כללי חידה - מי שידע יקבל נקודה

sarit_f

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל

חנה קונקטורית ומאמנת

חנה פפנהיים | קונקטורית ומאמנת אישית
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נכתב ע"י תור הזהב;788338:
מתי נועלים את האשכול הבשרי הזה?

מה הבעיה את חלבית? :confused:

תור הזהב

משתמש מקצוען
דווקא פרווה :p
נראה לי שנעמה קיבלה את התשובות שעבורן היא פתחה את האשכול בעמוד 3, ואנשים טורחים לכתוב בלי הפסקה....

חנה קונקטורית ומאמנת

חנה פפנהיים | קונקטורית ומאמנת אישית
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נכתב ע"י תור הזהב;788354:
דווקא פרווה :p
נראה לי שנעמה קיבלה את התשובות שעבורן היא פתחה את האשכול בעמוד 3, ואנשים טורחים לכתוב בלי הפסקה....
אני אגלה לך למה. כל מי שנקלע לאשכול בפעם הראשונה מוזהר לא לקרוא את התגובות (כדי לא להציץ) אז ישר מגיבים. אח"כ פותחים וקוראים ומגלים שהתגובה שלך מעניינת בערך כשלג דאשתקד... אבל זה מאוחר מדי!! :rolleyes:
(ובתגובות הללו שלנו אנו מפילים עוד תמימים בפח :D)

יעקב וואלף

משתמש רשום
אני דווקא כן הצצתי בכל התגובות, אני די ותיק בפורום ונדמה לי שזו הפעם הראשונה שאני נתקל ב'חידה' מהסוג הזה עם אשכול מלא בתגובות, וכולם!! אבל כולם!!! עונים את אותו הדבר.
אז אחד מהשתיים, אם כוונת המשורר היתה לפתרון שכולם הציעו, פרה - שור - בן בקר איטלייני - בקר פרסי וכו' (ואפילו בשינוי קל כגון 'סטייק אפגניסטני'), אז צריך לשנות את הכותרת מ'חידה' ל'סוף סוף - 'הפתרון', ואם הכוונה היתה בכל זאת (קשה להאמין) למשהו אחר, אז הכותרת 'חידה' צריכה להנעץ לתמיד (ואולי אף לשנותה מ'חידה' ל'חידה סתומה').:):):)

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
אני לא מבינה מדוע קשה ידה של פותחת האשכול ללחוץ פשוט תודה.

יעקב וואלף

משתמש רשום
במחשבה שניה.
אולי חלוקת הנקודות (בכזאת נדיבות) - הכוונה לנקודות שבציור עצמו, ואחרי שיחולקו הנקודות לא ישאר לא פרה ולא שור (ואפילו לא עגל), מקסימום, קרנים!! והנה לכם פשר החידה. :):)

כל מיני

משתמש רשום
מגש במסעדה סינית, ועוד אחד שנפל והתהפך (הנקודות זה המקלות בפרופיל).

גונדולה שהתהפכה בנהר באיטליה. הנקודות הן ראשי האנשים שטובעים, הגונדולה הגדולה באה להצלה.

פרסומת פרסית של נעלי המן במהדורה עדכנית, שוו במפשכם: אפילו ויזתא הקטן יוכל להנות מהם! ניתן להדר גם בפונפונים.

האמת היא שידעתי כמו כולם, אבל לא רציתי להיות חלק מהעדר. ;);):rolleyes::eek::cool:;):rolleyes:;)

naamah

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י mig;788479:
אני לא מבינה מדוע קשה ידה של פותחת האשכול ללחוץ פשוט תודה.

צר לי אם מישהו נפגע.
לחיצת תודה אינה דרכי הטבעית להודות לאנשים (לכן עשיתי זאת באופן מילולי). סליחה אם מישהו נפגע מכך.
להבא, מי שרואה עצמו נפגע ממני מוזמן לפנות אליי ישירות במסר.

אני מודה מאוד לכל מי שהקדיש זמן לענות.

תור הזהב

משתמש מקצוען
נעמה אולי תוסיפי הערה קטנה בהודעה שפותחת את האשכול שאין צורך להגיב עוד?

naamah

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י תור הזהב;788536:
נעמה אולי תוסיפי הערה קטנה בהודעה שפותחת את האשכול שאין צורך להגיב עוד?

חסומה לי האפשרות לערוך אותה.
מבחינתי אפשר לנעול או למחוק את האשכול, מה שיותר נוח.

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
סליחה, לפני שמוחקים או נועלים - איפה אפשר לאסוף את הנקודה שלי?? ;)

מטאור

משתמש צעיר
נכתב ע"י naamah;788508:
צר לי אם מישהו נפגע.
לחיצת תודה אינה דרכי הטבעית להודות לאנשים (לכן עשיתי זאת באופן מילולי). סליחה אם מישהו נפגע מכך.
להבא, מי שרואה עצמו נפגע ממני מוזמן לפנות אליי ישירות במסר.

אני מודה מאוד לכל מי שהקדיש זמן לענות.

לחיצת תודה אינה דרכו הטבעית של אף אחד מהגולשים פה להודות לאנשים בחיי היום-יום, אבל כל אחד שמשתמש באתר הזה ונהנה ממנו צריך ואפילו חייב להתאים את עצמו למוסכמות שלו. שואלים שאלה ומקבלים תשובה? מקובל ללחוץ תודה. לא לחצת? זה צורם ומתפרש ככפיות טובה.
כל כך קשה ללחוץ? הרבה יותר מטריח להודות מילולית או להבהיר שלא לוחצים תודה באופן עקרוני.

cmyk

משתמש צעיר
נכתב ע"י naamah;788508:

בכ"ז, יש כאן ענין של 'מנהג המקום' - -
[אלו שאוספים 'תודות' היו בטוחים שהנקודה שהבטחתם פירושה תודה...]

naamah

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
"מי שידע יקבל נקודה" -
זה ציטוט מספר ילדים קלאסי.
זו שורה שהפכה לביטוי ישראלי נפוץ, כפי שאפשר לראות אם מחפשים בגוגל: 897,000 תוצאות.

אני מודה שלא הבנתי (ועד עכשיו לא ממש מבינה) את חשיבות צלצול התודות כאן,
אך מאחר והבהרתם לי שזה חשוב לאנשים, עברתי וצלצלתי לכל אחד שהקדיש מזמנו לענות.

מכאן ולהבא אשתדל לזכור לעשות זאת.

*לאה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
נכתב ע"י יעקב וואלף;788474:
אני דווקא כן הצצתי בכל התגובות, אני די ותיק בפורום ונדמה לי שזו הפעם הראשונה שאני נתקל ב'חידה' מהסוג הזה עם אשכול מלא בתגובות, וכולם!! אבל כולם!!! עונים את אותו הדבר.
אז אחד מהשתיים, אם כוונת המשורר היתה לפתרון שכולם הציעו, פרה - שור - בן בקר איטלייני - בקר פרסי וכו' (ואפילו בשינוי קל כגון 'סטייק אפגניסטני'), אז צריך לשנות את הכותרת מ'חידה' ל'סוף סוף - 'הפתרון', ואם הכוונה היתה בכל זאת (קשה להאמין) למשהו אחר, אז הכותרת 'חידה' צריכה להנעץ לתמיד (ואולי אף לשנותה מ'חידה' ל'חידה סתומה').:):):)
או לשנות את הקידומת ל- סקר במקום דיון ואז הרוב קובע :)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיב

א הַלְלוּיָהּ אַשְׁרֵי אִישׁ יָרֵא אֶת יי בְּמִצְוֹתָיו חָפֵץ מְאֹד:ב גִּבּוֹר בָּאָרֶץ יִהְיֶה זַרְעוֹ דּוֹר יְשָׁרִים יְבֹרָךְ:ג הוֹן וָעֹשֶׁר בְּבֵיתוֹ וְצִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד:ד זָרַח בַּחֹשֶׁךְ אוֹר לַיְשָׁרִים חַנּוּן וְרַחוּם וְצַדִּיק:ה טוֹב אִישׁ חוֹנֵן וּמַלְוֶה יְכַלְכֵּל דְּבָרָיו בְּמִשְׁפָּט:ו כִּי לְעוֹלָם לֹא יִמּוֹט לְזֵכֶר עוֹלָם יִהְיֶה צַדִּיק:ז מִשְּׁמוּעָה רָעָה לֹא יִירָא נָכוֹן לִבּוֹ בָּטֻחַ בַּיהוָה:ח סָמוּךְ לִבּוֹ לֹא יִירָא עַד אֲשֶׁר יִרְאֶה בְצָרָיו:ט פִּזַּר נָתַן לָאֶבְיוֹנִים צִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד קַרְנוֹ תָּרוּם בְּכָבוֹד:י רָשָׁע יִרְאֶה וְכָעָס שִׁנָּיו יַחֲרֹק וְנָמָס תַּאֲוַת רְשָׁעִים תֹּאבֵד:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

דף חדש • אתגר 121

לוח מודעות

למעלה