עזרה חרדת טסטים

!!be happy

משתמש רשום
יש היום משהו חדש שקוראים לזה VR DRIVE
זה מקום שמכין למבחני תאוריה וטסטים ע"י מציאות מדומה רכבי סימולטור
זה מדמה נהיגה אמיתית יכול להיות שזה יתן לך ביטחון יש שם מדריכים וצוות שעוזרים
לא מכירה אישית שמעתי על זה יכול להיות ששווה בדיקה!
העיקר שיהיה הרבה הצלחה ואין יאוש בעולם כלל!!!
נראה לי יהיה יותר פרקטי לקחת איזה רגיעון....

פרוגפרוגנדה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
תדעי שבסוף תעברי
ואם חשבון הבנק מעיק אפשר לקחת הפסקה
לצאת מהלופ של הרישיון
אחרי שעוברים טסט לא מבינים למה היינו בכלל בלחץ
כולם לחוצים וכולם עוברים
וכן לכל טסט את באה בשביל לעבור אבל לא קרה כלום אם לא עברת
לפעמים תוך כדי לימודי נהיגה מוציאים דברים מפורפורציה

D

Deleted member 107321

אורח
תקשיבי לקו הישועות -0733834050 לשלוחה 72 ותבטיחי לפרסם ובעז"ה הישועה תגיע!
שמעתי הרבה נשים מספרות שהבעלים שלהם ניסו להוציא טסט וללא הצלחה והבטיחו לפרסם ונושעו
הבעיה היא: שבקו הישועות מתנגדים לרשיון לאשה.
אז הישועה שתבוא משם היא, להמשיך לא לעבור....

איש חריש

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אולי תגידי לנו איזה מורה כזאת טובה להגיד
את האמת שאין לה מה ללמד?
רובם מנצלים את זה להרוויח עוד שיעורים
אחרי שאתה לא מצליח להעביר את התלמיד שלך כמה טסטים אין לך אומץ להגיד לתלמיד שהוא צריך עוד שיעורים כי אז הוא יתחיל לחשוש שהמורה דפוק -עובדה שאתה לא עובר טסט..
לכן הכי קל למורה להגיד שהוא מבחינתו הנהיגה שלך פרפקט וזה שאתה לא עובר זה רק כי לך יש חרדת טסטים וכו'.

התאוריה שהמורים אומרים לך לעשות עוד שיעורים נכונה אולי בטסטים הראשונים או לפני הראשון, אחרי כמה טסטים לא מוצלחים זה רק מוריד להם את אחוזי ההצלחה ויוצר להם שם רע.

פרוגפרוגנדה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
גם לי הולך להיות טסט 7 בעוד מספר ימים ואני בלחץ מטורף ישן טסט אוכל טסט מתעורר טסט מה עושים מה יהיה בשביעי שלא היה בקודמים שהפעם אני כן יעבור? אם מישהו חווה את זה שיגיד מה הוא עשה?
אני גם הייתי מיואש אחרי כמה טסטים ופתאום בסוף הטסט קלטתי שכנראה עברתי
ותדע שפתאום תעבור ככל שאתה עובר טסט אתה יותר מוכן למעמד ויותר מנוסה

חיות הקודש

משתמש צעיר
תהילים ס"ז
טוב לקרוא את המזמור הזה שלוש פעמים דווקא בצורת המנורה, לתת כמה שקלים לצדקה לכבוד רבי מאיר בעל הנס ולהגיד: "בזכות הצדקה הזו, בזכות שלוש פעמים שקראתי את מזמור ס"ז אני אעבור את הטסט".

גברת אחת

משתמש פעיל
כשלמדתי נהיגה, היה לי קושי, לא בטסטים אבל משהו בסיסי בלמידה
המורה ראתה שזה קושי שלא רצוני, וחשבה שזה רגשי.
שלחה אותי לשיטת 'המסע'
מאד מאד עזר לי!
שיחרר אותי לגמרי והצלחתי להמשיך בצורה בריאה וטובה.
המלצתי לעוד נשים, וכל מי שעשתה את זה הודתה לי מאד
אז גם פה אני ממליצה, וחושבת שהדבר הזה יכול להועיל ולשחרר את הלחץ
הצלחות רבות!!!!!
ואם את רוצה לדעת עוד, תכף אעלה על זה חומר
זה ממש מעניין אותי, תוכלי לתת לי עוד פרטים?

בן מאיר

משתמש פעיל
גם אני חוויתי על בשרי השבוע עברתי בה טסט שמיני.
למה כעת הצלחתי? עניין של מזל וסייעתא דשמיא [לדעתי זה הסיבה היחידה כמעט שבגללה עוברים חמי שכמובן למד טוב]
מה עשיתי כעת?
2 דברים שקראתי כאן
1. עשיתי לילה קודם את סגולת רבי מתיא בן חרש
2. הגעתי עם תחושה טובה שהפעם אעבור
3. הכי חשוב! לדעת שהיום מכשילים על כל דבר ולהיות בריכוז מוחלט מוחלט 20 דקות
בהתלחה!

מתייעץ צעיר

משתמש פעיל
להתפלל להתפלל ושוב להתפלל
אני יצאתי לטסט ראשון ואשתי ישבה בינתיים ואמרה ספר תהילים
קיבלתי טסטרית שאמרה לי בהתחלה אני רוצה להעביר אותך רק אל תעשה פדיחות
ואח''כ נתנה לי הדרכה איך ליסוע וכמובן שעברתי
פשוט ראינו את הסייעתא דשמיא בחוש

אברומי 200

משתמש צעיר
דבר אחד אני יכול לומר
לא שביטחון בהקב"ה זה משהו שצריך ראיות..אבל בכל זאת להרגיש מוחשי יותר אולי אני יכתוב שגם בטסט יש את זה.
אצלי הטסטר התבלבל בני לבין הבנאדם השני ואותי העביר וכל הטעויות שלי רשם עליו...[אחרי שרצתי להוציא את הרשיון הוא כמובן עשה עירעור].
אז אם הקב"ה רוצה שתעברי זה יקרה. להתחזק בבטחון ובצדקה [עדיף שהכסף ילך לשם ולא לעוד טסט]

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה