דרוש מידע טיולון יויו או בוגבו פרפר-חדש

פרסומית

משתמש חדש
גם אני הייתי פריקית של היויו ונאמתי שבלידה הבאה אני קונה רק יויו שוב.
עד----- שטעמתי את הבטרפליי: כל החסרונות שהיו ביויו מתוקנים שם, שזה גגון, סל ענק, יציבות, נסיעה ח-ל-ק-ה זה מטיס אותי קדימה, ואין על הקיפול. מה מעצבן? השכיבה לא יותר מידי, אבל גם ביויו.
קיצער למי שאהב את היויו, יעוףףףף על הבטרפליי.
ורק מציינת שהיה לי מקלרן- זוועה
גם אני מתלבטת רבות בין היויו לבטרפליי ואחד מין החסרונות הרבים ששמעתי זה - הסריטות בשילדה, האם אכן כך?

פרסומית

משתמש חדש

יש לי עדיין גם וגם בבית, את היויו העפתי לאחיינית כי זה לא מדגדג את הנוחות של הבטרפליי, ואת הבוגבו הגדול השארתי אבל אני לא משתמשת בה רק בגלל הגודל.
למען האמת עם הגדול אני עושה קניות....
בנוגע לכביסה יש לי מכונה מאוד טובה ואני עושה רק על עדין אז אולי אני לא פונקציה, בכל אופן יוצא חדש.
וחוץ מזה אני לא מסכימה בשום אופן לאכול בעגלה!!!! (יש לי ילדים גדולים כך שאין מי שייגע בעגלה בידיים מלוכלכות).

גם אני הייתי פריקית של היויו ונאמתי שבלידה הבאה אני קונה רק יויו שוב.
עד----- שטעמתי את הבטרפליי: כל החסרונות שהיו ביויו מתוקנים שם, שזה גגון, סל ענק, יציבות, נסיעה ח-ל-ק-ה זה מטיס אותי קדימה, ואין על הקיפול. מה מעצבן? השכיבה לא יותר מידי, אבל גם ביויו.
קיצער למי שאהב את היויו, יעוףףףף על הבטרפליי.
ורק מציינת שהיה לי מקלרן- זוועה!!!
אני גם מתלבטת לגבי הטיולונים יויו או בטרפליי , אמרו לי שהיא לא כ"כ יציבה - השלדה מתנדנדת, וכן השילדה אף נישרטת מהר.
האם ניתקלת גם בטענות הנ"ל מבחינתך ניראה לך שמצדיקה את המחיר?

דפה

משתמש מקצוען
אני גם מתלבטת לגבי הטיולונים יויו או בטרפליי , אמרו לי שהיא לא כ"כ יציבה - השלדה מתנדנדת, וכן השילדה אף נישרטת מהר.
האם ניתקלת גם בטענות הנ"ל מבחינתך ניראה לך שמצדיקה את המחיר?
מי מתנדנדת? הבטרפליי מאוד יציבה. האמת שגם היויו יציבה למרות הנראות שלה.
לי השילדה לא נשרטה.
בהחלט שווה את המחיר.

פרסומית

משתמש חדש
מי מתנדנדת? הבטרפליי מאוד יציבה. האמת שגם היויו יציבה למרות הנראות שלה.
לי השילדה לא נשרטה.
בהחלט שווה את המחיר.
אמרו לי "שהידית של הבטרפלי מתנדנדת ולא יציבה , ההרגשה שהיא לא תשרוד לשנים רבות."
לאחר שהיה לך את שני העגלות ניראה לך שהדברים הינם נכונים( או גם ביויו הידית לא הכי יציבה?), אין ניסיון של בטרפליי הרבה זמן בשוק .כך האם זה ניראה לך שיחזיק מעמד בהשוואה ליויו ששימש אותך מס' שנים?

דפה

משתמש מקצוען
אמרו לי "שהידית של הבטרפלי מתנדנדת ולא יציבה , ההרגשה שהיא לא תשרוד לשנים רבות."
לאחר שהיה לך את שני העגלות ניראה לך שהדברים הינם נכונים( או גם ביויו הידית לא הכי יציבה?), אין ניסיון של בטרפליי הרבה זמן בשוק .כך האם זה ניראה לך שיחזיק מעמד בהשוואה ליויו ששימש אותך מס' שנים?
ממש לא נכון. אני לא מבינה על מה מדברים.
היא כמו היויו רק בגירסה הרבה יותר משופרת, אין לה אפילו משהו אחד שביויו יותר טוב, כך שאין בכלל מה להתלבט.
כמה זמן היא תחזיק? אין לי מושג ואני גם לא פונקציה, כי אני שומרת מאוד על דברים, מעבירה לאחיינים הכל כמו חדש. גם את היויו העברתי במצב פצצה.
תכל'ס יש לי אותו שנה ונראה כאילו קניתי היום בבוקר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לג

א רַנְּנוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה לַיְשָׁרִים נָאוָה תְהִלָּה:ב הוֹדוּ לַיהוָה בְּכִנּוֹר בְּנֵבֶל עָשׂוֹר זַמְּרוּ לוֹ:ג שִׁירוּ לוֹ שִׁיר חָדָשׁ הֵיטִיבוּ נַגֵּן בִּתְרוּעָה:ד כִּי יָשָׁר דְּבַר יְהוָה וְכָל מַעֲשֵׂהוּ בֶּאֱמוּנָה:ה אֹהֵב צְדָקָה וּמִשְׁפָּט חֶסֶד יְהוָה מָלְאָה הָאָרֶץ:ו בִּדְבַר יְהוָה שָׁמַיִם נַעֲשׂוּ וּבְרוּחַ פִּיו כָּל צְבָאָם:ז כֹּנֵס כַּנֵּד מֵי הַיָּם נֹתֵן בְּאֹצָרוֹת תְּהוֹמוֹת:ח יִירְאוּ מֵיְהוָה כָּל הָאָרֶץ מִמֶּנּוּ יָגוּרוּ כָּל יֹשְׁבֵי תֵבֵל:ט כִּי הוּא אָמַר וַיֶּהִי הוּא צִוָּה וַיַּעֲמֹד:י יְהוָה הֵפִיר עֲצַת גּוֹיִם הֵנִיא מַחְשְׁבוֹת עַמִּים:יא עֲצַת יְהוָה לְעוֹלָם תַּעֲמֹד מַחְשְׁבוֹת לִבּוֹ לְדֹר וָדֹר:יב אַשְׁרֵי הַגּוֹי אֲשֶׁר יְהוָה אֱלֹהָיו הָעָם בָּחַר לְנַחֲלָה לוֹ:יג מִשָּׁמַיִם הִבִּיט יְהוָה רָאָה אֶת כָּל בְּנֵי הָאָדָם:יד מִמְּכוֹן שִׁבְתּוֹ הִשְׁגִּיחַ אֶל כָּל יֹשְׁבֵי הָאָרֶץ:טו הַיֹּצֵר יַחַד לִבָּם הַמֵּבִין אֶל כָּל מַעֲשֵׂיהֶם:טז אֵין הַמֶּלֶךְ נוֹשָׁע בְּרָב חָיִל גִּבּוֹר לֹא יִנָּצֵל בְּרָב כֹּחַ:יז שֶׁקֶר הַסּוּס לִתְשׁוּעָה וּבְרֹב חֵילוֹ לֹא יְמַלֵּט:יח הִנֵּה עֵין יְהוָה אֶל יְרֵאָיו לַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יט לְהַצִּיל מִמָּוֶת נַפְשָׁם וּלְחַיּוֹתָם בָּרָעָב:כ נַפְשֵׁנוּ חִכְּתָה לַיהוָה עֶזְרֵנוּ וּמָגִנֵּנוּ הוּא:כא כִּי בוֹ יִשְׂמַח לִבֵּנוּ כִּי בְשֵׁם קָדְשׁוֹ בָטָחְנוּ:כב יְהִי חַסְדְּךָ יְהוָה עָלֵינוּ כַּאֲשֶׁר יִחַלְנוּ לָךְ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

אומנות הנייר • אתגר 58

לוח מודעות

למעלה