש שלא אפעיל ביטוח כי זה יהיה פעם שלישית עבור הפוגע (ואז הוא כבר לא יכול להיות מבוטח יותר).

חתנו הנ"ל, הוא מנהל מגרש למכירת רכבים, יד ראשונה. וביקש ממני שאלך למוסך שהוא עובד איתם כי יש לו איתם הסדרים.

הסכמתי.

כעת אני מבין, שהוא הביא לי טמבון מהשטחים, והוא אפילו לא באותו צבע. צריך לצבוע את זה.

כמובן שעוד לא הלכתי אליו שיתקין לי אותו.

מה דעתכם?
האם יש חיסרון בכך שהטמבון מהשטחים?
האם יש חיסרון בכך שהוא בצבע אחר ומוסך צובע אותו שיהיה בצבע שלי?
האם כשאלך למוסך שאני בוחר, והמוסך יפעיל את הביטוח - זה מה שגם הם יעשו? יקחו טמבון מהשטחים ויצבעו אותו?

אציין שיש לי רכב טוב יחסית (מחירון כ-70,000 שח) ומאוד חשוב לי לשמור על מראה טוב.

אשמח לכל מידע.
אין בעיה
גם פגוש מקורי אצל היבואן לא מגיע בצבע הרכב
אלה צובעים אותו במוסך
תראה רק שהמוסך שיעשה את העבודה הוא מוסך טוב מקצועי ומוכר

ורק שתדע שהחלפת פגוש לא מוריד מערך הרכב גם אם הוא מודל 2023

על דא ועל הא

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
אין בעיה
אלה צובעים אותו במוסך

תודה.
וזה שזה מהשטחים זה לא מדליק נורה אדומה?
מוסך של היבואן - מאיפה היה מביא?

שואף לגדולות

משתמש פעיל
לי יש גם רכב יקר והיתה לי תאונה בקידמת הרכב ערבי תיקן לי עם חלקים משומשים שהוא צבע והכל מצוין
צריך רק כמו שכתבו פה שמישהו מקצועי יצבע ושמישהו מקצועי יתקין, ושהחלק יתאים ב100%, מעבר לזה לא הייתי אומר שיש מה לחשוש אם כי תמיד אפשר לבקש תיקון מקצועי יותר
אבל אם אתה מחליט לבא לקראתם לא חושב שיש בזה איזושהי בעיה
(אני תיקנתי את כל קידמת הרכב כולל רדיאטור ומאווררים אצל ערבי מוכר ומקצועי
עבר שנתיים והכל חלק!!!)

יהודי חשוב

משתמש פעיל
אין בעיה
אלה צובעים אותו במוסך

רק שטומבון מהחברה מגיע לא צבוע
ופה זה יהיה צבע מעל צבע
אין לי מושג כמה מועיל השיוף של הצבע הקודם
אולי כדאי גם לבדוק שזה טומבון שלם שלא תוקן בשפכטל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה