עזרה חיבור אוזניות בלוטוס למחב

tamaar

משתמש חדש
אני לא מצליחה לחבר אותם למחשב נייד פשוט. מישהו יכול לעזור לי עם זה?
הם חדשות. אז הבעיה כנראה במחשב. זה לא מזהה את האוזניות הפשוטות (ניסיתי בעבר דגם אחר וגם לא זיהה) ולא יודעת איך לחבר. מישהו יכול להדריך אותי?

אלי תקווה

משתמש רשום
תפתחי בהגדרות מחשב של ווינדוס Bluetooth והתקנים, ותלחצי על 'הוסף התקן' ולאשר התאמה, אם ההתקן של האוזניות לא מופיע (לפעמים כדי לנסות פעם פעמיים מניסיון עד שעולה שם ההתקן) ייתכן ואת צריכה להכניס את האוזניות למצב התאמה, בדרך כלל ברוב האוזניות נכנסים למצב התאמה על ידי לחיצה ארוכה על הלחצנים של שתי האוזניות ביחד לכמה שניות ואז האוזניות נכנסות למצב התאמה, ולאחר מכן ללחוץ על 'הוסף התקן'.
באם האוזניות שלך לא עוברות למצב התאמה על בסיס מה שכתבתי, תחפשי באתר של היצרן של האוזניות כיצד להעביר את האוזניות למצב התאמה

tmr

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צריך לבדוק אם המחשב תומך בגירסא של הבלוטוס של האוזניות

tamaar

משתמש חדש
האוזניות במצב התאמה. והמחשב לא קורא אף סוג בלוטוס משום מה

tmr

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הוא תומך בבלוטוס? נותן לך בהגדרות את הוסף התקן?

tamaar

משתמש חדש
לוחצת על הוסף התקן bluetooth ואח"כ כותב לי - לא היתה אפשרות להתחבר

אלי תקווה

משתמש רשום
ההתקן היה מחובר בעבר למחשב ורק את נתקלת בבעיית התחברות, או שזה החיבור הראשון שלך?
באם המכשיר היה כבר מחובר, אני ממליץ על הסרת ההתקן מהמכשירים המחוברים למחשב ולחבר את הבלוטוס מחדש

אלי תקווה

משתמש רשום

tamaar

משתמש חדש
חיבור הראשון שלי אי פעם וגם אוזניות חדשות לגמרי. ניסיתי פעם אוזניות אחרות. גם לא עבד. איך מסירים התקן מהמכשירים המחוברים?

tamaar

משתמש חדש
אז לפי המדריך אני רואה שצריך לחצן בלוטוס פעיל בצבע ככול. לא מופיע לי בכלל לחצן כזה!

אלי תקווה

משתמש רשום
יש ליד כל התקן שמופיע בהגדות שלושה נקודות שאם את לוחצת עליהם אז מופיע לך אופציה של הסר התקן

tamaar

משתמש חדש
הבנתי. אבל ההתקן לא מופיע בכלל אז אין לי מה להסיר. זה לא הופיע מלכתחילה. גם אין פעיל או לא פעיל.

tamaar

משתמש חדש
נראה לי שהבעיה היא שהבלוטוס לא פעיל במחשב עצמו. ולא מצליחה להפעיל אותו כי אין כזו אופציה
מהדורת OS
Windows 10 Professional
גירסה
2009
גירסת Build של מערכת ההפעלה
10.0.19045.2965
סוג מערכת
20BUS09Y01
RAM
8 GB

אוזניות bluetooth של yookie פשוטות

אלי תקווה

משתמש רשום
מבחינת תוכנה וחומרה אין מניעה שיעבוד הבלוטוס, השאלה שלי היא מה סוג המחשב, חברה ודגם. האוזניות האלה לא נראות לי הכי איכותיות בעולם אולי הבעיה איתם, ניסית את האוזניות האלה במכשיר אחר?

tamaar

משתמש חדש
לא מצליחה להפעיל את הבלוטוס במחשב אז איך יעבוד?
כן, וניסיתי גם דגם אחר במחשב - גם לא עבד...

avim10

משתמש מקצוען
במנהל ההתקנים מופיע בלוטוס? (לחצן עכבר ימני על סמל התחל>מנהל ההתקנים)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה