עזרה טינקו שואב שוטף

מירי יונה

משתמש פעיל
צילום מקצועי
היי אני רוצה להזמין טינקו שואב שוטף זול, ראיתי באמזון טינקו ב1300 אבל ראיתי שכתוב עליו טינקו שואב רטוב יבש האם זה נקרא שואב שוטף??? , ומשהו אחר של טינקו כתוב שוטף רצפות אבל קוראים לזה ifloor 5 breeze ולא s5 מישהו מבין בזה ןהזמין פעם ויכול להמליץ לי באמזון מה שואב שוטף טוב של טינקו??
יש לי את הדגם הזה I FLOOR מרוצה מאוד לא מביהנ מה עשיתי יום לפני......
תחזוק לא מסובך בכלל.
מגבון אחד או שתיים עושה את העבודה
והמברשת משרה במים ואקונומיקה כמה דקות ואז לשטוף היטב.

טרנטאטא

משתמש רשום
https://www.amazon.com/dp/B09P2RKRWX/ref=pe_386300_440135490_TE_simp_item_image?th=1
זה הקישור , יש שם גם את הI floor ועוד כל מיני סוגים של טינקו לפי איך שהבנתי עדיף כן את הs5
אין משלוח לארץ
ולכן לא מחושב שם מיסים ומשלוח
אפשר להזמין באמזון צרפת
יוצא 455 אירו שזה 1870 שח
אבל באושר עד יותר זול

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה