דרוש מידע חתול של שכן מזיק?

mklj

משתמש פעיל
ביקרתי פעם אצל מישהי שמגדלת חתולים בביתה.
והיתה לה רשת לסגור את המרפסת כדי שלא יקפצו החוצה.
היא אמרה לי שזו רשת נגד יונים.

משה שאחא

משתמש פעיל
צער בעלי חיים לא קודם לצער בני אדם. ולא להחזיר חתול לאדם שמגדל אותו זה לצער אותו כמו שהוא מצער אתכם.
כמו שכתבתי זה צעד אחרון ולא מומלץ (כמו שמביאים בריונים לפנות שוכר שלא משלם)
אבל קצת פרופורציות עם צער בעלי חיים... (כמובן לא לפצוע ולא להתעלל. לא החתול צריך לסבול אלא השכן שלא שומר על חית המחמד שלו)
אני חושב שאסור לאדם לגדל ברשות הרבים בעל חי כזה שהוא מציק לאחרים אתה רוצה תגדל בתוך הבית שלך ושלא יצא אחוצה ברגע שהחתול כל הזמן באזור של בנין ומציק לדירים (אפי' חלק) בפרט שזה בעל חי שהוא דוחה הרבה אנשים ומפחיד הרבה בעיקר נשים וילדים אין לאף אחד זכות לגדל חתולים במרחב ציבורי

דיצה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
יש סונאר שמפחיד חתולים.
אפשר לכוון למרפסת, שמעצמו לא יצא.

משה שאחא

משתמש פעיל
וחוץ מזה החתול הוא רכוש השכן ולגנוב את החתול אם אתה חרדי נקרא לא תגנוב
לגדל חתול זה לא הופך שזה נהיה רכוש שלו בשביל זה צריך לעשות קנינים
ואגב בהערת ביניים לי יש חתול שאני מאכיל למטה במקום שמותר על פי חוק וכששכן איים עלי שהוא יהרוג הודעתי לו שאני אקליט את זה ואשתמש בזה על מנת לתבוע אותו
במחילה עכשיו הכל מובן אני חלילה לא מזלזל אבל זה דבר שמגדלי חתולים בחיים לא יבינו את הצער שחתול גורם לאנשים הריח והנקציות שיש לחתולים כלפי בני אדם וגם הדחיה והרטיה שיש לאנשים מחתולים
אם כי נראה שהאחרון פחות מטריד אותך
כנראה שאת טועה רק אתי קודם כל מענין צער של בני אדם ואני לא אמור להוציא כסף בגלל שחתול מציק לי

מודעינית

משתמש חדש
לגבי העצות של רשתות ברזל או סלילי דוקרנים צריך להיזהר בזה, בסוכות זה יכול לעשות בעיות הלכתיות ולפסול את הסכך ואת הסוכה.

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
אני חושב שאסור לאדם לגדל ברשות הרבים בעל חי כזה שהוא מציק לאחרים אתה רוצה תגדל בתוך הבית שלך ושלא יצא אחוצה ברגע שהחתול כל הזמן באזור של בנין ומציק לדירים (אפי' חלק) בפרט שזה בעל חי שהוא דוחה הרבה אנשים ומפחיד הרבה בעיקר נשים וילדים אין לאף אחד זכות לגדל חתולים במרחב ציבורי
כמו שכתבתי יצא לי להכיר הרבה חתולים חמודים שלא עושים צרות לאף אחד (חוץ מזה ששורטים את המגדל אותם ואת הספות שלו וכל הבית שערות... והם יכולים להישאר בבית ימים שלמים בלי לצאת החוצה והכל טוב ויפה, חתול חיה מאד נקיה ומאד נוחה לגידול, להבדיל מכלב שדורש התעסקות אבל משלם בידידות) אל דאגה לא נגעתי.. ודי הצטמררתי לשמוע שהוא נכנס באמצע הלילה למיטה של הבעלים שלו...
כך שאדם כזה שמגדל חיה כזאת שמציקה לאחרים זה בעיה בבן אדם, כי חתול יכול להיות הרבה זמן בלי לצאת בכלל...
וגם אם זה היה כלב אדם צריך להיות קודם אדם.. לאלף אותו למה שצריך והעיקר לא ליד אנשים שמפחדים...

• תודה
Reactions: liv

ilanmat0

משתמש חדש
תודה לכל המגיבים
בנתיים מה שעשיתי זה פניה למוקד העירוני 106 דווקא התייחסו יפה ופתחו פניה. לא יודע אם יצא מזה משהו.
מבחינתי אפילו אם יגיע פקח ויסביר לשכן מה החוק ומה חובתו יכול להיות שזה יספיק.
אעדכן בהמשך אם אכן טופל

אפיפית

משתמש פעיל
בעיקרון אם תתפסו זמן שהוא על הסכך ותשפכו עליו מים הוא לא יתקרב שוב
מים רגילים - לא צריך יותר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יי לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה