דרוש מידע טיפים למניעת פריצה לבית שלכם (טיפים רציניים, כתובים בהומור)

מצב
הנושא נעול.

תן סימן

משתמש פעיל
אז לסיכום.
אני מגיע לשכונה, מחפש את הדירה ש: וילון מתנפנף ברוח בחלון מול מאוורר, רדיו דולק בווליום נמוך גם באמצע הלילה, אורות כבים ונדלקים בלי קשר, שלט מכירת ביצים על הדלת, וגם קצת לכלוך לפני הכניסה.

ניגש לדירה רק נזהר לא לדרוך על השטיח בגלל השומים, פותח בזהירות [שכחתם לנעול מרוב עצות...] משחיל יד תופס את הסולם לפני שיפול, נכנס.

לוקח את התכשיטים מהארון של המשחקים למעלה, [השטרות מעל המקרר זה מהכל בשקל אני לא נופל בפח].
מכבה את הרדיו שלא יפריע לשכנים, סוגר חשמלים מחזיר את הסולם ויוצא בנונשלנטיות, פךפךפךפךפךפךפךפך - שכחתי מהשומים.

אז תודה על ההדרכה הברורה באשכול זה, זה מה שאמרו לי, בפרוג תמצא הדרכה ברורה לכל מקצוע. תודה רבה.

אמא plus

משתמש מקצוען
אז לסיכום.
אני מגיע לשכונה, מחפש את הדירה ש: וילון מתנפנף ברוח בחלון מול מאוורר, רדיו דולק בווליום נמוך גם באמצע הלילה, אורות כבים ונדלקים בלי קשר, שלט מכירת ביצים על הדלת, וגם קצת לכלוך לפני הכניסה.

ניגש לדירה רק נזהר לא לדרוך על השטיח בגלל השומים, פותח בזהירות [שכחתם לנעול מרוב עצות...] משחיל יד תופס את הסולם לפני שיפול, נכנס.

לוקח את התכשיטים מהארון של המשחקים למעלה, [השטרות מעל המקרר זה מהכל בשקל אני לא נופל בפח].
מכבה את הרדיו שלא יפריע לשכנים, סוגר חשמלים מחזיר את הסולם ויוצא בנונשלנטיות, פךפךפךפךפךפךפךפך - שכחתי מהשומים.

אז תודה על ההדרכה הברורה באשכול זה, זה מה שאמרו לי, בפרוג תמצא הדרכה ברורה לכל מקצוע. תודה רבה.
קוטלללל :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:

המחזק

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אז לסיכום.

את המעשרות תעביר לקרן החיפושים של מוישי (כמובן דרך הקישור שמראה שהגעת מקבוצת פרוג)
ולא לשכוח לתת שם מילה טובה ליועצים מפרוג שבזכותם הכל !

הרשל'ה רב'ה

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
מהעולה מכל הנ"ל זה מה שעשיתי:

השארתי את השטיח תלוי על המעקה

לא רוקנתי את הדואר למשך שבוע

כיביתי את כל האורות בבית

סגרתי את כל התריסים הרמטית

כתבתי שלט - "השבוע מכירת הביצים סגורה עקב יציאה לחופשה"

ביקשתי מהשכנים שהשבוע באופן חד פעמי לא ישחקו כלל בקומה שלי !!!

וכמובן השארתי את המפתח בארון חשמל (מה נעשה השטיח תלוי על הגדר...)

מה שנשאר לי לחכות בתוך הבית עם כל ראשי מערכת הבטחון ימ"מ, שב"כ, סיירת, מי לא, אין ספק בעוד מספר דקות כל ארגוני הפשע במדינה בתוך ביתי

אבל מה לעשות המבצע כשל בשיאו
כשהגנבים היו כבר עם היד על הידית הטלפון שלי מתוך הבית צלצל בקול רעש גדול והפר את הדממה ועל הצג "השכנה היאכנע" ממולי שואלת "ראיתי שנסעתם רציתי לשאול אם אפשר את הדירה לשבת???"

שועל ספרות.

רודיום לשעבר. מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
ועכשיו קצת ברצינות, אחרי העצות הפחות יעילות, או אולי יעילות אבל קצת מוזרות.
אני חושב שמי שיקיים את עצות הבסיס, הוא מספיק מבוטח ולא צריך יותר מזה!
אם אפשר שגם הטיפים שנכתבים בהומור יהיו גם רציניים, יעילים, ולא מוזרים (לקרוא את כל הכותרת;))

מוישי פרומן

משתמש מקצוען
אם כבר..
אז אפשר להשאיר בקבוק וויסקי יקר ו2כוסות על השולחן, ולהכניס בבקבוק חומר הרדמה או יותר מזה...
כמו שבישיבה מישהו שירד המפלס של השמפו ירד לו באופן מוזר
שם בפנים מיונז פעם אחת
מאז אף אחד לא נגע לו

שועל ספרות.

עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
כמו שבישיבה מישהו שירד המפלס של השמפו ירד לו באופן מוזר
שם בפנים מיונז פעם אחת
מאז אף אחד לא נגע לו
אני שמעתי את הסיפור עם משחת גילוח,
שאז יום אחד פתאום המנקה נהיה קירח.

נערך לאחרונה ב:

שועל ספרות.

עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי

המחזק

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אני שמעתי את הסיפור עם משחת גילוח,
שאז יום אחד פתאום המנקה נהיה קירח.
הבחורים בישיבה היו רואים שגונבים להם מהשמפו באופן קבוע
והחליטו ללמד לקח את הגנב ומלאו את הבקבוק שמפו בתכשיר להסרת שיער...
התוצאה הייתה קרחת נוצצת למנקה של הישיבה...
שמעתי את הסיפור הזה מהרב זילברשטיין והוא הסתפק אם מותר לעשות את זה
כנ"ל גם הוא דיבר על אוכל שנעלם קבוע מהמקרר הציבורי בישיבה
אם מותר להשים באוכל חומרים שיגרמו לקלקול קיבה לגנב או לא

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה