דרוש מידע חלב אם בבקבוק

מלכי סלמון

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
יוצרי ai
כמה זמן ניתן לאחסן במקרר בקבוק עם חלב אם שכבר נשתה בחלקו?
תודה

רב פעלים

משתמש מקצוען
ההנחיה הרישמית שאי אפשר לאכסן אחרי ששתו.
ההגיון לא כזה ולכן אני מנותת לזה 4 שעות באויר חדר ויותר מזה במקרר - ואין תלונות..

מלכי סלמון

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
יוצרי ai
ידוע לי שבטמפרטורת החדר אפשר עד 4 שעות, ובמקרר 5 ימים בערך, אבל לא ראיתי מידע לגבי בקבוק מותחל... באמת אין בעיה?

רב פעלים

משתמש מקצוען
בדף הנחיות שקיבלתי כתוב, לא לאחסן אחרי שהתחילוו לשתות - דבר שנראה הזוי, אני אישית מאכסנת במקרר לאותו היום בלבד, וליותר מיומיים מקפיאה גם לא מותחל.
ידוע לי שבטמפרטורת החדר אפשר עד 4 שעות, ובמקרר 5 ימים בערך, אבל לא ראיתי מידע לגבי בקבוק מותחל... באמת אין בעיה?

byy

תכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
חלב שכבר שתו ממנו לא נותנים שוב לאחר זמן ובטח לא מחממים אותו שוב.

ה' אוהב אותך

משתמש מקצוען
תודה
חיממת אותו קודם או שהתינוק שתה טרי?
כי אם לא עבר חימום לא אמורה להיות בעיה בייחוד שהפיה צרה ולא נכנס רוק מכיוון של הילד לבקבוק
נ.ב:לא לוקחת אחריות על דבריי

Anunimus

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
UX UI
יש פה הרבה מידע לגבי העניין הזה.

מצטטת כמה דברים משם:
חשוב לדעת 2: אסור לאחסן שנית במקרר חלב אם שכבר חומם. ניתן לשמור את חלב האם שחומם עד שעה מהחימום. אם נשאר חלב בבקבוק שחומם, יש לזרוק את השאריות.

• מה בנוגע לחלב אם שאוב שהתינוק לא סיים? אם התינוק החל לאכול מהבקבוק מנת חלב שהופשרה ולא סיים את המנה, מומלץ להשתמש בה בתוך כשעה לכל היותר. אם נשאר חלב לאחר מכן, יש לזרוק אותו. בכל מקרה אסור להקפיא שוב מנה כזאת.

עריכה: ראיתי כרגע במקום אחר - שאפשר עד שעתיים מקס':
שימוש בחלב שכבר נאכל ממנו - ברגע שהתינוקת התחילה לאכול מהחלב השאוב, מתחיל זיהום חיידקי בחלב שמגיע מפה התינוקת. משך הזמן שחלב יכול להשאר בטמפרטורת החדר ברגע שהתינוקת אכלה ממנו מבקבוק או כוס תלויה בכמות החיידקים שהיתה בחלב מלכתחילה, כמה זמן ארכה ההפשרה וכמות החיידקים בסביבה. יש מעט מאוד מידע שנאסף כדי לתת המלצות לגבי הנושא. על-פי המידע שקיים כרגע מומלץ לזרוק את החלב לאחר שעה עד שעתיים מהרגע שהתינוקת אכלה ממנו. כדי למנוע בזבוז וזריקה של חלב שלא נאכל, מומלץ לאחסן חלב בכמויות קטנות של 15-60 מ"ל.

דרון

משתמש חדש
מותר עד שעה חלב אם או תמל מכיוון שהרוק מפרק את האוכל. וכן הרוק נכנס לבקבוק דרך הפייה לא משנה כמה היא קטנה.

MP3+

משתמש פעיל
תודה
בלת"ק- לפי הכללים א"א לאכסן אלא רק לתת לתינוק באותה ארוחה ואם לא ממשיך אותה אז לזרוק.
אני אישית- אם רק שתה כמה לגימות הייתי מחזירה חזרה למקרר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קג

א לְדָוִד בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְכָל קְרָבַי אֶת שֵׁם קָדְשׁוֹ:ב בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְאַל תִּשְׁכְּחִי כָּל גְּמוּלָיו:ג הַסֹּלֵחַ לְכָל עֲוֹנֵכִי הָרֹפֵא לְכָל תַּחֲלֻאָיְכִי:ד הַגּוֹאֵל מִשַּׁחַת חַיָּיְכִי הַמְעַטְּרֵכִי חֶסֶד וְרַחֲמִים:ה הַמַּשְׂבִּיַע בַּטּוֹב עֶדְיֵךְ תִּתְחַדֵּשׁ כַּנֶּשֶׁר נְעוּרָיְכִי:ו עֹשֵׂה צְדָקוֹת יי וּמִשְׁפָּטִים לְכָל עֲשׁוּקִים:ז יוֹדִיעַ דְּרָכָיו לְמֹשֶׁה לִבְנֵי יִשְׂרָאֵל עֲלִילוֹתָיו:ח רַחוּם וְחַנּוּן יי אֶרֶךְ אַפַּיִם וְרַב חָסֶד:ט לֹא לָנֶצַח יָרִיב וְלֹא לְעוֹלָם יִטּוֹר:י לֹא כַחֲטָאֵינוּ עָשָׂה לָנוּ וְלֹא כַעֲוֹנֹתֵינוּ גָּמַל עָלֵינוּ:יא כִּי כִגְבֹהַּ שָׁמַיִם עַל הָאָרֶץ גָּבַר חַסְדּוֹ עַל יְרֵאָיו:יב כִּרְחֹק מִזְרָח מִמַּעֲרָב הִרְחִיק מִמֶּנּוּ אֶת פְּשָׁעֵינוּ:יג כְּרַחֵם אָב עַל בָּנִים רִחַם יי עַל יְרֵאָיו:יד כִּי הוּא יָדַע יִצְרֵנוּ זָכוּר כִּי עָפָר אֲנָחְנוּ:טו אֱנוֹשׁ כֶּחָצִיר יָמָיו כְּצִיץ הַשָּׂדֶה כֵּן יָצִיץ:טז כִּי רוּחַ עָבְרָה בּוֹ וְאֵינֶנּוּ וְלֹא יַכִּירֶנּוּ עוֹד מְקוֹמוֹ:יז וְחֶסֶד יי מֵעוֹלָם וְעַד עוֹלָם עַל יְרֵאָיו וְצִדְקָתוֹ לִבְנֵי בָנִים:יח לְשֹׁמְרֵי בְרִיתוֹ וּלְזֹכְרֵי פִקֻּדָיו לַעֲשׂוֹתָם:יט יי בַּשָּׁמַיִם הֵכִין כִּסְאוֹ וּמַלְכוּתוֹ בַּכֹּל מָשָׁלָה:כ בָּרְכוּ יי מַלְאָכָיו גִּבֹּרֵי כֹחַ עֹשֵׂי דְבָרוֹ לִשְׁמֹעַ בְּקוֹל דְּבָרוֹ:כא בָּרְכוּ יי כָּל צְבָאָיו מְשָׁרְתָיו עֹשֵׂי רְצוֹנוֹ:כב בָּרְכוּ יי כָּל מַעֲשָׂיו בְּכָל מְקֹמוֹת מֶמְשַׁלְתּוֹ בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

יוקרה בשולחן החג • פרס לזוכה • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה