מחיר למשתכן חרדים לנווה שמיר

ברכת מרום

משתמש מקצוען
מי שלא רוצה שלא יבוא. למה אתה מנסה לשכנע אנשים אחרים שלא יבואו? אתה מפחד שערך הדירה שלך ירד??
כידוע לך יש הרבה חרדים שגרים במקומות מתחרדים.
והמקומות האלה מתחרדים יותר ויותר.
קל וחומר מקום שהוא מלכתחילה מתאכלס באוכלוסייה שברובה חרדית.
רוב הסיכויים שהחילוניים שם לא יגיעו לגור וישכירו את דירותיהם. בעיקר למי שיש ילדים קטנים כי אין להם בכלל מוסדות באזור בוודאי שלפחות בשנתיים הראשונות. והמבוגרים פחות מפריעים הם חיים לעצמם בשקט.
ואם יהיו כמה שלא ירצו לחיות בשלום אני מאמינה שיהיו כמה גם מהצד של הקיצוניים שזכו שישמחו לקפוץ על הניצוץ ואז באמת החילוניים יברחו....

בנימיני

משתמש מקצוען
לא משכנע
אני משתף את דעתי וחששותיי האישיים
אני באמת לא יודע וכל ההתנהלות שלי בתהליך רכישת הדירה מלווה בחוסר הידיעה הזו
לא ביטלתי את המטבח קבלן למרות שהוא לא מתאים לי כי אני באמת לא יודע אם השכונה או לפחות הפרוייקט שזכיתי בו יתאים לי למגורים.
אני פשוט לא מאמין שלכתוב ל1000 קוראי האשכול שכל השכונה חרדית תשפיע על העובדות שאינם ידועות לי לאשורם.
אגב, לא הבנתי ממה ערך הדירה אמור לרדת?

ברכת מרום

משתמש מקצוען
אגב יש לי שתי גיסים שגרים בירושלים.
אחד בשכונה מעורבת ואחד בשכונה ישנה אך חרדית ומרכזית ולשתיהם יש כיור אחד במטבח והם מסתדרים עם זה איכשהו כי זה כורח המציאות.
אני את שלי ביטלתי ואעשה חדש בעז"ה כי אני לא מתכוונת להתפשר.
ולגבי ירידת ערך הדירה- כך אמרה לי חברה דתית לאומית שהיא לא מתכוונת לבוא לגור אבל היא היתה שמחה שגם אני לא אבוא לגור כדי שלא הוריד לה את ערך הדירה. מה לעשות שכונה חרדית נחשבת שכונה לא יוקרתית. בעז"ה זו לא תהיה שכונה יוקרתית זו תהיה שכונה איכותית.

האברך ממיר

משתמש מקצוען
ולגבי ירידת ערך הדירה- כך אמרה לי חברה דתית לאומית שהיא לא מתכוונת לבוא לגור אבל היא היתה שמחה שגם אני לא אבוא לגור כדי שלא הוריד לה את ערך הדירה. מה לעשות שכונה חרדית נחשבת שכונה לא יוקרתית. בעז"ה זו לא תהיה שכונה יוקרתית זו תהיה שכונה איכותית.
בכל מה שקשור לערך הדירות, המציאות הוכיחה את עצמה, שבכל מקום במרכז הארץ שיש אולוסיה חרדית שמבססת במקום, המחירים עולים ועולים ללא כל פורפורציות.
עיין ערך ביתר עילית מ8ודיעין עלית, שבעשור האחרון, שווי הדירות הכפיל את עצמו ב-300%!
וזה עוד לפני ההילה של רמה ד', שאין לה כל הסבר, ומטבע הדברים, ברמה ה' ההילה רק תגדל.
אני מירידת ערך לא חושש בשום סיטואציה, בין אם השכונה תתחרד ובין אם להיפך חלילה.

בנימיני

משתמש מקצוען
בכל מה שקשור לערך הדירות, המציאות הוכיחה את עצמה, שבכל מקום במרכז הארץ שיש אולוסיה חרדית שמבססת במקום, המחירים עולים ועולים ללא כל פורפורציות.
עיין ערך ביתר עילית מ8ודיעין עלית, שבעשור האחרון, שווי הדירות הכפיל את עצמו ב-300%!
וזה עוד לפני ההילה של רמה ד', שאין לה כל הסבר, ומטבע הדברים, ברמה ה' ההילה רק תגדל.
אני מירידת ערך לא חושש בשום סיטואציה, בין אם השכונה תתחרד ובין אם להיפך חלילה.
אני גם חושב ששכונה חרדית המחירים יהיו יותר גבוהים
אבל אני לא סוחר נדל"ן
אני רק רוצה בית משלי לגור בו עם שכנים טובים ויר"ש מוסדות לילדים בית כנסת להתפלל

חיה שרה פ.

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
שכונה חרדית אולי לא נחשבת יוקרתית אבל יקרה!!! איפה שהחרדים באים לגור - המחרים עולים במהירות וזה פשוט - כי נהיה שם ביקוש גדול לדירות

חצקאל

משתמש חדש
ומה עם רמה ד' שמעתי שגם שמה מעורב יחסית אשכנים ספרדים וכל הגוונים ?

בנימיני

משתמש מקצוען
כמה רחוק מוכנה העיריה ללכת במאבק למען דחיקת רגלי המגזר החרדי מנוה שמיר?
שורו נא והסכיתו

מסמך פנימי שהודלף היום מפגישת אסטרטגיה שיווקית לשנה זו בעיריית בית שמש מגלה שהעירייה ייעדה תקציבים ממשרד השיכון שבמקור התקבלו לשיווק רמה ד' עבור ניהול "קמפיין גרילה אנונימי" (לשון המסמך) במטרה למנוע מחרדים לעבור לרמה ה.
להלן המסמכים (קרדיט לחדשות בית שמש)
אז כמה רחוק העירייה מוכנה ללכת? נמוך מאד!
WhatsApp Image 2021-08-08 at 19.19.36.jpeg
WhatsApp Image 2021-08-08 at 19.19.35.jpeg
WhatsApp Image 2021-08-08 at 19.19.36 (1).jpeg

די

משתמש סופר מקצוען
שימו לב לחברת הפרסום
שניהלה את הקמפיין

מהרסייך ומחריבייך.......
הסמלים של עיריית בית שמש ומשרד השיכון ואולי גם תוצאות אפקטיביות נראים מודבקים כך שיתכן שכל ה"פשקוויל" הזה הוא פרי מקלדתו של אדם מוכשר.
אינני מאמין שתוצאות אפקטיביות יעשו דבר כזה.

נערך לאחרונה ב:

בנימיני

משתמש מקצוען
תגובות
תגובת דובר עיריית בית שמש:
אפשר להצטנן מהטלטול הרגשי. אסטרטגיה תקשרותית ומסרים נקבעים על ידי ראש העיר בליווי דובר העירייה ולא על ידי אף גורם אחר.
תגובת שעיה איצקוביץ תוצאות אפקטיביות
בוקר טוב וחודש מבורך, יש דובר לעיריה אנא פנה אליו

הסמלים של עיריית בית שמש ומשרד השיכון ואולי גם תוצאות אפקטיביות נראים מודבקים כך שיתכן שכל ה"פשקוויל" הזה הוא פרי מקלדתו של אדם מוכשר.
אינני מאמין שתוצאות אפקטיביות יעשו דבר כזה.
יכלו פשוט להכחיש
התגובות דווקא תומכות באמינות הידיעה

בנימיני

משתמש מקצוען
מי שהמציא את "הקמפיין" המציא את התגובות. הוצאת שם רע שקרית.
לא שאני יודע שהידיעה אמינה אבל לדבריך זה לא הוצאת שם רע אלא עילה לתביעת דיבה בסך של 100,000 שקל על פגיעה בשם טוב.
אם לא תהיה תביעה אני יניח שהידיעה נכונה בוודאות

בנימיני

משתמש מקצוען
ועוד מילה
לא מכיר מספיק את תוצאות אפקטיביות אבל עליי הם הותירו רושם מאד שלילי כששיווקו ערים חרדיות פיקטיביות וגרמו לאנשים לכלות את ממונם על הבל וריק
כך שלא אפול מהכיסא שתמורת תשלום נאה יצא הקמפיין מתחת ידם

די

משתמש סופר מקצוען
סתם מגוחך להאמין שמישהו יחשוב שקמפיין כזה יתפוס בבית שמש שכולה מבוססת על התיישבות חרדית באזורים שיועדו לחילונים (רמה א' רמה ג').
ובכלל, מתי שמענו על קמפיין נגד מי שהולך לגור בערים מתחרדות שלכל הדעות יש שם פחות חרדים מרמה ה' מה עוד שרמה ה' צמודה לשאר בית שמש שיש בה את הריכוז החרדי הגדול ביותר בארץ אחרי ירושלים ובני ברק.
מי שרוצה להאמין שיהיו חילונים ברמה ה' ורכבים בכבישים בשבת טועה ומטעה. מקסימום יהיה כמו רמה א' שיש את כל סוגי שומרי תורה ומצוות החל מחרדים שמרניים ועד דתי לאומי.

בנימיני

משתמש מקצוען
סתם מגוחך להאמין שמישהו יחשוב שקמפיין כזה יתפוס בבית שמש שכולה מבוססת על התיישבות חרדית באזורים שיועדו לחילונים (רמה א' רמה ג').
ובכלל, מתי שמענו על קמפיין נגד מי שהולך לגור בערים מתחרדות שלכל הדעות יש שם פחות חרדים מרמה ה' מה עוד שרמה ה' צמודה לשאר בית שמש שיש בה את הריכוז החרדי הגדול ביותר בארץ אחרי ירושלים ובני ברק.
מי שרוצה להאמין שיהיו חילונים ברמה ה' ורכבים בכבישים בשבת טועה ומטעה. מקסימום יהיה כמו רמה א' שיש את כל סוגי שומרי תורה ומצוות החל מחרדים שמרניים ועד דתי לאומי.
בראייה אסטרטגית זה נועד ליצור שיח כביכול זה שנוה שמיר היא חילונית זו עובדה מוגמרת.
לא שדנים האם היא חילונית אלא כבר יש מחאה אדירה בעקבות העובדה המומצאת שהיא חילונית.

קמפיין כזה יכול להצביע על עקשנות גדולה מחד ומצד שני גם שהם מבינים שמה שתכננו בתחילה על שכונה חילונית גדולה כבר לא יקרה ומנסים לירות בכל הכלים שברשותם אפילו דברים נואשים כאלה.

Netta

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
הנדסת תוכנה
לכל אלו שמתרגשים להכנס לדירות (ועוד עם ילדים קטנים!) -
דבר כזה הוא סכנת נפשות!
מדובר באתר בניה! לא מרגש משחקים!
רק תחשבו על כל המסורים החשמליים שיכולים להסתובב שם...
לא מבינה מאיפה יש לכם את האומץ לקחת אחריות על כזה דבר.

א"א

משתמש פעיל
D I G I T A L
היי,
לרוכשי דירות בפרויקט עיר דוד.
דיברתי היום עם נוגה המזכירה. היא אמרה לי שבחודש הקרוב נשמע מהם על קבלת מפתח (מרגע ההודעה יש חודש עד - קבלת המפתח) כמובן היא לא מתחייבת- אבל כך נראה לה לפי ההתקדמות.

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
כמה רחוק מוכנה העיריה ללכת במאבק למען דחיקת רגלי המגזר החרדי מנוה שמיר?
שורו נא והסכיתו

מסמך פנימי שהודלף היום מפגישת אסטרטגיה שיווקית לשנה זו בעיריית בית שמש מגלה שהעירייה ייעדה תקציבים ממשרד השיכון שבמקור התקבלו לשיווק רמה ד' עבור ניהול "קמפיין גרילה אנונימי" (לשון המסמך) במטרה למנוע מחרדים לעבור לרמה ה.
להלן המסמכים (קרדיט לחדשות בית שמש)
אז כמה רחוק העירייה מוכנה ללכת? נמוך מאד!
צפה בקובץ המצורף 944225צפה בקובץ המצורף 944226צפה בקובץ המצורף 944228
נראה מבויים למהדרין.

ברוס

משתמש פעיל
התפרסם היום מחסידות ויז'ניץ
אה!! עוד קהילה!!
בקשה והצעה לאיגוד הזוכים (החרדים, ולא איגוד הרוכשים...)
על כל מייל שהעירייה שולחת עדכונים על נוה שמיר וכו' ומשגעת את הציבור,
תעשו מייל חילופי עם אותו רעיון עדכון על כל הפרוייקטים וגם עדכונים על התוכניות בציבור החרדי וכו'...
חזקו ואמצו!!!!
צפה בקובץ המצורף 942634
דברתי עם הנ"ל במס' פלאפון שכתוב שם, והוא אמר לי שב"ה יש הצלחה מרובה בהרשמה , והוא אמר לי שזה לאו דווקא לחסידי ויזניץ , אלא כל חסיד הרוצה להימנות לדבר מצוה , וליהנות מהתפילות ומהתוועדוית ,הויזנצאיות המפורסמות והכובשות לב , ולהצטרף ולהיות מספסלי ביה מדרשה מוזמן להתקשר להנ"ל לביסוס ולחיזוק הקהילה , ולהגדיל תורה ולאדירה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

באבוד רשעים בינה • אתגר 112

לוח מודעות

למעלה