מחיר למשתכן חרדים לנווה שמיר

יעל א

משתמש רשום
מישהו יודע מה הסיפור עם הקבלן מרדכי אביב שאמור לבנות בבת שמש בנוה שמיר דירות ממחיר למשתכן??

מרדכי אביב נתבעת ב-38.8 מיליון שקל סביב הצעות רכישה בפרויקט בבית שמש; התחייבה לא למכור את הדירות עד להחלטת ביהמ"ש
התובעים – רוכשים פרטיים ומתווכים – דורשים שהחברה תספק להם הסכמי רכישה בגין 38 דירות שעבורן הגישו הצעות רכישה, וטוענים לנזק כתוצאה מעיכוב במשלוח ההסכמים • החברה: "מדובר בהצעות שאביב רשאית שלא לקבלן"
מאת יובל ניסני
30.11.21 | 14:46
חברת מרדכי אביב מפעלי בניה, חברה בת של מרדכי אביב תעשיות בניה, נתבעת בסכום של כ-38.8 מיליון שקל על ידי רוכשים פוטנציאליים בפרויקט שהיא מקדמת, "פרויקט בית שמש". התובעים הגישו בתחילת השנה הצעות לרכישת 38 יח"ד בפרויקט, והם מבקשים לחייב את ....
ראיתי בגוגל

האברך ממיר

משתמש מקצוען
נשלח במייל ע"י קבוצת הזוכים.

2022-02-04 153911.png
מתארגנים לשבת מרוממת בשכונה.jpg

קבצים מצורפים

• זמני תפילות שב''ק פר' תרומה.pdf
    KB 463.8 · צפיות: 26
  • מתארגנים לשבת מרוממת בשכונה.jpg
    מתארגנים לשבת מרוממת בשכונה.jpg
    KB 474.1 · צפיות: 67

ברוס

משתמש פעיל
העדכון בקו על השבת המרוממת , ברמה ה' בצוותא חדא , מכל המגזרים החרדים ברמה ה' , ריגשה אותי מאוד חזק עד דמעות , אשריכם "העשרה הראשונים ... של רמה ה' שאתם נוטלים ולוקחים שכר כולם , אתם הבסיס והגרעין לשכונה תורנית על טהרת הקודש , חבל שאני בעצמי כרגע לא יכול לגור שם , אולם ברגע שנמדר 490 תמסור דירות , נבוא שם לגור , ב"ה שמעתי מתושבים שהיו שם בשבת , שאין שום חילוני ברמה ה' , והרגישו קדושת שבת על כל צעד ושעל , כן יעזור ה' הלאה והלאה , להגדיל תורה ולאדירה מתוך בתי כנסיות ובתי מדרשות קבועים וקימים , ב"ה "רמה ה' התורנית" הפכה לאחרונה לשיחת היום בציבור החרדי , וזה אכן הזמן לעסוק בפירסום השכונה שהוא מלא אכן בתורה ובמצוות ובמעשים טובים , להוציא מליבם של כל החושבים הפוך... ומעט מן האור דוחה הרבה הרבה מן החושך.

שמואל יצחק

משתמש צעיר
העדכון בקו על השבת המרוממת , ברמה ה' בצוותא חדא , מכל המגזרים החרדים ברמה ה' , ריגשה אותי מאוד חזק עד דמעות

ומעט מן האור דוחה הרבה הרבה מן החושך.
ב"ה שמעתי מתושבים שהיו שם בשבת , שאין שום חילוני ברמה ה'

חבר יקר אתה חייב דחוף להחליף את מקורות המידע שלך, כדי שדמעות האושר לא יתחלפו לדמעות עצב ואכזבה.

והלוואי שהאור יגרש את החושך מכל הצדדים וד"ל ואכמ"ל

שמואל יצחק

משתמש צעיר
עדכון לבעלי דירות 4 חדרים ומעלה שמעוניינים לעשות מקלחון ביחידת הורים מצרף תמונה של המקלחון שעשיתי, וממליץ לכולם ללכת על מקלחון הרמוניקה (שכל הדופן מתקפלת) ולא דלתות הזזה כיון שהקבלן השאיר שקע של 81×81 ולא 80 ואם ישנה מסילה אטומה למטה אזי כששוטפים את הרצפה נשאר שם שקע של ס"מ שהמים נכנסים לתוכו, זה אמנם קצת יקר יותר אבל לדעתי שווה

קבצים מצורפים

• 20220206_130654.jpg
    20220206_130654.jpg
    1.5 MB · צפיות: 71
  • 20220206_130333.jpg
    20220206_130333.jpg
    1.4 MB · צפיות: 73

שרה רות

משתמש מקצוען
אוטומציה עסקית
חבר יקר אתה חייב דחוף להחליף את מקורות המידע שלך, כדי שדמעות האושר לא יתחלפו לדמעות עצב ואכזבה.

והלוואי שהאור יגרש את החושך מכל הצדדים וד"ל ואכמ"ל
חבר של בעלי הגיע כבר לגור היה שם בשבת ואכן סיפר בהתרגשות על האווירה הטובה שהיתה שם בשבת
על המניינים שהיו שם בשבת, ה"בוטה" בליל שבת, המלווה מלכה במוצ"ש ובאופן כללי על האווירה הטובה
אכן לא 100% חרדים ויש גם דתיים אבל הם ממש בסדר גמור. ובכל שכונה יש, גם בד' יש דתיים, וגם בג' שמראש היתה חרדית היו בהתחלה כל הסוגים

מתוך כל ה - 170 דירות בפרויקט יש שתי חילונים....
כל השאר חרדים לדבר ה', חסידים, ליטאים, ספרדים, ירושלמים, תו"א, וגם קנאים ויש גם כמה דתיים.
מתפללים שם יחד בהרמוניה ובאווירה מאוד טובה ב"ה
כה יתן ה' וכה יוסיף

שרה רות

משתמש מקצוען
אוטומציה עסקית
אפשר לפנות למייל הזה

ely0533163436אין לכתוב כתובת מייל

וכמובן להחליף את הסולמית לשטרודל
אנחנו קנינו הכל דרך הקבוצה הגדולה ברמה ה' "קבוצת הזוכים" לאחר שהשוויתי מחירים בכל המקומות.
יש להם כח קניה מטורף!!! למעלה מ700 בקבוצה, ובמחירים שהשוויתי הם הצליחו להביא מחירים זולים אפי' יותר מקבוצות בד'

וגם אם היה לכם מחירים זולים יותר משלהם נראה לי שזה פחות נחמד ומנומס (.. בלשון המעטה) לבוא להתחרות בתוך המגרש שלהם ובתוך האשכול של רמה ה'...
בפרט ש @קבוצת זוכים רמה ה' הם לא סתם עוד קבוצה של רכישה מוזלת, אלא הם משמשים כוועד הפעולה בשכונה והם הביאו אותנו עד הלום... (מספיק לדפדף קצת באשכול הזה שנה ושנתיים אחורה בשביל להבין). אלמלא הגיבוש הענק של וועד הקבוצה והפעולות שעשו במשך ה3 שנים האחרונות מי יודע כמה היו מבטלים את הזכיה שלהם לדירה בשכונה (ואנחנו בתוכם.. :( ) אני מעריכה אותם מאוד! יש להם שכר גדול על כך!!!

שמואל יצחק

משתמש צעיר
חבר של בעלי הגיע כבר לגור היה שם בשבת ואכן סיפר בהתרגשות על האווירה הטובה שהיתה שם בשבת
על המניינים שהיו שם בשבת, ה"בוטה" בליל שבת, המלווה מלכה במוצ"ש ובאופן כללי על האווירה הטובה
אכן לא 100% חרדים ויש גם דתיים אבל הם ממש בסדר גמור. ובכל שכונה יש, גם בד' יש דתיים, וגם בג' שמראש היתה חרדית היו בהתחלה כל הסוגים

מתוך כל ה - 170 דירות בפרויקט יש שתי חילונים....
כל השאר חרדים לדבר ה', חסידים, ליטאים, ספרדים, ירושלמים, תו"א, וגם קנאים ויש גם כמה דתיים.
מתפללים שם יחד בהרמוניה ובאווירה מאוד טובה ב"ה
כה יתן ה' וכה יוסיף
אכן לפי שכניי לבניין הייתה אווירה מדהימה כולם התפללו יחד דתיים וחרדים
לשכנע שיש רק 2 חילונים בפרוייקט לא יהפוך את זה לנכון, אלא למגוחך
רק ב2 הקומות מעליי יש 2
אבל את האמת קצת נמאס עליי הרצון להוכיח
חלק ניכר מהמגיבים פה מכיר את השכונה רק מההודעות פה
אני בשונה מזה דיי חדש פה אבל בחודש האחרון הייתי בשכונה יותר מאשר בבית

אם שכנוע עצמי עושה לכם טוב שיערב לכם

אם את האמת אתם מחפשים אז פשוט כדאי להגיע לשעה (ולא לחנות בחניות זה פרטי ומעצבן פה את כולם למרות שלא ברור לי למה אבל כל אחד מתעקש לחנות בחנייה הפרטית שלו) להיכנס לתפילה שמי שארגן אותה הם התושבים בלובי של בניין 3, ומי שמנקה את הלובי זה זוג דתיים שכל יום שישי שוטף במסירות נפש את הלובי כדי להכינו כראוי לתפילות,
לראות מי הביא את הספר תורה בבניין 5 אדם שככל הנראה חלק ניכר מהמגיבים פה לא ישמח לראותו בשכונה,

אנסה לתמצת האוירה בשכונה תלויה בתושבים מי שבא למלחמה על הצביון יקבל כנראה מלחמה חזרה וכדאי לזכור שבמלחמה כולם מפסידים יש פשוט צד שמפסיד יותר
אבל מי שבא לגור ברמה ה בשביל לחיות בשכונה יפה ומסודרת שבה כולם מכבדים את כולם ימצא פה צד שני שמאד מעוניין בשלום ושלווה

כמובן שאקבל פה תגובות של מושתל וחרדק אז פשוט תחסכו את זה ממני הוכחתי פה בדיווחים מספיק שאינני מושתל אלא בעל דירה אין לי שום מניע, אני את דירתי השכרתי לחוזה ארוך ברוך השם, המניע היחידי שלי הוא לנסות להבין מה גורם לאנשים לבלבל את השכל בצורה כל כך גורפת, למה אנשים משנים את האמת לפי מה שנוח להם?

הדמיונות פה שזה הולך להיות שכונה אולטרה חרדית ועל הריסות הקאנטרי יועמד בית כנסת של נטורי קרתא אין להם שום אחיזה במציאות, הם נשענות על דמיונות ותעתועים של בעלי אינטרסים
בהצלחה לכל אחד בדירתו הוא וישוב טוב לכולם

Tzipy23

משתמש רשום
אפשר לפנות למייל הזה

ely0533163436אין לכתוב כתובת מייל

וכמובן להחליף את הסולמית לשטרודל
דוקא המייל שאני פרסמתי הוא אחר ואני חוזר..
לרוכשי רמה ה'
ישנה קבוצה לפרוייקטים עיר דוד / ועץ השקד/ נמדר עם הצעות מחיר משתלמות ביותר.
מי שמעוניין לקבל הצעות מחיר בלעדיות
במחירים מיוחדים
על סורגים /רשתות . נא לשלוח מייל ל
yo3114839אין לכתוב כתובת מייל
לכתוב שם מלא שם פרוייקט עם המילים צרפו אותי
בברכת ישוב טוב
אבל אפשר גם לפנות למייל של הקבוצה של שפיגל( יש מקום לכולם)

"שמחה וששון"

משתמש צעיר
מסיבובים שלי בשכונה היו פעמים שראיתי המון חרדים, ופעמים (בפרט במשך היום) שלא ראיתי
העיקר שהיום כל חרדי שקנה בשכונה במחיר למשתכן ובשוק חופשי יכול להגיע בכיף ובשלווה לשכונה!!!
אם יש גם אווירה טובה, גם הרבה חרדים, היימישע'ס, וגם גיבוש טוב ואווירה טובה וגם קרוב, גם יש כבר אוטובוסים שנכנסים לשכונה ומתחברים לג' 2 ו-1 ולרמה א' ויש הסעות לחיידרים בסביבה שכבר המסלול שלהם כבר נכנס לרמה ה' אז כל אחד יכול להגיע לגור בשכונה ותהיה לנו שכונה נפלאה עם אווירה טובה!!!
(וגם אם לא כל השכונה תהיה 100% חרדים ונטורי קרתא עדיין האווריה תהיה טובה....)

"שמחה וששון"

משתמש צעיר
דוקא המייל שאני פרסמתי הוא אחר ואני חוזר..
לרוכשי רמה ה'
ישנה קבוצה לפרוייקטים עיר דוד / ועץ השקד/ נמדר עם הצעות מחיר משתלמות ביותר.
מי שמעוניין לקבל הצעות מחיר בלעדיות
במחירים מיוחדים
על סורגים /רשתות . נא לשלוח מייל ל
yo3114839אין לכתוב כתובת מייל
לכתוב שם מלא שם פרוייקט עם המילים צרפו אותי
בברכת ישוב טוב
אבל אפשר גם לפנות למייל של הקבוצה של שפיגל( יש מקום לכולם)
אם אני לא טועה המייל של @קבוצת זוכים רמה ה' זה המייל הזה H686000 gmail.com

שרה רות

משתמש מקצוען
אוטומציה עסקית
אם אני לא טועה המייל של @קבוצת זוכים רמה ה' זה המייל הזה H686000 gmail.com
אכן
לא פרסמתי את קבוצת הזוכים אלא מישהו שארגן סורגים וביקש ממני לספר על כך לאחרים
רכשתי דרכם H686000 gmail.com גם סורגים, אני מרוצה מאוד גם מהשירות וגם מהמחיר! לגבי האיכות אעדכן בל"נ בעוד עשרים שנה... :) יש להם אחריות והחברה נראית מאוד אמינים ואיכותיים

אנחנו קנינו הכל דרך הקבוצה הגדולה ברמה ה' "קבוצת הזוכים" לאחר שהשוויתי מחירים בכל המקומות.
יש להם כח קניה מטורף!!! למעלה מ700 בקבוצה, ובמחירים שהשוויתי הם הצליחו להביא מחירים זולים אפי' יותר מקבוצות בד'

וגם אם היה לכם מחירים זולים יותר משלהם נראה לי שזה פחות נחמד ומנומס (.. בלשון המעטה) לבוא להתחרות בתוך המגרש שלהם ובתוך האשכול של רמה ה'...
בפרט ש @קבוצת זוכים רמה ה' הם לא סתם עוד קבוצה של רכישה מוזלת, אלא הם משמשים כוועד הפעולה בשכונה והם הביאו אותנו עד הלום... (מספיק לדפדף קצת באשכול הזה שנה ושנתיים אחורה בשביל להבין). אלמלא הגיבוש הענק של וועד הקבוצה והפעולות שעשו במשך ה3 שנים האחרונות מי יודע כמה היו מבטלים את הזכיה שלהם לדירה בשכונה (ואנחנו בתוכם.. :( ) אני מעריכה אותם מאוד! יש להם שכר גדול על כך!!!

מה שאתם עושים זה לא דבר חכם בכלל
כל הכוח שיש לקבוצות של רכישה
זה הידיעה שאם יש בעיות במחירים או בשירות , אז כל הקבוצה קמה ועוזבת !!!!

מה שבעצם אתם כותבים - שגם אם המחירים שלהם יותר יקרים , ובכל מצב , אתם הולכים איתם , אז הרסתם את כל הכוח של הקבוצה !!!!!
וחבל
ואם יש לכם , הכרת הטוב אליהם , אולי כדאי שתשקלו לפתוח עבורם הוראת קבע ....כהכרת הטוב .....
בקיצור - זה דבר טוב שיש הרבה קבוצות ויש הרבה אפשרויות לבחירה מגוונות , איפה ואיך לעשות כל דבר
ויוצא מזה רק טוב , כי כולם יודעים שיש הרבה אופציות וככה כל אחד צריך להביא את המחיר הכי זול ואת השירות הכי טוב
דווקא מה שהכי מומלץ - זה לעבור על כל ההצעות שקיימות , ולבדוק מה הכי טוב ואיכותי ומה הכי מתאים מבחינה תקציבית ועל פי זה לבחור מה לעשות .
וככל שיהיו יותר אנשים (רציניים , כמובן) שיביאו הצעות (שוב ,רציניות)ממגוון חברות , וממגוון סוגים וסגנונות , ככה זה יהיה יותר טוב לכלל הרוכשים !!!!!!!

נערך לאחרונה ב:

יחידה!

משתמש פעיל
יש סיכוי שיתחילו אכלוס כמו שאמרו?
לבניינים 1-4 החל מה15/02
ובניינים 5-8 החל מה01/03
נראה למישהו הגיוני????

haimn

משתמש פעיל
יש סיכוי שיתחילו אכלוס כמו שאמרו?
לבניינים 1-4 החל מה15/02
ובניינים 5-8 החל מה01/03
נראה למישהו הגיוני????
הגיוני מאוד, הם עדיין אומרים שיעמדו בזמנים האלו (זה מה שהעו"ד שלהם אמרה לי).
לעומת זאת מנהל העבודה בשטח אמר שיתחילו לבניינים 1-4 ב 01/03, כלומר עיכוב של שבועיים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כט

א מִזְמוֹר לְדָוִד הָבוּ לַיהוָה בְּנֵי אֵלִים הָבוּ לַיהוָה כָּבוֹד וָעֹז:ב הָבוּ לַיהוָה כְּבוֹד שְׁמוֹ הִשְׁתַּחֲווּ לַיהוָה בְּהַדְרַת קֹדֶשׁ:ג קוֹל יְהוָה עַל הַמָּיִם אֵל הַכָּבוֹד הִרְעִים יְהוָה עַל מַיִם רַבִּים:ד קוֹל יְהוָה בַּכֹּחַ קוֹל יְהוָה בֶּהָדָר:ה קוֹל יְהוָה שֹׁבֵר אֲרָזִים וַיְשַׁבֵּר יְהוָה אֶת אַרְזֵי הַלְּבָנוֹן:ו וַיַּרְקִידֵם כְּמוֹ עֵגֶל לְבָנוֹן וְשִׂרְיֹן כְּמוֹ בֶן רְאֵמִים:ז קוֹל יְהוָה חֹצֵב לַהֲבוֹת אֵשׁ:ח קוֹל יְהוָה יָחִיל מִדְבָּר יָחִיל יְהוָה מִדְבַּר קָדֵשׁ:ט קוֹל יְהוָה יְחוֹלֵל אַיָּלוֹת וַיֶּחֱשֹׂף יְעָרוֹת וּבְהֵיכָלוֹ כֻּלּוֹ אֹמֵר כָּבוֹד:י יְהוָה לַמַּבּוּל יָשָׁב וַיֵּשֶׁב יְהוָה מֶלֶךְ לְעוֹלָם:יא יְהוָה עֹז לְעַמּוֹ יִתֵּן יְהוָה יְבָרֵךְ אֶת עַמּוֹ בַשָּׁלוֹם:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הווי משפחתי • 4

לוח מודעות

למעלה