דרוש מידע חריץ של נגן אנדואיד שהתקלקל

IMOD

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
יש לי נגן אנדרואיד שהחריץ של הכרטיס זיכרון לא קולט את הכרטיס, כנראה הקפיץ שבור, כי הכרטיס נכנס לחור והאנדרואיד קולט אותו, ורק אינו מצליח להישאר שם, אלא הקפיץ דוחף אותו החוצה.
מישהו מכיר אדם שמתקן את זה [בסביבות מודיעין עלית].

זמר אלוף

משתמש פעיל
להחזיר לחנות שקנית ובדרך כלל הם שולחים לחברה
יש לי נגן אנדרואיד שהחריץ של הכרטיס זיכרון לא קולט את הכרטיס, כנראה הקפיץ שבור, כי הכרטיס נכנס לחור והאנדרואיד קולט אותו, ורק אינו מצליח להישאר שם, אלא הקפיץ דוחף אותו החוצה.
מישהו מכיר אדם שמתקן את זה [בסביבות מודיעין עלית]

זמר אלוף

משתמש פעיל
להחזיר לחנות שקנית ובדרך כלל הם שולחים לחברה

קניתי באליאקספרס
כפי הידוע לי אין פיתרון במעבדות כאן
אולי מישהו פרטי יסכים לקבל לתיקון.
מה שכן, אולי תקנה כרטיס זיכרון באלי אקספרס בחנות שבה קנית את הנגן

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה