רעיון להשקעה חסכון 200 אלף ש"ח לשנתיים

• פותח הנושא SSAA
  • פורסם בתאריך

SSAA

משתמש רשום
היי
אשמח לקבל עזרה ועצה ממי שמבין בזה..
יש לי 200 אלף שח ששוכבים עכשיו בבנק
אני צריך את הכסף לעוד כשנתיים
וכמובן שהכי טיפשי זה להשאיר את זה בחשבון בנק (הערך של הכסף רק יורד)
אשמח לדעת מה כדאי לעשות?
להפקיד בבנק או בקופת גמל להשקעה
להפקיד בריבית קבועה או צמודה לאיזה מדד
ואם מישהו יודע על איזה בנק או חברה עם רביות טובות לכזה חסכון אשמח לשמוע....
תודה רבה

השקעות R הון

מנהל פורום השקעות
מנהל
מנוי פרימיום
תקראו את האשכול הזה:
יש עכשיו הצעות טובות מאוד בבנקים.
ככל שהריבית תעלה יתכנו תנאים טובים יותר.
כדאי להיכנס לתוכנית שנותנת הצמדה למדד.
או הצמדה לפריים.

SSAA

משתמש רשום
וזה עדיף על קופת גמל להשקעה עם סיכון נמוך?
ראיתי שבבנק דיסקוט יש חסכון שנתי עם 3.5 אחוז בריבית קבועה
זה משתלם?

קבצים מצורפים

• Screenshot_20221009-034231_Chrome.jpg
    Screenshot_20221009-034231_Chrome.jpg
    KB 264.3 · צפיות: 43

השקעות R הון

מנהל פורום השקעות
מנהל
מנוי פרימיום
וזה עדיף על קופת גמל להשקעה עם סיכון נמוך?
בדרך כלל כן.
ראיתי שבבנק דיסקוט יש חסכון שנתי עם 3.5 אחוז בריבית קבועה
זה משתלם?
יש יותר טוב.

SSAA

משתמש רשום
בדרך כלל כן.

יש יותר טוב.
אם אני מבין נכון מה שצרפת לי פה אמנם זה ריבית 3.72 אבל זה נראה בטבלה שזה רק בארבע שנים לא בשנתיים
הבנתי נכון?

ANK

משתמש פעיל
רק אל תסכן את הכסף!!! ואל תתפתה להצעות מוזרות, עדיף פיקדון בבנק, ולהרוויח מעט, מאשר להתפתות ולהוציא את הכסף להשקעות מפוקפקות. קחו כלל לחיים, - לעולם לא מסכנים את הלחם והחלב.... ואפילו לא בסיכון נמוך!

ETA

משתמש פעיל
מקסימום הפקדה בקופת גמל זה 72K לשנה. (אפשר לפתוח כמה קופות על הבעל/האשה/ילדים).
אז אם להכניס, כדאי מהר לפני שמסתיימת 2022. שהמסגרת תתפנה

duvdevanit

משתמש רשום
@ארי בכרמים רק שאלה

מה אתה אומר על מניית ברקשייר אתווי של וורן באפט

זו המניה נראה לי הכי מצליחה בעולם כבר עשרות שנים

נערך לאחרונה ב:

השקעות R הון

מנהל פורום השקעות
מנהל
מנוי פרימיום

גדולים מהחיים

משתמש פעיל
מנסיון שמתי בטריא יש 5 אחוז ריבית לשנה,
החברה מפוקחת ע''י רשות שוק ההון ויש לה היתר עסקא של בד''ץ העד''ח

בנימיני

משתמש מקצוען
מנסיון שמתי בטריא יש 5 אחוז ריבית לשנה,
החברה מפוקחת ע''י רשות שוק ההון ויש לה היתר עסקא של בד''ץ העד''ח
מה הניסיון?

שהסכימו שתפקיד אצלם כסף? שמערך שירות הלקוחות פועל?

הייתי מתרשם אם היית כותב משהו בסגנון הבא:
הפקדתי אצל טריא לפני X זמן סכום Y של כסף. מאז בכל חודש מתווסף לי בחשבון 5% כך שאחרי תקופה של Z חודשים הקרן עלתה בסכום של כך וכך.
עם זאת אסייג שטרם ביקשתי לקבל את סכום קרן ההפקדה כך שהמידע הינו חלקי באשר לביטחון כספי הקרן

Tzvi@

משתמש פעיל
מה הניסיון?

שהסכימו שתפקיד אצלם כסף? שמערך שירות הלקוחות פועל?

הייתי מתרשם אם היית כותב משהו בסגנון הבא:
הפקדתי אצל טריא לפני X זמן סכום Y של כסף. מאז בכל חודש מתווסף לי בחשבון 5% כך שאחרי תקופה של Z חודשים הקרן עלתה בסכום של כך וכך.
עם זאת אסייג שטרם ביקשתי לקבל את סכום קרן ההפקדה כך שהמידע הינו חלקי באשר לביטחון כספי הקרן
צודק.
רק תיקון הוא כתב 5% לשנה.

bnoya

משתמש מקצוען
השקעה לתקופה של שנתיים היא השקעה לטווח קצר, לא כדאי ללכת לשים את זה בגמל להשקעה או בטריא וכדו'. עדיף לשים בבנק בהצמדה למדד או לפריים כמו שכתבו פה.

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה