עזרה חרדת טסטים

גדי שלומוביץ

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
לצערי, עשיתי לא מעט טסטים ללא הצלחה,
אני נוהגת מצוין ומרגישה בטוחה על הכביש עד השניה שהטסטר עולה לאוטו,
אז אני נתקפת בלחץ מטורף שגורם להרבה טעויות,
המורה אמר לי שאני נוהגת מצוין ואין לו עוד מה ללמד אותי או לעזור לי,
פשוט עניין של לחץ
יש לכם רעיונות למשהו שאפשר לקחת לפני להורדת הלחץ (לא רסקיו ניסיתי ולא עוזר..)?
או איזה טיפול או כל דבר שיכול לעזור...
אני רגע לפני ייאוש וחייבת עזרה!

גם לי הולך להיות טסט 7 בעוד מספר ימים ואני בלחץ מטורף ישן טסט אוכל טסט מתעורר טסט מה עושים מה יהיה בשביעי שלא היה בקודמים שהפעם אני כן יעבור? אם מישהו חווה את זה שיגיד מה הוא עשה?
אני גם הייתי לחוץ נורא אחרי כמה פעמים לקחתי במשך שבוע שקדם לטסט והייתי רגוע ועברתי ב"ה בהצלחהכדור שנקרא "גינקוזאן" =המוח האנושי צורך לפעילותו כ- 20% מהחמצן בגופנו, בעוד שמשקלו מהווה רק 2% ממשקל הגוף. שיפור אספקת החמצן למוח מסייע להגברת הערנות, הגברת מהירות התגובה, שיפור הזיכרון והריכוז, ולשיפור כושר העמידה במצבי לחץ. גינקוזאן הוא תכשיר ייחודי המכיל תמציות של שני צמחי מרפא, מהחשובים ביותר ברפואה הסינית: הגינקו בילובה והג'ינסנג הקוריאני הפועלים במשולב לסיוע בהבאת התפקודים המנטליים והקוגניטיביים למקסימום.

גברת אחת

משתמש פעיל
אני גם הייתי לחוץ נורא אחרי כמה פעמים לקחתי במשך שבוע שקדם לטסט והייתי רגוע ועברתי ב"ה בהצלחהכדור שנקרא "גינקוזאן" =המוח האנושי צורך לפעילותו כ- 20% מהחמצן בגופנו, בעוד שמשקלו מהווה רק 2% ממשקל הגוף. שיפור אספקת החמצן למוח מסייע להגברת הערנות, הגברת מהירות התגובה, שיפור הזיכרון והריכוז, ולשיפור כושר העמידה במצבי לחץ. גינקוזאן הוא תכשיר ייחודי המכיל תמציות של שני צמחי מרפא, מהחשובים ביותר ברפואה הסינית: הגינקו בילובה והג'ינסנג הקוריאני הפועלים במשולב לסיוע בהבאת התפקודים המנטליים והקוגניטיביים למקסימום.
זה צריך מרשם? איפה משיגים?

הצלוחה רבה

משתמש רשום
כח של תפילה בימים האחרונים לפני הטסט לא הפסקתי להתפלל אמרתי לא עושה סגולות לא קבלות קיצר לא עושה עסקים עם בורא עולם רק תפילה מעומק הלב התפללתי ולא ויתרתי פשוט התחננתי לבורא עולם שזהו אין לי כבר כח להכשל פעם נוספת אמרתי לו שהגעתי לקצה ושאני מתחנן לעבור טסט אמרתי זה לא הטסטר זה לא הכביש לא הלחץ הכל זה שליחים בסוף זה הוא ואז החזקתי באמונה והבלתי יאומן הגיע עברתי ב"ה למרות שהיה שם קטע שיכלתי להיכשל שגם אני וגם הטסטר בלמנו ביחד ויש כאלה שהיו מכשילים על זה אבל ה' רצה אחרת תודה לך ה' יתברך תדעו הסגולה הכי טובה זה להתפלל כבן לפני אביו ויהי רצון שה' ימלא כל משלאותיכם לטובה

חתולתול

משתמש רשום
המלצה שלי ,
לבקש מהמורה לשלם את האגרה, ולא לדעת מתי הטסט
רק בבוקר שמגיעים לדעת שזה לא שיעור אלא טסט
חוסך לחץ מיותר...
ותכלס אין מה 'להתכונן' לטסט בלילה...
צריך גם להבין שטסטרים זה עם מיוחד
ואין מדע מדויק מתי עוברים ומתי נכשלים
הדבר היחיד שבטוח זה לא לעשות טסט יום אחרי שביתר ירושלים הפסידה :)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה