עזרה חשבון Google שלך מושבת מה זה אומר?

ח.ד. וחלק

משתמש רשום

אסקופה הדרסת

משתמש חדש
הרגע ניסיתי את זה.
וזה כתב לי מספר הטלפון שימש פעמים רבות מידי לאימות, וזה מספר חדש!

UU

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
יש מישהו שנחסם לו בימים האחרוניםי והצליח לפתוח?
או שכל מי שהצליח לפתוח זה ישן.
אני הצלחתי בשישי
וגם אצלי זה קרה רק בחשבון אחד ויחסית חדש (מלפני פסח)
וכמובן דרך סמס ולא שיחה טלפונית (הוא בכלל לא ניסה לשלוח, כתב משהו כמו נוסה מידי הרבה פעמים על הפעם הראשונה)

chani2006

משתמש מקצוען
עכשיו נחסם לי מייל נוסף שנפתח לפני פסח.
אלו שאמרו שיש להם מייל נוסף חדש והוא לא נחסם- תוכלו לבדוק שוב?

אגב, יכול להיות שזה גם מוחק את המייל מהסיסמאות השמורות של ג'ימייל?

sk1203

משתמש מקצוען
עכשיו נחסם לי מייל נוסף שנפתח לפני פסח.
אלו שאמרו שיש להם מייל נוסף חדש והוא לא נחסם- תוכלו לבדוק שוב?

אגב, יכול להיות שזה גם מוחק את המייל מהסיסמאות השמורות של ג'ימייל?
בדקתי
עובד כרגיל

אסקופה הדרסת

משתמש חדש
אני הצלחתי בשישי
וגם אצלי זה קרה רק בחשבון אחד ויחסית חדש (מלפני פסח)
וכמובן דרך סמס ולא שיחה טלפונית (הוא בכלל לא ניסה לשלוח, כתב משהו כמו נוסה מידי הרבה פעמים על הפעם הראשונה)
אז איך בסוף הצלחת?

• תודה
Reactions: UU

shani123

משתמש מקצוען
היו באשכולות אחרים בפרוג
כאלו שאמרו שנחסם להם מייל של כמה שנים טובות...
(לא אשכולות מהימים האחרונים)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה