תח"צ חלוקת קנסות לכל דכפין: בגין לכיוון דרום, טרם הפנייה ימינה לרמות

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
קרוב משפחתי מבוגר, זכה לקבל כבר 6 (!!) קנסות בבגין, בגין ירידה ימינה "לפני הזמן" ונסיעה על נתיב תח"צ.

הצרה? המצלמה דופקת דו"חות שוב ושוב, אותה לא מעניין שאדם מבוגר יורד ימינה לא בשניה האחרונה אלא 3 שניות קודם, במיוחד אם יש אוטובוסים וכדומה...

ערערתי עבורו, חלק מהפעמים בוטלה התביעה, חלק לא.
ממש עכשיו המצלמה פינקה אותו בדוח חדש טרי מהניילונים.
(מצו"ב כתבה בנושא)

מה ניתן לעשות?

in_natatz_re_autoOrient.mxf_1_re_autoOrient_i.jpg

1692611001588.png

הדסההה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
תודה על העדכון

ר.א.

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
גם אני 'חטפתי' שם דו"ח
לאחר מכתב מנומק ששלחתי ובו טענתי שלא תמיד אפשר לרדת ימינה רק בסוף, ולפעמים (פעמים רבות!) זה אפילו מסוכן,
הם ביטלו 'ברחמיהם' את הדו"ח...

מאז, אני לא לוקח סיכון...
יורד ימינה רק בסוף, כשמתחיל החץ הלבן לצד ימין במקביל לחץ הצהוב (תח"צ) המורה ישר.

A052

משתמש סופר מקצוען
אני כנוסע תח"צ נתקלתי במקרה של משאית עם קרון נוסף! שחצתה את המסלול של האוטובוס כדי לא לעבור בנתיב תח"צ מ"מ יותר מהמותר, מה שכמובן היווה סכנה ממשית לנוסעי האוטובוס.

@Natan Galant , כדאי לך לפנות למבקר המדינה, הוא ידרוש תשובות מהעירייה, ויש סיכוי שהיא לא תוכל להתחמק מזה.

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
זה מלפני הרבה חודשים, אבל לא השתנה
אני כנוסע תח"צ נתקלתי במקרה של משאית עם קרון נוסף! שחצתה את המסלול של האוטובוס כדי לא לעבור בנתיב תח"צ מ"מ יותר מהמותר, מה שכמובן היווה סכנה ממשית לנוסעי האוטובוס.

@Natan Galant , כדאי לך לפנות למבקר המדינה, הוא ידרוש תשובות מהעירייה, ויש סיכוי שהיא לא תוכל להתחמק מזה.
מבקר המדינה כבר מטפל בפניות קודמות שלי:)

פעם חברת החשמל חזרה אליי, הלכתי למקום שקט כדי לענות, ואז אני מחכה 5 דקות (!) לתקליטים שונים.
זועם, חיברתי את הכשר שלי למחשב, שלפתי משם את הקלטת השיחה, שלחתי למבקר המדינה וציינתי שאחרי שכבר התקשרתי לחח"י, ויש עומס בקוים, ובחרתי באופציה שהם חוזרים אליי, לא לעניין שאחכה עוד 5 דקות עד שהם יתפנו אליי...

משרד המבקר שיבורכו היו מאוד מהירים ויסודיים ועדכנו אותי ברמה שבועית, ובסוף שלחו לי מכתב רשמי מחח"י עם הודעה על חידוד נהלים:)

יכולתי לוותר, אבל בזכות שהייתי נודניק, מי יודע כמה אנשים חסכו זמן המתנה בשיחה חוזרת?

ctrl c

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
עריכה והפקת סרטים
גם סבתא שלי שהיא אישה מבוגרת קיבלה שם כמה דוחות, עד עכשיו הערעורים התקבלו ב"ה
אבל זה באמת מאד מבלבל, אני חושבת לא רק למבוגרים

eh

משתמש פעיל
לא הבנתי את הנושא כמדומה שיש שם קו רצוף ואותו אסור לחצות בלי קשר לנתץ למיטב זיכרוני יש שלושה חיצים של פנה ימינה וכשיש חץ מותר.אני מבין שזה קשה אבל זה החוק מוזמנים לנהוג באירופה ולראות איך כולם נוהגים כחוק לא חוצים קו רצוף ולא פונים לפני.בהצלחה.

evi03

משתמש מקצוען
צריך לשים לב!
רק כשהקו הצהוב הרצוף נהיה מקוקו
אז מותר להתחיל להיכנס ימינה לצומת רמות

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
שלחתי מיילים לכל מיני ארגונים
לנתיבי ישראל... אמרו שלא קשור אליהם
ולעיריית ירושלים, לא הגיבו
ללשכה של תחבורה - דוד זוהר ופניה טלפונית רק שמעו ואחר כך לא ענו לטלפון..

לפחות ראיתי לאחרונה שהרחיבו את הקוקו הרבה אחורה.
וזה עדין פשע שמכשילים אנשים.

@Natan Galant
מה הגיבו אצל מבקר המדינה?

לדעת 1

משתמש צעיר
גם בירמיהו אחרי אושר עד לכיון שרי ישראל אם פונים ימינה ממש מותר רק קרוב לרמזור

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
שלחתי מיילים לכל מיני ארגונים
לנתיבי ישראל... אמרו שלא קשור אליהם
ולעיריית ירושלים, לא הגיבו
ללשכה של תחבורה - דוד זוהר ופניה טלפונית רק שמעו ואחר כך לא ענו לטלפון..

לפחות ראיתי לאחרונה שהרחיבו את הקוקו הרבה אחורה.
וזה עדין פשע שמכשילים אנשים.

@Natan Galant
מה הגיבו אצל מבקר המדינה?
במקרה דנן לא פניתי אליהם, אין לי מספיק חומר.

רכרכ

משתמש רשום
עירערתי, מעל חצי מהפעמים הדוח בוטל. ועדיין...
מה עם הפעמים שלא בוטל?
שילמת אותם?
קיבלתי עכשיו גם דוח. שלחתי ערעור ולא התקבל.
הזיה, כתבתי להם שלא היה אפשר לעבור נתיב כי היו רכבים משמאל (מדובר בעליה מרמת שלמה לבגין לכיוון הכניסה לעיר), ענו תשובה שנראית אוטומטית בלי לקרא בכלל.

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
מה עם הפעמים שלא בוטל?
שילמת אותם?
קיבלתי עכשיו גם דוח. שלחתי ערעור ולא התקבל.
הזיה, כתבתי להם שלא היה אפשר לעבור נתיב כי היו רכבים משמאל (מדובר בעליה מרמת שלמה לבגין לכיוון הכניסה לעיר), ענו תשובה שנראית אוטומטית בלי לקרא בכלל.
צריך לתבוע אותם עם צילומים ממצלמת רכב.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה