חסימה כעין WiFree, אך לחברות סינון אחרות, קיימת?

מאן דהו

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
יש איזו שהיא תוכנה או אפשרות לחסום מחשב כמו ע"י תוכנת WiFree אבל לסינון שונה.
לדוגמה, אני רוצה שהמחשב יוכל להתחבר אך ורק לרשת המסוננת ע"י אתרוג.
יש אפשרות כזו?

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יש לאתרוג תוכנה.
תפנה אליהם

אך יתכן שזה מאפשר חיבור גם לרימון שכן הם אותה חברה למעשה

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
לא הבנתי מה הנושא.
מה לא כמעט או כן כמעט?
יוסי ידידנו התותח הפנה לחסימה שהיא לא בדיוק מה שרצית אך דומה, כהגדרתו.
חלקתי על ההגדרה, זה לא יעזור לצורך שלך.

אבל במחשבה שניה, שנינו צודקים.
ואסביר.
שורש ההבנה שונה, ויתכן שזה בהחלט יתן לך מענה:

אם יש רשת בסביבה שלך שאתה רוצה להימנע מחיבור אליו, נניח שהמחשב שלך הוא נייח ובטווח יש רשת שאתה לא מעוניין והרשת שלך זה אתרוג אז האשכול שיוסי הפנה יעזור לך ולכן הוא כתב 'לא בדיוק אבל כמעט'.

אבל, אם מדובר על מחשב נייד שכל יום נמצא במקום אחר ואפשרי להתחבר לרשתות שונות ומשונות אם זה באוטובוס וכדו' אז זה לא יעזור ורק תוכנה של אתרוג תעזור.

הארכתי מפני השעה ואכמ"ל...

בהצלוחעס

מאן דהו

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אבל, אם מדובר על מחשב נייד שכל יום נמצא במקום אחר ואפשרי להתחבר לרשתות שונות ומשונות אם זה באוטובוס וכדו' אז זה לא יעזור ורק תוכנה של אתרוג תעזור.
למה?
אם אני מבין נכון זה יגרום לכך שכל רשת שאינה בדיוק כמו השם שרשמתי בCMD לא תפעל, גם אם היא של אוטובוס וכדו'.
אם זה אחד שידע איך עשיתי את זה וידע לשנות שם של רשת פתוחה לשם שהגדרתי, לכאו' הוא גם ידע לבטל את החסימה הזו לגמרי (אא"כ יש איזו שהיא צורה לבטח את זה עם סיסמה וכדו' כפי ששאלתי).
עכ"פ זה לא מיועד לי אלא לאחר שאינו מבין כ"כ בדברים הללו ולכן לדעתי זה יכול להיות פיתרון.
אם לדעתכם איני צודק, אשמח לשמוע.

• תודה
Reactions: aeb

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קנ

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֵל בְּקָדְשׁוֹ הַלְלוּהוּ בִּרְקִיעַ עֻזּוֹ:ב הַלְלוּהוּ בִגְבוּרֹתָיו הַלְלוּהוּ כְּרֹב גֻּדְלוֹ:ג הַלְלוּהוּ בְּתֵקַע שׁוֹפָר הַלְלוּהוּ בְּנֵבֶל וְכִנּוֹר:ד הַלְלוּהוּ בְתֹף וּמָחוֹל הַלְלוּהוּ בְּמִנִּים וְעוּגָב:ה הַלְלוּהוּ בְצִלְצְלֵי שָׁמַע הַלְלוּהוּ בְּצִלְצְלֵי תְרוּעָה:ו כֹּל הַנְּשָׁמָה תְּהַלֵּל יָהּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה