דרוש מידע חידוש שטריימל וסידור הקרויין (כתר) באופן עצמאי

שלמה ה

משתמש רשום
שלום וברכה!
אני לפני חתונה ומחפש לעשות קצת ריענון לשטריימל שלי - קניתי את השטריימל לפני שנתיים באילאוויטש והוא קצת נפתח וכן הקרויין כבר לא מסודר
אשמח לדעת אם מישהו שיודע מנסיון איך אפשר לשפר ולרענן את מראה השטריימל וכן איך להרים ולסדר את הקרויין.
תודה רבה!

וואס ערצאך

משתמש רשום
לא שווה לעשות כאלו דברים לבד עם לא יודעים להתעסק בזה ,
זה לא כמה פאה ,כי פאה זה פחות מסבך והשער של שטריימל יותר עדין

חילך לאורייתא

משתמש מקצוען
שלום וברכה!
אני לפני חתונה ומחפש לעשות קצת ריענון לשטריימל שלי - קניתי את השטריימל לפני שנתיים באילאוויטש והוא קצת נפתח וכן הקרויין כבר לא מסודר
אשמח לדעת אם מישהו שיודע מנסיון איך אפשר לשפר ולרענן את מראה השטריימל וכן איך להרים ולסדר את הקרויין.
תודה רבה
באלאוויטש יש פעם אחת שיפוץ חינמי גם לאחר שנתיים!

מוישי או

Samples & styles
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
שיפוץ עולה שם כ150 ש"ח (כך זכור לי)

שלמה ה

משתמש רשום
ת'אמת שידוע לי שהוא עושה שיפוץ פעם ראשונה חינם,
אבל ראיתי שגיסי הלך לעשות ''פרעס'' ונהיה יותר גרוע מלפני כן - קצת מלחיץ אותי שזה ייהרס!

.B.B

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
תעשה פרעס אצל מישהו אחר...
לעוויס היינו מרוצים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה