חסימת נתיב תיקיה

yakov ysrel

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
אני מחפש תוכנה שתחסום תיקיות מסוימות במחשב לכניסה
לדוגמה D:\מוזיקה לא תעבוד
חשוב לציין אני לא מעוניין בנעילת תיקיה אלא שהנתיב לא יעבוד
דהיינו שאני יכניס בתוכנה נתיב D:\מוזיקה וכונן D בכלל לא מחובר למחשב אבל כשהוא יתחבר הנתיב הנ"ל יהיה חסום

יוסי מחשבים

משתמש סופר מקצוען
מצ"ב תוכנה של נתיב, נראה לי שהיא תעזור לך למה שאתה צריך (לא בדקתי, אבל אם זה חוסם קבצים מסויימים שלא קיימים באותו אופן זה אמור לחסום תיקייה) תשתמש בקובץ החסימה לסרטים ומזה אתה אמור להבין איך לחסום באופן שרצית.

קבצים מצורפים

• חסימת סרטים והגנת מחיקת איינט.zip
    2 MB · צפיות: 17

P-E-B-C-a"C

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אתה יכול להוריד את ההרשאות גישה מהתיקיות המבוקשות במידה ומדובר במערכת קבצים NTFS

yakov ysrel

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
מצ"ב תוכנה של נתיב, נראה לי שהיא תעזור לך למה שאתה צריך (לא בדקתי, אבל אם זה חוסם קבצים מסויימים שלא קיימים באותו אופן זה אמור לחסום תיקייה) תשתמש בקובץ החסימה לסרטים ומזה אתה אמור להבין איך לחסום באופן שרצית.
בחיים לא נראה לי שראיתי תוכנה כזו בעייתית
10 דקות עד שנפתחת ועל כל שינוי צריך לסגור בכח את התוכנה ולהפעיל ושוב 10 דקות וחוזר חלילה
אבל נראה לי שמתאים
תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קנ

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֵל בְּקָדְשׁוֹ הַלְלוּהוּ בִּרְקִיעַ עֻזּוֹ:ב הַלְלוּהוּ בִגְבוּרֹתָיו הַלְלוּהוּ כְּרֹב גֻּדְלוֹ:ג הַלְלוּהוּ בְּתֵקַע שׁוֹפָר הַלְלוּהוּ בְּנֵבֶל וְכִנּוֹר:ד הַלְלוּהוּ בְתֹף וּמָחוֹל הַלְלוּהוּ בְּמִנִּים וְעוּגָב:ה הַלְלוּהוּ בְצִלְצְלֵי שָׁמַע הַלְלוּהוּ בְּצִלְצְלֵי תְרוּעָה:ו כֹּל הַנְּשָׁמָה תְּהַלֵּל יָהּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה