טכנאי? מבין במחשבים? אשמח לעזרה דחופה

שני זאת אני :)

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הי

המחשב נייד שלי נפל אתמול, ומאז הוא נדלק לאט ממש, מגיע למסך בחירת משתמש, אני נכנסת, ושם הוא נתקע שעות ואח"כ עובר למסך שחור, סמן עכבר יכול לזוז, אבל הכל שחור וזהו. לא ממשיך משם.
יש למישהו מושג מה הבעיה שיכולה להיות?
משהו פתיר?

תודה רבה רבה.

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הייתי מציע להחליף דיסק קשיח ובא לציון גואל
אם החומר בפנים חשוב
לא להדליק את המחשב כלל
ולא לחבר את הדיסק למקור חשמל
יכול לגרום ליותר נזק

תודה
אכן, נתתי כרגע לטכנאי, אמר שיש צורך להחליף דיסק, בתקוה רבה שהמידע ישמר, יש לי שם המוון חומר ללא גיבוי, אמנם למקור חשמל לא חיברתי, אבל כן הדלקתי הרבה וכיביתי

אשמח לחוות דעת בקשר למחיר- 780 ש"ח להחלפת דיסק של 480 ומהירות טובה, זה סביר?

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
איזה תוכנות לדוג' זה מיוחדות? גרפיקה וכאלה? אין. זה אמור להיות מערכת הפעלה, אופיס ותוכנות סטנדרט.
אז מה טווח המחירים פחות או יותר?

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
איזה תוכנות לדוג' זה מיוחדות? גרפיקה וכאלה? אין. זה אמור להיות מערכת הפעלה, אופיס ותוכנות סטנדרט.
אז מה טווח המחירים פחות או יותר?
ראשית, אחרי שכבר מסרת לו, זה כבר לא משנה.
שנית, תלוי מאד באיזה מחשב מדובר, לפעמים צריך לפרק את כל המחשב בכדי להחליף את הדיסק.
תלוי מאד באיזה דיסק של 480GB מדובר, אם מדובר בדיסק NVME איכותי, המחיר סביר בהחלט.
ועוד כמה פרמטרים על זה הדרך.

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
ברור לא הולכת לקחת לו או לא לשלם...
מענין אותי סתם לדעת, בכללי ולהבא.
כדי להבין בדיוק הבדלים ועל מה משלמת.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  22  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה