דרוש מידע חציבה בקיר

אברהם זילבר

משתמש פעיל
עשינו 3 מזגנים בדירה חדשה,
ויש צנרת שעוברת בחדרים בקירות למעלה בצד.
הרבה עושים גבס לכסות אותם,
אבל חשבנו לחצוב בקיר ולהכניס לשם את הצנרת למרות שזה לכל אורך הסלון...
השאלה אם זה מומלץ וגם מה המחירים?
עשיתם פעם?
מכירים מישהוא שעושה את זה?

טרנטאטא

משתמש רשום
עשינו 3 מזגנים בדירה חדשה,
ויש צנרת שעוברת בחדרים בקירות למעלה בצד.
הרבה עושים גבס לכסות אותם,
אבל חשבנו לחצוב בקיר ולהכניס לשם את הצנרת למרות שזה לכל אורך הסלון...
השאלה אם זה מומלץ וגם מה המחירים?
עשיתם פעם?
מכירים מישהוא שעושה את זה?
הרבה מתקינים עושים
השאלה איך עושים
רוב המתקינים לא עושים את הסגירה אחר כך
בטח לא בזמני לחץ
ולכן לפעמים הם לא חוצבים/מכניסים מספיק עמוק
וזה יוצר בעיות

אברהם זילבר

משתמש פעיל
הרבה מתקינים עושים
השאלה איך עושים
רוב המתקינים לא עושים את הסגירה אחר כך
בטח לא בזמני לחץ
ולכן לפעמים הם לא חוצבים/מכניסים מספיק עמוק
וזה יוצר בעיות
המתקינים עושים חציבה בשביל להעביר את הצנרת את הקיר וקצת יותר,
אבל פה אחרי שהמתקין חצב,
עקב המרחק מהמזגן למנוע בחוץ, יש עוד צנרת ארוכה שאו סוגרים עם גבס או חוצבים,
ולכן אני מתעניין על חוצב.

טרנטאטא

משתמש רשום
המתקינים עושים חציבה בשביל להעביר את הצנרת את הקיר וקצת יותר,
אבל פה אחרי שהמתקין חצב,
עקב המרחק מהמזגן למנוע בחוץ, יש עוד צנרת ארוכה שאו סוגרים עם גבס או חוצבים,
ולכן אני מתעניין על חוצב.
על החציבה הזו דיברתי
זו חציבה שיש הרבה מתקינים שעושים
אחרי שכבר לקחת מתקין
לא מאמין שיהיה מתקין שיבוא רק לחציבות

אברהם זילבר

משתמש פעיל
על החציבה הזו דיברתי
זו חציבה שיש הרבה מתקינים שעושים
אחרי שכבר לקחת מתקין
לא מאמין שיהיה מתקין שיבוא רק לחציבות

זה הבעיה,
אם הייתי יודע לפני זה, הייתי מחפש מתקין שיחצוב,
אבל אחרי שכבר התקין, הוא לא מעוניין גם לחצוב,
לכן אני מחפש חוצב..
בעיר בני ברק

אברהם זילבר

משתמש פעיל
אם תעשה גבס זה יקטין לך את החדר.... כך שאם יש לך אפשרות לחצוב בלי בעיות הנדסה וכדו' ואדם שיחצוב נורמלי זה עדיף
נכון, זה השיקול העיקרי,
כי זה 3 קירות שלמים מצד לצד.
אבל אני גם רוצה לדעת מה המחיר, הבנתי שכ100 שקל למטר רק החציבה בלי המילוי אחר כך?
אודה למי שמכיר...

עטלף

משתמש פעיל
זה הבעיה,
אם הייתי יודע לפני זה, הייתי מחפש מתקין שיחצוב,
אבל אחרי שכבר התקין, הוא לא מעוניין גם לחצוב,
לכן אני מחפש חוצב..
בעיר בני ברק
אני יכול להמליץ לך שם של איש מקצוע זול, רק שאני לא יודע האם הוא רוצה לפרסם את שמו כאן.

אברהם זילבר

משתמש פעיל
אני יכול להמליץ לך שם של איש מקצוע זול, רק שאני לא יודע האם הוא רוצה לפרסם את שמו כאן.
ממש תודה!
הייתי רוצה לדעת יותר עליו,
הוא זול אבל גם איכותי?
עשה לך פעם עבודה כזאת?
כי זה בית חדש וחשוב שישמר...

נערך לאחרונה ב:

אימהית

משתמש רשום
אני עשיתי מזגן בדירה חדשה וגם המתקין עשה לי חציבה עם מכשיר מיוחד בצורה עיגול בדיוק בגודל של הצינור וסגר וממש לא ראו כלום,

י.גלינסקי.

משתמש רשום
במידה ואתה עושה חציבה תוודא עם המתקין מזגנים שיעשה אותה מספיק עמוק שהצינור כולו יהיה בפנים,
(אני בטוח שיש כאן עוד אנשים שהמתקין לא חצב בקיר כמו שצריך)
אצלי היה סיפור דומה דירה חדשה חציבות וכו'.. רק שבאחד המזגנים (לצערי בסלון בקיר המרכזי) המתקין לא עשה חציבה מספיק עמוקה ושהצבעי שצבע לי את הבית בא לסגור אז הוא מראה לי שהצינור בולט ממש החוצה אז קראתי למתקין שוב שעשה חציבה שוב...
סתם עוגמת נפש, בסיעתא הצבעי היה מקצוען ועשה לי גימורים מושלמים וסגר את כל החציבות כמו שצריך.
(באופן כללי אף מתקין מזגנים לא עושה מילוי במאה אחוז של החציבה ואז צביעה...זה לא היה משהוא רק אצלי.)

יוסיK

משתמש מקצוען
למה שלא תחצוב בעצמך? זה ממש לא מורכב.
אם זה המחיר
אבל אני גם רוצה לדעת מה המחיר, הבנתי שכ100 שקל למטר רק החציבה בלי המילוי אחר כך?
כפול
אנחנו צריכים חציבה למעל 10 מטר צנרת..
במחיר הזה אתה יכול לקנות פטישון + אבזור + להתפנק אח"כ במסעדה טובה ולהישאר עם עודף

אברהם זילבר

משתמש פעיל
למה שלא תחצוב בעצמך? זה ממש לא מורכב.
אם זה המחיר

כפול

במחיר הזה אתה יכול לקנות פטישון + אבזור + להתפנק אח"כ במסעדה טובה ולהישאר עם עודף
אני מתלבט,
זה דירה חדשה וצריך גם אחר כך לסגור שזה יותר מורכב
וגם כבר התקינו את המזגן ואולי יצטרכו גם להוציא את הצנרת ולהחזיר אותה

יוסיK

משתמש מקצוען
אני מתלבט,
זה דירה חדשה וצריך גם אחר כך לסגור שזה יותר מורכב
כתבת שהמחיר לא כולל מילוי, תוכל אח"כ להזמין מישהו שימלא ויצבע, או שתעשה גם את זה בעצמך, לא מורכב.
וגם כבר התקינו את המזגן ואולי יצטרכו גם להוציא את הצנרת ולהחזיר אותה
הגיוני שאפשר להסתדר עם זה, הצנרת גמישה במקצת.
חבל לפרק ולהרכיב צנרת, יכול להיות לזה השלכות על תפקוד המזגן, [בעיקר בגלל שסביר להניח שלא יעשו וואקום]

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה