עזרה חייבת המלצות על ברזל נורמלי!

מאירלה

משתמש מקצוען
ממה שאני ראיתי לכל אחת סוג אחר של ברזל מתאים ומה שלאחת מקפיץ לשניה רק עושה כאבי בטן ובעצמי ברזל פשוט (פריפל) שהועיל לי בשני הריונות בהריון אח"כ ממש לא השפיע , וקשור מאד למטבוליזם של הגוף (וכמו שאומרים על שנים עם אותה תזונה שאחד משמין והשני מרזה) ולכן לדעתי אי אפשר לבקש המלצות מאחרים אלא פשוט לנסות.
לאחרונה שילמתי בביטוח משלים 500שח על 2פרינג'ט (שלטענת הרופאים חוסך 7 עירויים של וונופר וממש השתלם לי לשלם500 ולא להפסיד יותר מ14 שעות עבודה שמקבלים עליה הרבה יותר מזה והאחות אמרה לי שבחו"ל הפסיקו כבר לתת וונופר (שעולה רק חצי שקל) ונותנים רק פרינג'ט כי שמה אין קופח ויותר זול לביטוחים הרפואיים לשלם את מחיר הפרינגט ולא לשלם על 7 פעמים עירוי בטר"ם וכדו') ובכל זאת העלה את רמת הברזל שלי ממש בקצת אבל כמו שאמרתי אין להסיק ממקרה אחד ולאחרים ממש עזר פלאים.
אני אחרי לידה בבית חולים מתחננת (ובדכ מקבלת) עירוי של וונופר לוריד שממש עוזר וחוסכת את השעות של לבוא ולקבל עירוי בקופח אחרי לידה עם תינוק .

יודיתתתתתתת

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
קופצת על האשכול
האם יש תחליף לפרנטאל?
הכדור הזה ענק מדי ולא יושב טוב בקיבה
יש מולטי ויטמין קומפורט של אלטמן
זה סטיק תססן כמו הברזל שלהם אבל זה במולטי ויטמין..
עדיין לא מלא בויטמינים כמו הכדורים הענקיים אבל תלוי מה את צריכה תבדקי ברכיבים...

פרוגפרוגנדה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
יש מולטי ויטמין קומפורט של אלטמן
זה סטיק תססן כמו הברזל שלהם אבל זה במולטי ויטמין..
עדיין לא מלא בויטמינים כמו הכדורים הענקיים אבל תלוי מה את צריכה תבדקי ברכיבים...
זה אבקה אפורה מוזרה כזאת?
או משהו נורמלי שאפשר להכניס לפה?

תמר בן דוד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עימוד ספרים

הרב הגו-N

משתמש פעיל

פרוגפרוגנדה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
יש חברה בשם זאלר עם כדורים קטנים אבל
הם גם יקרים.
זה תחליף של פרנטאל?
@פרוגפרוגנדה
@החכמה צודקת
רק 154 ש"ח ל400 כדורים כולל משלוח חינם לנקודת מסירה, מגיע תוך כשבוע.
להכניס קוד קופון: new20 ללקוחות חדשים.
נתת קישור לברזל

הרב הגו-N

משתמש פעיל
עוד סוגי ברזל ממותגים שונים, במחירים זולים.
https://iherb.co/ZTcbfgbN
בהצגת קוד קופון new20 מקבלים 20% הנחה ללקוחות חדשים ובקניה מעל 130 ש"ח המשלוח בחינם כנ"ל.

כיף

משתמש צעיר
בבקשה המלצות מבעלות ניסיון ממושך בלבד:
אבקה/ טיפות/ כדורי מציצה (לא בליעה) של ברזל, בטעם טעים בלבד!
מוצר שמשפיע מהר ולמשך זמן!

נעמי ר.

משתמש פעיל
צילום מקצועי
קופצת על האשכול (גילו לי אתמול חוסר משמעותי בברזל :()
כהצעתם של הרבה פה קניתי את האבקה של אולטמן
אשמח אם מישהי תוכל לכתוב לי מתי היא לוקחת את זה, איך, עם מה וכו'... (ההוראות על הקופסא לא מסתדרות עם דברים שכתבו פה)
תודה

נחליאלי(ת)

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
אשמח אם מישהי תוכל לכתוב לי מתי היא לוקחת את זה, איך, עם מה וכו'... (ההוראות על הקופסא לא מסתדרות עם דברים שכתבו פה)
תודה
ברגע שאני נזכרת אני פותחת ולוקחת
אין שום בעיה לקחת את הברזל הזה עם כל ארוחה שהיא
הוא לא מתחבר לאוכל בכלל, לא בספיגה ולא בחוסר ספיגה

שקדי

משתמש מקצוען
תודה
עדיף לא קרוב למוצרי חלב, אבל אם בגלל זה לא תקחי, עדיף כבר לקחת.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה