אלי-אקספרס חיקויי מותגים גלויים ומוסתרים- ודיון בנושא זה בלבד!

RVR

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
שרשראות סברובסקי מיוחדות ועדינות, עשוי מכסף 925
קישור לרכישה
כשתכנסו לתמונה תראו שרשרת, התעלמו, יש לבחור לפי הקוד הרשום על התמונה
לאחר הרכישה, יש לרשום למוכר בהודעה את הקוד BEST , לכל בעיה אין לפנות למוכר, בשביל זה אני כאן
ק.ש.
FotoJet - 2022-12-06T012125.687.jpg

אבישי 123

משתמש חדש
קפוצ'ונים פולו, איכות מצויינת
מלאי מוגבל (מצורף טבלת מידות)

לכל קישור מצורפת תמונה , כשתלחצו על הלינק תראו מוצר אחר מכיוון שאסור למוכר למכור העתק מותגים. יש לבחור את הפריט הרצוי לפי הקוד שמופיע באדום בתמונה.
יש להיצמד לטבלת המידות, רצוי להשוות עם סוודר אחר שיש לכם בבית.
יש לכתוב בהודעה למוכר mali בסיום ההזמנה, כדי שנוכל לעמוד מאחורי הזמנתכם. בכדי שהחנות לא תיסגר נא לא לכתוב למוכר שום הודעה!! למעט המילה mali
קיים גם במידות מבוגרים?

RVR

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
סריגים לגברים ממותגים יש?
וכן חולצות בית/בסיס לנשים
תודה
סריג טומי, עשוי מ-100% כותנה
קישור לרכישה
כשתכנסו לתמונה תראו חולצה, התעלמו, יש לבחור לפי הקוד הרשום על התמונה
לאחר הרכישה, יש לרשום למוכר בהודעה את הקוד BEST , לכל בעיה אין לפנות למוכר, בשביל זה אני כאן
ק.ש.
73528dc8.jpg
554ce270.jpg
d46b279c.jpg
f9fe1d5d.jpg
6d95f847.jpg
003d94e3.jpg
f0412378.jpg
e1eb360c.jpg
0ad2faff (1).jpg
9dd325cb.png

קבצים מצורפים

• e1eb360c.jpg
    e1eb360c.jpg
    KB 193.9 · צפיות: 44

הדסההה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
תיקי צד מיני מיני עם חוט שרשרת מה שהולך עכשיו

אילה ג

משתמש פעיל
בשמחה,
רק חשוב לציין כי המוכרים עדכנו שהם יוצאים לחופשה הסינית מה-13/01 ועד ה-01/2 ולא יהיו משלוחים
כך שאם את עושה הזמנה עכשיו זה יצא מסין רק ב- 01/02
שעון CK, קוטר השעון הגדול 4.2 ס"מ, קוטר השעון הקטן 3.8 ס"מ, עמיד למים לחים - הכוונה לנטילת ידיים ולא לאמבטיה, רצועת מגנט והגודל מותאם בקלות
קישור לרכישה
ק.ש.
צפה בקובץ המצורף 1286396צפה בקובץ המצורף 1286399צפה בקובץ המצורף 1286400צפה בקובץ המצורף 1286423צפה בקובץ המצורף 1286438צפה בקובץ המצורף 1286448צפה בקובץ המצורף 1286445צפה בקובץ המצורף 1286449צפה בקובץ המצורף 1286450
גם במוצרים שכתוב "משלוח תוך 15 יום"?
יודעת אם גם בשיין זה כך?
דחוף לי לדעת
תודה

מלי 5

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי

טאי דאי

משתמש פעיל
@RVR
קישור לעגילי סברובסקי
יש?
או מותג אחר אם יש
אני צריכה לא מידי ארוך
תודה

syl

עיצוב דיגיטל ופרינט
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
תיק לואיס ויטון - ג'וצי למחשב נייד, מידות: 39X5X29 ס"מ
קישור לרכישה
ק.ש.
צפה בקובץ המצורף 1286684צפה בקובץ המצורף 1286685צפה בקובץ המצורף 1286686
@RVR
האם יש אפשרות למצא לי תיקים בסגנון הזה לאישה? (לעבודה)
תודה

שטרן מ

משתמש חדש
עריכה תורנית
@RVR
יש אולי שעוני גברים לא יקר
(אם יש TISSOT אז ממש אשמח)
תודה

RVR

משתמש פעיל
מנוי פרימיום

RVR

משתמש פעיל
מנוי פרימיום

RVR

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
@RVR
קישור לעגילי סברובסקי
יש?
או מותג אחר אם יש
אני צריכה לא מידי ארוך
תודה
עגילי סברובסקי, עשוי ממתכת איכותית (לתמונות בנפרד עם מידות וכו', שלחי בקשה למייל ואשלח לך)
קישור לרכישה
כשתכנסו לקישור תראו עגילים,, התעלמו, יש לבחור בלינק המצ"ב את הקוד הרשום בצד התמונה
ק.ש.
FotoJet - 2023-01-15T145957.131.jpg

RVR

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
@RVR
קישור לעגילי סברובסקי
יש?
או מותג אחר אם יש
אני צריכה לא מידי ארוך
תודה
עגילי סברובסקי, עשוי ממתכת איכותית
קישור לרכישה
כשתכנסו לקישור תראו עגילים,, התעלמו, יש לבחור בלינק המצ"ב את הקוד הרשום בצד התמונה
ק.ש.
unnamed (15).jpg

RVR

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
@RVR
קישור לעגילי סברובסקי
יש?
או מותג אחר אם יש
אני צריכה לא מידי ארוך
תודה
עגילי פנדורה, עשוי מכסף 925
קישור לרכישה
ק.ש.
unnamed (17).jpg

RVR

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
@RVR
קישור לעגילי סברובסקי
יש?
או מותג אחר אם יש
אני צריכה לא מידי ארוך
תודה
עגילים צמודות וואן קליף, עשוי מכסף 925
קישור לרכישה
ק.ש.
unnamed (18).jpg

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה