דרוש מידע טיפים למניעת פריצה לבית שלכם (טיפים רציניים, כתובים בהומור)

מצב
הנושא נעול.

שועל ספרות.

רודיום לשעבר. מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
מה אכפת לך שינעלו?
יש לך עוד משהו חשוב להוסיף, תוסיף;)
אגב, תזכירו לי מה המסלול?
לא אכפת לי שינעלו, מטרת האשכול הייתה בעיקר להועיל,
אני לא היחיד כאן שיכול לתת עצות.
אם את רוצה תשאלי את כולם, אם אין מה להוסיף, יאללה לנעול!
למרות, שגם אני נהניתי אש מהתגובות;)

נערך לאחרונה ב:

פאנטה

משתמש סופר מקצוען
חברה זה סטייה מהאשכול, נא לחזור למסלול!!!

אגב, תזכירו לי מה המסלול?
המסלול: לכתוב כל מה שלא קשור - אבל שיהיה איזשהו קשר קלוש עד בלתי נראה להודעה הראשונית
(פריצה? גנב? מזכיר לי את הכורסא החדשה שקניתי... ירוק עוצמתי כזה, פחות מנטה יותר מלפפון, האלה הטובים, מלא מלמעלה צר מלמטה, בול)
מה שנקרא סטיות אלגנטיות :p

שועל ספרות.

עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
המסלול: לכתוב כל מה שלא קשור - אבל שיהיה איזשהו קשר קלוש עד בלתי נראה להודעה הראשונית
(פריצה? גנב? מזכיר לי את הכורסא החדשה שקניתי... ירוק עוצמתי כזה, פחות מנטה יותר מלפפון, האלה הטובים, מלא מלמעלה צר מלמטה, בול)
או בעברית טלפון מתוקן! זה כיף!! אני לא יודע עד כמה מנהלי הפורום אוהבים את זה.

צ'ייסר

משתמש מקצוען
אהה
פאנטה אקזוטית ?

שועל ספרות.

עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
טלפון תקין
ההפך משבור זה תקין
על לא דבר, שמחתי לתקן...;)
יש משחק שקוראים לו טלפון מתוקן, לא משנה לממציאיו איך אומרים באמת, מה אני יעשה?;)

עמ"י

משתמש צעיר
אנחנו מוציאים דברי ערך מהבית
מתפללים חזק
ויש לנו הסכם עם שכנים טובים שהם מרוקנים דואר ושמים עין על הבית שלנו (יש להם מפתח) ובודקים אם יש רעש חשוד וככה אנחנו גומלים להם בשמחות.
ובאמת פעם אנחנו הברחנו להם גנבים ערבים, מרעש ששמענו מכיוון הדירה שהיה ניסור סורגים די בשקט, אבל ממש בנס שמענו והם ברחו.

אמא plus

משתמש מקצוען
לשים לב למלצרים!!!
בשבת שבע ברכות במשפחתי הקינוח נגרר באופן מוזר להחריד
ממש הלכו לייצר את האבטיח...
כשחזרנו הביתה גילינו שהבית נפרץ ונבזז, כולל תכשיטים, מזומנים ומהפיכה נוראית
לאחר בירור קצר התגלה שהמלצרים היו שייכים למשפחת פשע מקומית, כאלה שאפילו משטרה אתה מפחד להזמין להם.
בקיצור-
תבררו היטב!

אלישבע רבקה

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים

שועל ספרות.

עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי

מס' 1

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אז לסיכום.
אני מגיע לשכונה, מחפש את הדירה ש: וילון מתנפנף ברוח בחלון מול מאוורר, רדיו דולק בווליום נמוך גם באמצע הלילה, אורות כבים ונדלקים בלי קשר, שלט מכירת ביצים על הדלת, וגם קצת לכלוך לפני הכניסה.

ניגש לדירה רק נזהר לא לדרוך על השטיח בגלל השומים, פותח בזהירות [שכחתם לנעול מרוב עצות...] משחיל יד תופס את הסולם לפני שיפול, נכנס.

לוקח את התכשיטים מהארון של המשחקים למעלה, [השטרות מעל המקרר זה מהכל בשקל אני לא נופל בפח].
מכבה את הרדיו שלא יפריע לשכנים, סוגר חשמלים מחזיר את הסולם ויוצא בנונשלנטיות, פךפךפךפךפךפךפךפך - שכחתי מהשומים.

אז תודה על ההדרכה הברורה באשכול זה, זה מה שאמרו לי, בפרוג תמצא הדרכה ברורה לכל מקצוע. תודה רבה.
1) חנקת אותי..... ושמחתי להיות ה:ROFLMAO: מס' 101.
2)לפני שאתה נכנס שכחת פרט אחד:
כשאנחנו יוצאים לשבת אני שמה זוג קרוקס מפוזר ליד הכניסה.
שמחתי לעזור.

שוקי פרוגר

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
כתיבה ספרותית
תמונה של הרב המפורסמת לא עוזרת גם לגנבים?
סטיה קטנה מנושא האשכול, אבל הייתי חייב.

בתקופת הקורונה סיפרו שבית כנסת חסידי באמריקה תלה על השער את תמונת הצדיק המפורסמת כסגולה להברחת שוטרים.
לאחר כמה ימים הגיע שוטר והתעניין אצל האנשים אם נמצא כבר הקשיש הנעדר שתמונתו תלויה על השער...

פאר הפרי

מהמשתמשים המובילים!
1657054393903.png

תוך פחות מ שעות כל כך הרבה לייקים?
נראה לי מאורע הסטורי בפרוג לא?

שועל ספרות.

עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
צריך לפתוח בפרוג דחוף קהילת גנבים מקצועית!!!
כמובן בפורום סגור
והמבחן קבלה יהיה מאוד קל...
פשוט לפרוץ לפורום!

נראה לי שהאקרים מרוויחים יותר מגנבים "סתם"

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה