טיפ מיוחד. למקצוענים בלבד!! (בהערות שולייים בוורד)

• פותח הנושא ml
  • פורסם בתאריך

ml

משתמש רשום
הערות שוליים בוורד - תמיד יוצאים מכוערים בעיקר בגלל הפס שלהם, פס המשך שלהם, הרווח בין הפס לטקסט שמעליו ומתחתיו.

לידעתכם: את כל זה ניתן להגדיר ובמדויק!! (כן. גם בוורד..) פשוט מאוד: עושים 'תצוגה רגילה' (במקום הדפסה). 'תצוגת הערות שוליים'. 'מפריד הערות שוליים' - שמה קובעים: מה גודלו, הרווח בינו לטקסט שמעליו ומתחתיו. 'מפריד המשך הערות שוליים' - כנ"ל.

כך זה נראה הרבה יותר טוב.
בהצלחה

נ.ב. עד עכשיו לא מצאתי אפשרות לעשות 'תצוגה רגילה' באופיס 2007. אם אתה יודע משהו על זה, אשמח לשמוע ממך. תודה

לייזער

משתמש צעיר
עימוד ספרים
לענין תצוגה רגילה ב2007: בעברית (של 2007) זה נקרא תצוגת 'טיוטה' (במקום תצוגה 'רגילה' כפי שהי' עד עתה).
בכל מקרה אפשר תמיד להשתמש עם מקשי הקיצור לעבור בין מצבי התצוגה, וביניהם:
Ctrl+Alt+N = תצוגה רגילה\טיוטה
Ctrl+Alt+P = פריסת הדפסה

ml

משתמש רשום
מכיר את זה, ואין שמה 'תצוגת הערות שוליים'.
בכל מקרה, יישר כח

ml

משתמש רשום
ב2007 זה קיים בתצוגת 'טיוטה'.

ממוחשב

משתמש חדש
יש חוברת בשם 'וורד לאברך' שהוציא ר' יואל שילה ששם הוא מסביר את כל הטכניקות האלו בהסבר ברור ונפלא

כושי

משתמש חדש
פרטים לרכישת החוברת

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
מחיר החוברת בלבד 40 שקלים [המחיר כולל את דמי המשלוח], ומחיר התקליטור בלבד 30 שקלים [ועוד דמי משלוח 1.5 שקלים], מחיר חוברת עם תקליטור הוא 50 שקלים [ועוד דמי משלוח 3.9 שקלים].

לרכישה ופרטים ניתן לפנות לטלפון 9847719 04 בשעות הערב.

ניתן לרכוש את החוברת גם ברשת החנויות: 'רשת מחשבים' טל' 1599-525552

(קרדיט לאתר "נייעס")

אריה123

משתמש מקצוען
D I G I T A L
הטלפון שפירסמתם ל "רשת מחשבים", אינו עונה. מישהוא יודע מספר נכון ? או לפחות את הכתובת של החנות ?

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
נאמר לי שהרשת נסגרה.
אינני מכיר את החוברת ואת מחברה - העתקתי הפרטים מהאתר "נייעס". תנסו להתקשר למספר הראשון (04).

גליל555

משתמש פעיל
עריכה תורנית
נכתב ע"י ml;220915:
הערות שוליים בוורד - תמיד יוצאים מכוערים בעיקר בגלל הפס שלהם, פס המשך שלהם, הרווח בין הפס לטקסט שמעליו ומתחתיו.

לידעתכם: את כל זה ניתן להגדיר ובמדויק!! (כן. גם בוורד..) פשוט מאוד: עושים 'תצוגה רגילה' (במקום הדפסה). 'תצוגת הערות שוליים'. 'מפריד הערות שוליים' - שמה קובעים: מה גודלו, הרווח בינו לטקסט שמעליו ומתחתיו. 'מפריד המשך הערות שוליים' - כנ"ל.

כך זה נראה הרבה יותר טוב.
בהצלחה

נ.ב. עד עכשיו לא מצאתי אפשרות לעשות 'תצוגה רגילה' באופיס 2007. אם אתה יודע משהו על זה, אשמח לשמוע ממך. תודה
האם ניתן לקבוע את האורך? ואיך?!
וכן האם ניתן לשנות את סוג הקו? ואיך?

ממוחשב

משתמש חדש
אפשר להגדיר את האורך המדוייק, וכן אפשר לשים קישוט המוגדר כ'פונט', כמו"כ ישנה אפשרות להגדיר כותרת שונה להתחלת הערה או להמשך הערה.

אני אישית ממליץ לרכוש את החוברת ''וורד לאברך'' ב-30 ש"ח (גירסת תקליטור) שזה עוזר הרבה מאד בזה ובעוד דברים בוורד, אני עד שלא רכשתי אותה חשבתי שאני מכיר את וורד ומאז אני לא יכלתי לזוז מהחוברת

לדוגמא: תוכן ענינים אוטומטי בוורד, כותרת שונה לכל עמוד אוטומטי, חיפוש והחלפה בצורה מדהימה (לזה יש יתרון לגירסת התקליטור שאפשר לעשות העתק הדבק).

yaniv_55

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
אני יודעת לא מקפיצים הודעות ישנות - אבל מצאתי את הפתרון באופיס 2007:
1. עושים תצוגת טיוטה
2. מופיע למטה החלון עם הערות השוליים
3. יש בקו שמפריד בין שני החלונות תפריט גלילה
4. בתפריט הגלילה אפשר לבחור מפריד הערות שוליים
5. אפשר לעצב לפי הנאמר לעיל.
6. יש גם "מפריד המשך הערות שוליים" - אני לא יודעת מה זה - הלוואי שהייתי יותר מקצועית בוורד.

לייזער

משתמש צעיר
עימוד ספרים
מפריד המשך הערות שוליים – כאשר הערת שוליים ממשיכה\עוברת לעמוד הבא (אם מפני אורכה אם מפני סיבה אחרת).

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה