דרוש מידע טיולון יויו או בוגבו פרפר-חדש

מליון!

משתמש פעיל
למה? היית משלמת 400 ש״ח אחריות למוצר שעולה 1800?
עגלה במיוחד טיולון זה משהו שצריך לתחזק אותו, אם יש לך אחריות על העגלה זה שווה.
אבל אני ממש לא אומרת ששווה לקנות טיולון במחיר של 2200 ש"ח.
אולי תחפשי במקום אחר את העגלה מיבואן רשמי במחיר זול..
בהצלחה!
אגב, יש לי את בוגבו בטרפליי, והיא מושלמת!!!

שנה שנה

משתמש צעיר
עגלה במיוחד טיולון זה משהו שצריך לתחזק אותו, אם יש לך אחריות על העגלה זה שווה.
אבל אני ממש לא אומרת ששווה לקנות טיולון במחיר של 2200 ש"ח.
אולי תחפשי במקום אחר את העגלה מיבואן רשמי במחיר זול..
בהצלחה!
אגב, יש לי את בוגבו בטרפליי, והיא מושלמת!!!
תודה, איפה קנית? מצאת זול יותר?

בר. מ.

משתמש רשום
איפה לדעתכם הכי שווה לקנות את הבוגבו באטרפליי [מבחינת איכות ואחריות]?

מליון!

משתמש פעיל
סליחה, לא כתבתי ברור.
השאלה שלי היתה: מה הכוונה 'הנחת יומולדת'?
אם יש לך דרים כארד vip', אז בחודש היומולדת מקבלים הנחה של 30% עד לסכום של 300 שח.
הכוונה שיש לך בקנית העגלה הנחה של 300 שח+ 15% צבירת נקודות מסכום הקניה(כ250 שח נוספים למימוש בקניה הבאה)
אבל את יכולה לחפש חנות שמוכרת ביותר זול משילב, בלי כל הקומבינות של הנחת יומולדת..

rivkiy

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
עגלה במיוחד טיולון זה משהו שצריך לתחזק אותו
עגלה מאיכות טוב שמשתמשים בה שימוש סביר לא אמורה לקלקל.
יש לי יויו חרושה בת 6 שנים כמעט בשימוש כמעט רצוף לפעמים גם עם 2 ילדים וב”ה היא נראת מעולה

מליון!

משתמש פעיל
עגלה מאיכות טוב שמשתמשים בה שימוש סביר לא אמורה לקלקל.
יש לי יויו חרושה בת 6 שנים כמעט בשימוש כמעט רצוף לפעמים גם עם 2 ילדים וב”ה היא נראת מעולה
כן, אבל כשמשלמים מחיר, (וקצת יקר..) רוצים להיות רגועים שלא ילך לפח.. ויש אחריות.

רבקי וצלר

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
רק בוגבו, יש לי יויו הישן, מלפני 8 שנים והוא ממש לא יציב

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לד

א לְדָוִד בְּשַׁנּוֹתוֹ אֶת טַעְמוֹ לִפְנֵי אֲבִימֶלֶךְ וַיְגָרֲשֵׁהוּ וַיֵּלַךְ:ב אֲבָרֲכָה אֶת יְהוָה בְּכָל עֵת תָּמִיד תְּהִלָּתוֹ בְּפִי:ג בַּיהוָה תִּתְהַלֵּל נַפְשִׁי יִשְׁמְעוּ עֲנָוִים וְיִשְׂמָחוּ:ד גַּדְּלוּ לַיהוָה אִתִּי וּנְרוֹמְמָה שְׁמוֹ יַחְדָּו:ה דָּרַשְׁתִּי אֶת יְהוָה וְעָנָנִי וּמִכָּל מְגוּרוֹתַי הִצִּילָנִי:ו הִבִּיטוּ אֵלָיו וְנָהָרוּ וּפְנֵיהֶם אַל יֶחְפָּרוּ:ז זֶה עָנִי קָרָא וַיהוָה שָׁמֵעַ וּמִכָּל צָרוֹתָיו הוֹשִׁיעוֹ:ח חֹנֶה מַלְאַךְ יְהוָה סָבִיב לִירֵאָיו וַיְחַלְּצֵם:ט טַעֲמוּ וּרְאוּ כִּי טוֹב יְהוָה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר יֶחֱסֶה בּוֹ:י יְראוּ אֶת יְהוָה קְדֹשָׁיו כִּי אֵין מַחְסוֹר לִירֵאָיו:יא כְּפִירִים רָשׁוּ וְרָעֵבוּ וְדֹרְשֵׁי יְהוָה לֹא יַחְסְרוּ כָל טוֹב:יב לְכוּ בָנִים שִׁמְעוּ לִי יִרְאַת יְהוָה אֲלַמֶּדְכֶם:יג מִי הָאִישׁ הֶחָפֵץ חַיִּים אֹהֵב יָמִים לִרְאוֹת טוֹב:יד נְצֹר לְשׁוֹנְךָ מֵרָע וּשְׂפָתֶיךָ מִדַּבֵּר מִרְמָה:טו סוּר מֵרָע וַעֲשֵׂה טוֹב בַּקֵּשׁ שָׁלוֹם וְרָדְפֵהוּ:טז עֵינֵי יְהוָה אֶל צַדִּיקִים וְאָזְנָיו אֶל שַׁוְעָתָם:יז פְּנֵי יְהוָה בְּעֹשֵׂי רָע לְהַכְרִית מֵאֶרֶץ זִכְרָם:יח צָעֲקוּ וַיהוָה שָׁמֵעַ וּמִכָּל צָרוֹתָם הִצִּילָם:יט קָרוֹב יְהוָה לְנִשְׁבְּרֵי לֵב וְאֶת דַּכְּאֵי רוּחַ יוֹשִׁיעַ:כ רַבּוֹת רָעוֹת צַדִּיק וּמִכֻּלָּם יַצִּילֶנּוּ יְהוָה:כא שֹׁמֵר כָּל עַצְמוֹתָיו אַחַת מֵהֵנָּה לֹא נִשְׁבָּרָה:כב תְּמוֹתֵת רָשָׁע רָעָה וְשֹׂנְאֵי צַדִּיק יֶאְשָׁמוּ:כג פּוֹדֶה יְהוָה נֶפֶשׁ עֲבָדָיו וְלֹא יֶאְשְׁמוּ כָּל הַחֹסִים בּוֹ:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

חתונה • אתגר 59

לוח מודעות

למעלה