דרוש מידע חסימה למקום עבודה (לא נטפרי)

ח.ש.ב

משתמש חדש
אני עובדת בתכנות.
יש לי בבית חסימה של נטפרי.
במקום העבודה לא מסכימים את נטפרי מטעמי אבטחה.
איזה חסימה הכי נוחה ויעילה לעבודה ואיזה מסלול?
ז"א חסימה שהכי פחות מפריעה לעבודה תקינה וזורמת.
אני אישה כך שתמונה פה ושם פחות מפריע לי.

ב' א'

משתמש פעיל
אני עובדת בתכנות.
יש לי בבית חסימה של נטפרי.
במקום העבודה לא מסכימים את נטפרי מטעמי אבטחה.
איזה חסימה הכי נוחה ויעילה לעבודה ואיזה מסלול?
ז"א חסימה שהכי פחות מפריעה לעבודה תקינה וזורמת.
אני אישה כך שתמונה פה ושם פחות מפריע לי.
כשר פליי הבנתי שהיא חסימה טובה אבל אני לא יודעת אם יש אותה גם במחשבים. אתרוג עיסקי שמעתי עליו המלצות בזמנו...

ב' א'

משתמש פעיל
כשר פליי אתם קוראים חסימה טובה?????????
לבנות
לאתרוג יש שירות ברמה נמוכה מאוד. האינטרנט עושה בעיות, [עם ראוטר של רימון], לוקח הרבה זמן עד שאפשר להשיג אותם, ואז עד ששולחים טכנאי.
יכול להיות, אני שמעתי ממזמן שזה חסימה טובה

ח.ש.ב

משתמש חדש
בחיסמות אחרות אין בעיות אבטחה?
נטפרי עובדים אחרת
אני לא ממש מבינה בזה אבל בגדול הבנתי שהם יכולים להאזין לרשת שלך.
מאוד מקווה שבחסימות אחרות אין.
כשר פליי הבנתי שהיא חסימה טובה אבל אני לא יודעת אם יש אותה גם במחשבים. אתרוג עיסקי שמעתי עליו המלצות בזמנו...
אני מעדיפה משהו מנסיון .
לפני כמה זמן? הם שינו חלק מהחסימה לפני חצי שנה...

[החסימה עצמה טובה, אבל השירות והקליטה לא משהו בכלל]
האינטרנט הוא של העבודה
אני צריכה תוכנה שאני מתקינה על המחשב .
ואין להם גישה לנתונים שלי.

נערך לאחרונה ב:

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
אני לא ממש מבינה בזה אבל בגדול הבנתי שהם יכולים להאזין לרשת שלך.
כל חברה שמסננת חייבת לדעת מה התוכן שאתם צורכים כדי לסנן אותו
אם הם לא היו מפענחים את התעבורה שלכם לא הייתה להם אפשרות לסנן אותו

אמנם בחברות שבהם הסינון לפי רשימה לבנה / שחורה של אתרים אין להם סיבה לגשת לתוכן אבל זה אומר שאתר שפתוח יהיה פתוח לגמרי גם אם יש בו תמונות ותוכן בעייתיים, זה לא מתאים לרמה הרוחנית של כל אדם

ח.ש.ב

משתמש חדש
כל חברה שמסננת חייבת לדעת מה התוכן שאתם צורכים כדי לסנן אותו
אם הם לא היו מפענחים את התעבורה שלכם לא הייתה להם אפשרות לסנן אותו

אמנם בחברות שבהם הסינון לפי רשימה לבנה / שחורה של אתרים אין להם סיבה לגשת לתוכן אבל זה אומר שאתר שפתוח יהיה פתוח לגמרי גם אם יש בו תמונות ותוכן בעייתיים, זה לא מתאים לרמה הרוחנית של כל אדם
החברה לא מוכנה שמישהו יבדוק את התוכן שלהם ,נקודה.
אני בכל זאת צריכה איזו חסימה .
תמונה פה ושם זה לא משהו שממש מפריע לי .

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
החברה לא מוכנה שמישהו יבדוק את התוכן שלהם ,נקודה.
אני בכל זאת צריכה איזו חסימה .
תמונה פה ושם זה לא משהו שממש מפריע לי .
זה אומר שאתם צריכים סינון שיושב על המחשב, או סינון שעובד לפי רשימה לבנה / שחורה של אתרים

כמו שכבר כתבו, תוכלו להתייעץ עם המוקד של ועידת הרבנים לביצור חומות הדת בטל' 1599-550-330

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
תבקשו מהחברה שיחסמו לכם את הגישה לכל האתרים וישאירו לכם רק את הבסיסי

ח.ש.ב

משתמש חדש
זה אומר שאתם צריכים סינון שיושב על המחשב, או סינון שעובד לפי רשימה לבנה / שחורה של אתרים

כמו שכבר כתבו, תוכלו להתייעץ עם המוקד של ועידת הרבנים לביצור חומות הדת בטל' 1599-550-330
בדיוק,
השאלה איזה מבין החסימות אתרוג או נתיב ואיזה מסלול מבינהם כי הבנתי שיש כל מיני אופציות.
אני רוצה משהי שעובדת עם אחד מהם ויודעת מנסיון מה יותר נח ומהיר וכו'
לא נראה לי שועדת הרבנים תעזור לי כ"כ
תודה בכל אופן

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה