עזרה חיפוש עבודה מהצד (מהבית)

אבדגהו

משתמש מקצוען
שלום וברכה,

אני מחפשת רעיון לעבודה מהצד- מהבית באזור ל שעתיים ביום.
כמו קלדנית.
אשמח בבקשה לקבל רעיונות,
או איך אפשר לקבל חומרים לקלדנות

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
שלום וברכה,

כמו קלדנית.
אשמח בבקשה לקבל רעיונות,
השוק בכללותו מוצף בקלדניות, ורוב הלקוחות אוהבים מישהו שמתקתק עניינים ולא שעובד רק שעתיים ביום.
תנסו לפרסם באיזור שלכם (בית כנסת, עיתון קהילתי) שם יש לכם יתרון יחסי על פני השוק.

יהודי - זה אני!

משתמש צעיר
לאחר חיפוש עבודה מהבית בגוגל,
קיבלתי כזו הודעה:
הנדון - התראה לפני נקיטת הליכים משפטיים ופתיחת תיק בהוצאה לפועל:

בתאריך 3.10.23 נרשמת לאתר "עבודה מהבית" שברשותנו, בתהליך ההרשמה אישרת את התקנון המחייב לפי חוק המחשבים התשנ”ה-1995 (מצורף צילום מסך יום הצטרפותך לאתרנו לאחר אישור התקנון על ידך)

להלן קישור לתקנון האתר סעיף 2 - https://www.avoda-mehabait.co.il/index2.php?id=102&lang=HEB

לא שילמת את הסכום הנ"ל 1,499 ש"ח, עד היום, זאת לאחר שנרשמת וקיבלת גישה לאתרנו ללא עלות מעל ל-30 יום כנדרש.

על מנת להימנע מהליכי הוצאה לפועל ומעיקולים על הפרת תקנון לאחר אישורו על ידך נא לשלוח לנו אסמכתא על העברה בנקאית, המאשרת את העברת החוב בסכום הכולל 1,499 ש"ח אלינו לפרטים הבאים:

פרטי העברה בנקאית:

בנק מרכנתיל דיסקונט
מספר חשבון בנק: 93086603
סניף 661
שם מוטב: שיווק ופרסום

במידה ולא אקבל ממך אסמכתא של העברה בנקאית המאשרת את תשלום החוב תוך 24 שעות מרגע שליחת מכתב זה, תועבר להליכי גבייה בהוצאה לפועל, אליהם יתווספו הוצאות שכ"ט עורך דין ועוד.

כל פרטיך האישיים שמורים אצלנו ביניהם: פלאפון, אימייל, שם פרטי, שם משפחה, וכתובת IP, ויוצגו בבית משפט במידת הצורך.

בברכה דורית, מחלקת הגביה המשפטית - אתר "עבודה מהבית" .

ניתן לשלוח וואטספ ליצירת קשר 055-9663104 לתשלום באשראי ולהסדרת החוב

הקבצים והתמונות נשלחו אליך באימייל

מישו נתקל בזה?

Ayala12345

משתמש מקצוען
שמעתי על מישהי שנתקלה בזה
והיא גם בבעיה
אולי אוכל לתקשר בינכם

M&C

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
קיבלתי כזו הודעה:

בתאריך 3.10.23 נרשמת לאתר "עבודה מהבית" שברשותנו, בתהליך ההרשמה אישרת את התקנון המחייב לפי חוק המחשבים התשנ”ה-1995 (מצורף צילום מסך יום הצטרפותך לאתרנו לאחר אישור התקנון על ידך)

להלן קישור לתקנון האתר סעיף 2 - https://www.avoda-mehabait.co.il/index2.php?id=102&lang=HEB

לא שילמת את הסכום הנ"ל 1,499 ש"ח, עד היום, זאת לאחר שנרשמת וקיבלת גישה לאתרנו ללא עלות מעל ל-30 יום כנדרש.

על מנת להימנע מהליכי הוצאה לפועל ומעיקולים על הפרת תקנון לאחר אישורו על ידך נא לשלוח לנו אסמכתא על העברה בנקאית, המאשרת את העברת החוב בסכום הכולל 1,499 ש"ח אלינו לפרטים הבאים:

פרטי העברה בנקאית:

בנק מרכנתיל דיסקונט
סניף 661

במידה ולא אקבל ממך אסמכתא של העברה בנקאית המאשרת את תשלום החוב תוך 24 שעות מרגע שליחת מכתב זה, תועבר להליכי גבייה בהוצאה לפועל, אליהם יתווספו הוצאות שכ"ט עורך דין ועוד.

כל פרטיך האישיים שמורים אצלנו ביניהם: פלאפון, אימייל, שם פרטי, שם משפחה, וכתובת IP, ויוצגו בבית משפט במידת הצורך.

מישו נתקל בזה?
כן
אני שמעתי על מישהי שקיבלה את אותו מייל בדיוק
זה נראה שזה שיטה של עוקץ

Ayala12345

משתמש מקצוען
הי
היא כתבה לי ככה:
אז גם אני קיבלתי את ההודעה על הוצאה לפועל...
וגם חברה שלי .......
אבל שנינו לא התייחסנו להודעה,
והם אפילו לא שלחו התרעה נוספת,
אני מאמינה שאצל רובם זה עבר ככה,
כי אף אחד לא רץ לשלם 1400 שקל באמצע החיים....

גרשיים

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
קיבלתי כזו הודעה:

פרטי העברה בנקאית:

בנק מרכנתיל דיסקונט
סניף 661

מישו נתקל בזה?
אם זה עוקץ חשוב למחוק את הקישור!!!
שלא יפלו עוד אנשים

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
היי גם אני קיבלתי את ההודעה הזאת מה לעשות?

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
שלום וברכה,

כמו קלדנית.
אשמח בבקשה לקבל רעיונות,

malka yosefi

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
D I G I T A L
יש גוף שמטפל בהונאות האלו או שרק דרך תביעה פרטית? לא מבינה איך הם ממשיכים לעקוץ אנשים

גריז

משתמש פעיל
את יכולה לחפש עבודה בתור טלפנית מהבית.
שמעתי על כמה כאלה.... (לא זוכרת שמות).

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה