דרוש מידע טאיו מטבחים, ממליצים ממש !!!!!

hodaya8613

משתמש חדש
לאחר כל התגובות שקראתי כאן באתר אודות טאיו מטבחים ראיתי פרסומת בעיתון מקומי שאחת בשם מיכל סגל מארגנת קבוצה דרך טאיו,
פניתי אליה ונתנה לי מידע מדיוק על הכל.
זאת מישהי לא מהחברה שהגיע איתם להסכם על מחיר מוזל מאוד והם גם ככה מאוד זולים!!!

היא מארגנת קבוצה מטורפת, טאיו מציעים ב169000 10 מ ארון, 5 מגירות ו4 מ שיש, היא מציעה את כל זה במחיר של 14900 בלבד בתוספת מגירה ומטר שיש נוסף!!!

הייתי בחברה והתרשמתי ממש לטובה שרות מעולה אדיב ואמין, מעצבות מקצועיות, מבחר חומרים אדיר, ממש נהנתי.

כמובן שאפשר לשדרג את העיסקה ועדיין להשאר במחיר זול מאוד!!!

שלחתי את התוכניות שלי למס' חברון מטבחים והפער היה משמעותי!!!!!
בטאיו קיבלתי הצעה של 38.000 (יש לי מטבח ענקקק מלא מטרים ארון, מלא מגירות וכו..) בחברות אחרות שנחשבות ג"כ זולות ההצעת מחיר הנמוכה ביותר היה 76.000 !!!!!!!

ממליצה מאוד על החברה מכל הבחינות ( גם זמן האספקה שלהם יחסית מהיר מכולם...)
ואם כבר לטאיו מצרפת לכם את המספר של סגל שדרכה תקבלו מחיר זול בהרבה ובתוספת של דברים נוספים!!!!

מציעה מאוד לפנות אליה: 0583296784

בהצלחה לכל המתלבטים!!!!

qjm5TszpxSbyVf5y-KSh_WGFLbPtiGJmQjFbtra5a4CaJRNBRlizOmf9RyLqyVpxsmkKz80zrf8l2bmqCMv_Cx8Pg5dpCHMnAxds-jxL16jCZ8NZoD9qmb5NjGZ5ZJY8jA9TJV0fmjqFhOj9SwWKIEf-cGoLhCoGCqqLoY0dIGZNhwdE6S2X4jlJz4syvc0SutwI-TzlerZVjPB7mQ=s0-d-e1-ft

הודיה גדניאן
מעצבת מוצר | מעצבת פנים
WWW.B-NOW.CO

מענין היה כזאת קבוצה בבית שמש
והם עשו שם גם מחירים ממש ממש טובים .
וגם נתנו משהו מיוחד למי שבא דרך הקבוצה הזאת
לתועלת הענין מצורף כאן המייל של הקבוצה הזאת

ely0533163436אין לכתוב כתובת מייל
או בטלפון 0533163436

דיאלוג

מהמשתמשים המובילים!
לאחר כל התגובות שקראתי כאן באתר אודות טאיו מטבחים ראיתי פרסומת בעיתון מקומי שאחת בשם מיכל סגל מארגנת קבוצה דרך טאיו,
פניתי אליה ונתנה לי מידע מדיוק על הכל.
זאת מישהי לא מהחברה שהגיע איתם להסכם על מחיר מוזל מאוד והם גם ככה מאוד זולים!!!

היא מארגנת קבוצה מטורפת, טאיו מציעים ב169000 10 מ ארון, 5 מגירות ו4 מ שיש, היא מציעה את כל זה במחיר של 14900 בלבד בתוספת מגירה ומטר שיש נוסף!!!

הייתי בחברה והתרשמתי ממש לטובה שרות מעולה אדיב ואמין, מעצבות מקצועיות, מבחר חומרים אדיר, ממש נהנתי.

כמובן שאפשר לשדרג את העיסקה ועדיין להשאר במחיר זול מאוד!!!

שלחתי את התוכניות שלי למס' חברון מטבחים והפער היה משמעותי!!!!!
בטאיו קיבלתי הצעה של 38.000 (יש לי מטבח ענקקק מלא מטרים ארון, מלא מגירות וכו..) בחברות אחרות שנחשבות ג"כ זולות ההצעת מחיר הנמוכה ביותר היה 76.000 !!!!!!!

ממליצה מאוד על החברה מכל הבחינות ( גם זמן האספקה שלהם יחסית מהיר מכולם...)
ואם כבר לטאיו מצרפת לכם את המספר של סגל שדרכה תקבלו מחיר זול בהרבה ובתוספת של דברים נוספים!!!!

מציעה מאוד לפנות אליה: 0583296784

בהצלחה לכל המתלבטים!!!!

qjm5TszpxSbyVf5y-KSh_WGFLbPtiGJmQjFbtra5a4CaJRNBRlizOmf9RyLqyVpxsmkKz80zrf8l2bmqCMv_Cx8Pg5dpCHMnAxds-jxL16jCZ8NZoD9qmb5NjGZ5ZJY8jA9TJV0fmjqFhOj9SwWKIEf-cGoLhCoGCqqLoY0dIGZNhwdE6S2X4jlJz4syvc0SutwI-TzlerZVjPB7mQ=s0-d-e1-ft

הודיה גדניאן
מעצבת מוצר | מעצבת פנים
WWW.B-NOW.CO
ידוע אם עדיין קיים המחיר הנמוך דרכה?
מאוד מתעניינים (ודי בדחיפות) על מטבח עכשיו ורוצים לדעת טווח מחירים (יש תוכנית ששירטטנו בעצמנו)

ידוע אם עדיין קיים המחיר הנמוך דרכה?
מאוד מתעניינים (ודי בדחיפות) על מטבח עכשיו ורוצים לדעת טווח מחירים (יש תוכנית ששירטטנו בעצמנו)
יש קצת שינויים וגם תוספות
אפשר ליצור קשר לפי הפרטים הנ"ל

ely0533163436אין לכתוב כתובת מייל
או בטלפון 0533163436

מי עדן

משתמש רשום
האם זה משתלם ללכת דרכם בטאיו מטבחים במחיר של 30.000 ש"ח או יש יותר טוב במחיר הזה
אשמח אם תוכלו לענות בהקדם האפשרי
תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה