ביקורת טירוף מחירי המשפחתונים

טילון

מהמשתמשים המובילים!
עריכה והפקת סרטים
ינון מה המצב? שמע קטע:

אני אבא ל-2 בנות קטנות(3 ו-1.5) שמתחילות שנה בקרוב. בעקבות תחילת שנה יש עומס על המענה הטלפוני של התמ"ת בגלל הטפסים שצריכים להגיש לקבל הנחה למעונות וכו', כרגיל.

עכשיו מה זה עומס? אני מדבר על שעתיים המתנה בטלפון ולפעמים אפילו יכולים לנתק את השיחה פתאום באמצע ההמתנה, משהו הזוי, כדאי מאוד לא להצטרך אותם בזמן הזה, כאב ראש אמיתי. אנשים מחכים פשוט ימים כדי לתקשר איתם כי אין להם זמן לכל העינוי הזה של ההמתנה.

פתאום אשתי הגאונה אומרת לי להתקשר אליהם ולהקיש "2" לשפה הערבית במקום "1" לעברית, באמת זה מה שעשיתי. הפלא ופלא, ענו לי תוך *20* ד ק ו ת ! ! ! אשכרה 20 דקות במענה הערבי, בזמן שכל עם ישראל פשוט מתייבש בזמני המתנה לא נורמליים!

וזה לא סוף הסיפור בכלל. מי עונה לי? מישהי בשם "שיראל" עם מבטא ישראלי לגמרי! אם היא יודעת ערבית אני צנצנת! איך יכול להיות שקורה כזה דבר? פשוט הזיה! גזענות, אין מילה אחרת.

סיפרתי את זה לחברים שלי, הם ניסו, בדיוק אותו דבר, מענה תוך 20-30 דקות.

קיצור ינון, אם אתה יכול להעלות את זה למודעות איכשהו בפוסט או משהו אשמח, גם כדי שעם ישראל ידע וגם כדי לנער אותם שם למעלה, זה בטח קורה בעוד הרבה מענים טלפונים של הרבה מוקדים ממשלתיים.

תודה רבה,
ירין
אני ניסיתי כמה פעמים. אחרי קרוב לשעתיים המתנה זה התנתק לי

אילה מינה

משתמש מקצוען
ינון מה המצב? שמע קטע:

אני אבא ל-2 בנות קטנות(3 ו-1.5) שמתחילות שנה בקרוב. בעקבות תחילת שנה יש עומס על המענה הטלפוני של התמ"ת בגלל הטפסים שצריכים להגיש לקבל הנחה למעונות וכו', כרגיל.

עכשיו מה זה עומס? אני מדבר על שעתיים המתנה בטלפון ולפעמים אפילו יכולים לנתק את השיחה פתאום באמצע ההמתנה, משהו הזוי, כדאי מאוד לא להצטרך אותם בזמן הזה, כאב ראש אמיתי. אנשים מחכים פשוט ימים כדי לתקשר איתם כי אין להם זמן לכל העינוי הזה של ההמתנה.

פתאום אשתי הגאונה אומרת לי להתקשר אליהם ולהקיש "2" לשפה הערבית במקום "1" לעברית, באמת זה מה שעשיתי. הפלא ופלא, ענו לי תוך *20* ד ק ו ת ! ! ! אשכרה 20 דקות במענה הערבי, בזמן שכל עם ישראל פשוט מתייבש בזמני המתנה לא נורמליים!

וזה לא סוף הסיפור בכלל. מי עונה לי? מישהי בשם "שיראל" עם מבטא ישראלי לגמרי! אם היא יודעת ערבית אני צנצנת! איך יכול להיות שקורה כזה דבר? פשוט הזיה! גזענות, אין מילה אחרת.

סיפרתי את זה לחברים שלי, הם ניסו, בדיוק אותו דבר, מענה תוך 20-30 דקות.

קיצור ינון, אם אתה יכול להעלות את זה למודעות איכשהו בפוסט או משהו אשמח, גם כדי שעם ישראל ידע וגם כדי לנער אותם שם למעלה, זה בטח קורה בעוד הרבה מענים טלפונים של הרבה מוקדים ממשלתיים.

תודה רבה,
ירין
זה לא גזענות
זה פשוט פחות עומס על השלוחה

לייצי

משתמש פעיל
היום חיכיתי 4 שעות והתנתקה השיחה. חייגתי שוב ולחצתי על מפעילי משפחתונים והייתי מספר 3 בתור. כשהיא ענתה לי ואמרתי לה, היא אמרה למי שלידה "עלו עלינו" - ואז אמרה לי שזה באמת השיטה לתפוס אותם.

שפרינצלה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
אז זהו? משלמים את המחיר בלי להלחם?
מה עוד אפשר לעשות?
אולי משהו יכול לשים כאן בצורה מסודרת את כל המיילים הרלוונטים כדי שנפציץ אותם בתגובות

שכל אחד ירשום מייל נזעם על:
1. שהודיעו מאוחר אחרי הרישום ולנו גם אחרי תחילת שנה.
2. שלא הגיוני שמשפחתון יהיה יקר ממעון (במעון יש תוכניות וריתמיקה וגימבורי וכו)
3. שאם המחיר ישאר ככה המוני משפחתונים יסגרו בשנה הבאה מחוסר ביקוש, זה יצור עומס על המעונות וגני פרטיים.

רבקהא

משתמש מקצוען
איפה?
ממוצע 800
רמות.
לפני 10 שנים שילמתי 900.... למטפלת בגילאים הקטנים, היום כבר עולה יותר.
אח"כ מגיל שנה גנון/גן פרטי באיזור 650-750
אולי אלו שמפרסמות בעיתון לוקחות 800- אני לא שולחת לכל אחת.

blue cat

משתמש פעיל
מה עוד אפשר לעשות?
אולי משהו יכול לשים כאן בצורה מסודרת את כל המיילים הרלוונטים כדי שנפציץ אותם בתגובות

3. שאם המחיר ישאר ככה המוני משפחתונים יסגרו בשנה הבאה מחוסר ביקוש, זה יצור עומס על המעונות וגני פרטיים.
כל מילה!!
אם אפשר לטובת כולם לשים שוב את המיילים הרלוונטים?

אחת--

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
מה עוד אפשר לעשות?

לא הגיוני שמחיר המשפחתון יהיה יקר ממעון - כי המחיר המלא של המעון יקר יותר.

חסיד נפלא

משתמש צעיר
היום חיכיתי 4 שעות והתנתקה השיחה. חייגתי שוב ולחצתי על מפעילי משפחתונים והייתי מספר 3 בתור. כשהיא ענתה לי ואמרתי לה, היא אמרה למי שלידה "עלו עלינו" - ואז אמרה לי שזה באמת השיטה לתפוס אותם.
עכשיו עשיתי כך
וענו לי תוך 10 דק'
תודה על העצה

אסתיס

משתמש מקצוען
אוקיי, ענו לי סוף סוף
לא באמת יכולים לעזור במשהו, בעקרון צריך לחכות בסבלנות לחשב..
הגשתי כבר לפני 3 שב'.. כ"כ הרבה זמן זה לוקח? ?

מזמור שיר

משתמש פעיל
הנה המיילים הרלוונטיים:
מבקר המדינה: ombudsman:oops:mevaker.gov.il
הוועדה לפניות הציבור בכנסת: vz:confused:knesset.gov.il
משרד העבודה: daycare:eek:babcomcenters.com
יו"ר ועדת הכספים ח"כ הרב משה גפני: mgafni:cool:knesset.gov.il
ח"כ הרב יעקב אשר: yakova:mad:knesset.gov.il
ח"כ הרב יצחק פינדרוס: ypindruso_Oknesset.gov.il
ח"כ הרב אורי מקלב: umaklev:rolleyes:knesset.gov.il
ח"כ הרב ינון אזולאי: yazulai:censored:knesset.gov.il
שר העבודה יואב בן צור: sar:cry:labor.gov.il

מקווה שלא טעיתי בשום כתובת.
תפציצו את כולם במיילים
גם אם לא נצליח לשנות לפחות שידעו שאכפת לנו
בשורות טובות!

הפקה ברמה

משתמש פעיל
הנה המיילים הרלוונטיים:
מבקר המדינה: ombudsman:oops:mevaker.gov.il
הוועדה לפניות הציבור בכנסת: vz:confused:knesset.gov.il
משרד העבודה: daycare:eek:babcomcenters.com
יו"ר ועדת הכספים ח"כ הרב משה גפני: mgafni:cool:knesset.gov.il
ח"כ הרב יעקב אשר: yakova:mad:knesset.gov.il
ח"כ הרב יצחק פינדרוס: ypindruso_Oknesset.gov.il
ח"כ הרב אורי מקלב: umaklev:rolleyes:knesset.gov.il
ח"כ הרב ינון אזולאי: yazulai:censored:knesset.gov.il
שר העבודה יואב בן צור: sar:cry:labor.gov.il

מקווה שלא טעיתי בשום כתובת.
תפציצו את כולם במיילים
גם אם לא נצליח לשנות לפחות שידעו שאכפת לנו
בשורות טובות!

שלחתי לכולם...

מוסיף עוד שניים שנפלטו
1.אריה דרעי - aderey#knesset.gov.il -(שכידוע שר הרווחה נמנה על מפלגתו ותחת אחריותו..)
2.יצחק גולדקנופף- sar#moch.gov.il

שרה ל 123

משתמש פעיל
בגלל 5 שח אני מקבלת דרגה יותר גבוהה?
מישהו פעם ניסה לדבר איתם על דבר כזה? יש סיכוי או שהם מרובעים?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה