טיטולים פרימיום

• פותח הנושא T5
  • פורסם בתאריך
בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

דניאלה

משתמש רשום
קרה לי פעם ממש מזמן עם האגיס והתקשרתי ושלחו לי חבילה + לקחו את החבילה הפגומה לבדיקה. חייבת לציין לשבח את השירות לקוחות שלהם.

ואגב, ראיתי שיש בחנויות טיטולים פרימיום חדשים וקניתי, הם ממש טובים. גם יותר יפים (:

T5

משתמש פעיל
יוצא ממה שהגבתם שהרבה נתקלים בתופעה אך לא מתלוננים.
אז בא ננצל את כוחו של הפורום.ונתחיל להתלונן על הטיטולים הפגומים אולי ישנו שם משהו בחברה.
ולא יתנו לזה להמשיך וכפי שנכתב כאן גם יכול להוות סכנה אם באמצע החלפה צריך ללכת להביא עוד טיטול כי הטיטול שהכנתם נפגם ונתלש לו הסקוטש.
ואל תשכחו גם לעדכן כאן מה פיצו אותכם.
הטל' שלהם הוא 1800-42-32-32

T5

משתמש פעיל
יוצא ממה שהגבתם שהרבה נתקלים בתופעה אך לא מתלוננים.
אז בא ננצל את כוחו של הפורום.ונתחיל להתלונן על הטיטולים הפגומים אולי ישנו שם משהו בחברה.
ולא יתנו לזה להמשיך וכפי שנכתב כאן גם יכול להוות סכנה אם באמצע החלפה צריך ללכת להביא עוד טיטול כי הטיטול שהכנתם נפגם ונתלש לו הסקוטש.
ואל תשכחו גם לעדכן כאן מה פיצו אותכם.
הטל' שלהם הוא 1800-42-32-32

לי לה לו

משתמש רשום
לי היה פעם אחת בעיה יותר רצינית -שבכל החבילה של הטיטולים פרמיום-הטיטולים היו חתוכים ולא יכלו להתשמש-התקשרתי והגיע שליח והביא חבילה אחת של טיטולים-חשבתי שאקבל פיצוי יותר גדול אבל לפחות זה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה