חידות הגיון חיה בהגיון :)

moti!a

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
היי :)
לאלה שבבידוד או שסגורים בבית
ורוצים קצת תעסוקה למח ולנפש

הוראות כיצד לפתור הגדרות הגיון
שחברתי לפני שנים -לעזרת הפותרים
מעלה כאן:
624787-90ceda050685f7a9a510bf18d94340d5.jpg

624789-65e49e2a94b033c17867cf2a521d1553.jpg

624791-c0ff9de0f4460ce3302a0970cc1bd253.jpg

בהצלחה !

moti!a

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
כדי שלא ארגיש נחשלת מ מ ש

אה... לפעמים פותרים יותר לפעמים פחות
מה שחשוב זה לראות את ההגדרות עם הפתרונות
להבין את הראש וככה מתקדמים
כשהתחלתי לפתור תשבצים לפני הרבה שנים
לקחתי תשבץ הגיון ולא הצלחתי לפתור אף הגדרה
חיכיתי שבועיים לפתרונות ניסיתי להבין
מי נגד מי וככה לאט לאט התקדמתי
:)

moti!a

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אגב לפני כשבוע עשיתי מקבץ קליל למתחילים ובקשתי לא לשלוח פתרונות באותו היום כדי שהמתחילים גם יוכלו לפתור :)

טוב , עוד מעט אעלה מקבץ קליל
תשובות החל ממחר בשעה 18:00
בבקשה לא לפני כדי שגם החדשים יפתרו

פיקצר פרפקט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
נזמין שחיה ברשת (4, 5)
שמעתי שהיא קידשה את חלתה (4, 5)

רחל1

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אה... לפעמים פותרים יותר לפעמים פחות
מה שחשוב זה לראות את ההגדרות עם הפתרונות
להבין את הראש וככה מתקדמים
כשהתחלתי לפתור תשבצים לפני הרבה שנים
לקחתי תשבץ הגיון ולא הצלחתי לפתור אף הגדרה
חיכיתי שבועיים לפתרונות ניסיתי להבין
מי נגד מי וככה לאט לאט התקדמתי
:)

אשמח לשמוע את הדרך לפיתרון ממי שיכול. איך התחלתם לחשוב...

sl disign

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אשמח לשמוע את הדרך לפיתרון ממי שיכול. איך התחלתם לחשוב...
את יכולה להסתכל בעמוד 4 תגובה 71 שם הוא מסביר איך לפתור.
וחוץ מזה אני מנויה לפיצוחים, בהתחלה לא ידעתי מה עושים עם "הפוך על הפוך" אחרי שהבנתי זה הדבר הראשון שאני עושה.

רחל1

משתמש מקצוען
D I G I T A L
את יכולה להסתכל בעמוד 4 תגובה 71 שם הוא מסביר איך לפתור.
וחוץ מזה אני מנויה לפיצוחים, בהתחלה לא ידעתי מה עושים עם "הפוך על הפוך" אחרי שהבנתי זה הדבר הראשון שאני עושה.

קראתי את ההדרכה הזו, ונהניתי מאד. אבל עדיין מרגישה לא מספיק משופשפת
מענין אותי איך מגיעים לפתרונות ה'מבריקים' (נכון שזה היה קל...?)
לאחר מעשה אין פשוט מזה. אבל איך הלך המחשבה עד שמגיעים.

moti!a

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
מקבץ קליל -
*** פתרונות רק ממחר ב 18:00 כדי שגם החדשים יוכלו לפתור ***

1- מסתער לכתוב ! (2)
2- קודם כל החיה שברשותו גם (5)
3- בחדר שאחרי הגמל (3)
4- 'זקן' חיפש את זאת שבמקום השמיני (3)
5- אחת משתיים צריך כדי לקבל מניין ב 4 (2)
6- לובשים זאת לפי הסדר (3)
7- הוא סגר אותה על הרגל (3)
8- היא מדברת עם זאת מהאגדות (3)
9- עוף לשתיה (3)
10- קוף גבוה על העוגה (3)
בהצלחה ! :)

sl disign

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
האמת היא שגם אני כמעט לא יודעת לענות, במיוחד לא על מושגים מעניינים מדי ושמות של אנשים.
לפעמים זה פשוט זועק לי ישר מול העיניים, בלי לחשוב. ולפעמים אני כן מתאמצת כי אני יודעת שההגדרות מדויקות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה