דיון חצילים -איך לקלות 'על האש' בלי כל הנלווה?

riki18

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
גם אני עושה כך כל שבוע ולא מלכלכך בכלל.
אבל הבנתי שיש בזה בעיה בריאותית................
גם אני שמה נייר כסף שתי שכבות ולא מתלכלך בכלל
ובאשר לבריאות
חשבתי שאם לא אוכלים את הקליפה אז אולי האלומיניום לא ממש חדר לחציל..
כי אני דווקא מזה מקפידה לשים תמיד נייר אפיה בתבניות אלומיניום..

nhfk

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
עיצוב ואדריכלות פנים
המלצה שלי, תגידי לה שתנסה פעם לא לטחון.
לקחת 2 מזלגות ואיתם להוציא מהקליפה ולפורר...
יוצא ליגה.
כן זה מתכון שונה
יש לה כל מיני
לפעמים טוחנת עם מיונז ושום ומלח
לפעמים טוחנת עדין ומוסיפה בצל מלפפון ועגבניה חתוכים פיצי
לפעמים רק עם מזלג מלח ופלפל

ynf

משתמש פעיל
כן זה מתכון שונה
יש לה כל מיני
לפעמים טוחנת עם מיונז ושום ומלח
לפעמים טוחנת עדין ומוסיפה בצל מלפפון ועגבניה חתוכים פיצי
לפעמים רק עם מזלג מלח ופלפל
הכותרת של האשכול קצת מלחיצה באווירה שקיימת עכשיו

מיוחדת שכזו!

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
טיפ של אושרית אברג'ל -- לשים על הגז לכמה דקות ועוד לפני שמתחיל להפריש נוזלים להעביר לתנור עד שמוכן.
ככה גם מקבלים את הטעם וגם בלי לכלוך.
בדיוק רציתי להמליץ על שיטה זו
ניסיתי אותה והיא יצאה מצוין!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה