כללי חו"ד לפרסום

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
בהמשך לפעיל - וגם באים להתחרות על אותם הלקוחות.

אביגדור, אם כך, אני לא מבינה על מה היה כל הרעש לפני כמה חודשים, שהאשימו פה אנשים בגניבה. ההבדל היה שמי שלקח שכח לשנות צבע? זה ההבדל?

טוב לדעת להבא שאפשר להשתמש בדוגמאות שמועלות פה. אתחיל לשמור דברים בדיסק הקשיח.

פעיל

משתמש רשום
אין צורך לשמור זאת בדיסק הקשיח. בשרת PROG יש מספיק מקום, והוא יחזיק את הרעיונות גם בשנים הקרובות בעזהשי"ת.

ירושלמי

משתמש צעיר
אני לא עונה בשם אביגדור,
אבל אין ספק שרק לקחת רעיון אין בזה שום בעיה, אולי לאלו שמקפידים כשלוקחים מהם רעיונות אסור להם לקחת מאחרים.

יש הבדל עצום וכבר דובר על כך רבות, בין לקחת עבודה של מישהו לרעיון של מישהו.
כאן, בקושי הרעיון דומה, וודאי שהעבודה עצמה לא מתחילה להיות דומה לעבודה שלך.

ומי החליט שהוא מתחרה על אותם לקוחות? ירושלם זה כל העולם? או שפרסמת את זה בתפוצה ארצית?

פוס

משתמש מקצוען
D I G I T A L
בחיפוש פשוט בגוגל התברר לי שיש עוד מאות אנשים בארץ שעוסקים בהפקת אלבומים דיגיטליים.
לא מדובר ברעיון עיצובי חדיש או נדיר שנגנב, אלא בתזמון של העלאת שני עבודות בהפרש קצר.

הרבה פעמים קורה שאנשים מעלים רעיונות דומים בהפרשים קצרים - ואיש אינו מתרעם על כך.

(למעונייניים: http://www.google.co.il/search?hl=iw&q=%D7%90%D7%9C%D7%91%D7%95%D7%9D+%D7%93%D7%99%D7%92%D7%99%D7%98%D7%9C%D7%99&meta=)

פוס

משתמש מקצוען
D I G I T A L
תיקנתי.
תודה.

ayala

משתמש מקצוען
אני לא ממש מבינה על מה הויכוח, איזה רעיון נלקח בדיוק,
אבל רק רוצה להגיד ש-
אם יש מכולת ברחוב מלכי ישראל, אז איך ייתכן שיש אחת גם ברחוב יפו!!?? זה גניבת פרנסה!!
אז זהו שממש לא. האנשים שגרים קרוב לרחוב יפו לא צריכים לסבול וללכת עד לרחוב מלכי ישראל.
ואם הויכוח לא קשור לנושא שדיברתי, אז פשוט אל תתייחסו.

פעיל

משתמש רשום
אני מצטרף לאילה בנושא התחרות, מפני שהשוק בירושלים מספיק גדול בשביל כווווווווווווווווווווולם.
בלי כל קשר, לא הייתי רוצה שבאמצע שאני מעצב מודעה כלשהי ומבקש חוו"ד אגלה כי היא הועתקה.

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
לפי ההלכה (אני לא פוסק אבל נראה לי), לפתוח חנות מכולת אפילו ממול לשני, לא נקרא השגת גבול.

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
מילה אחרונה שלי בנושא, כי זה באמת לא מספיק חשוב להתווכח.
כשאני מביאה פרסומת, וכותבת לי בעלת האשכול הזה לאישי לשאול אותי על זה בדיוק, ופתאום יומיים אחר כך מביאה פרסומת באותו הסגנון בדיוק [ומי שטוען אחרת, משחק אותה תמים] ומפרסמת את אותו הפרסום בדיוק [בשינוי פונטים, נכון] המיועד לאותו קהל יעד בדיוק ובאותו המקום, מי שטוען למקריות הוא פשוט...... וד"ל.

ובזה סיימתי.

פוס

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י ונתנו10;173081:
לפי ההלכה (אני לא פוסק אבל נראה לי), לפתוח חנות מכולת אפילו ממול לשני, לא נקרא השגת גבול.

זה לא כ"כ פשוט.
יש ע"כ מחלוקת בגמרא, ומחלוקת עצומה בראשונים ובאחרונים ואכמ"ל.

פעיל

משתמש רשום
דרושים:
1. תגובת בעלת האשכול. - באם היא מעוניינת
2. נעילת האשכול (או לכה"פ הוויכוח)

פינוקיו

משתמש צעיר
פוס,
זה פשוט מאוד ברוב המקרים.

אולי במקרים ממש בודדים יש בעיה של הסגת גבול.
אני גם לא פוסק אבל מכיר לפחות חמש פסקים בנידון.

הסתר_פנים

משתמש פעיל
ראיתי את שני האשכולות המדוברים. לא הבנתי איזה רעיון העתיקו פה.
פיספסתי משו?

tzivi

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
תגובה ממני....

א. אני עוסקת בזה כבר 3, 4 שנים,
ב. לאישי שלחתי שאלה בדבר מחירים כי מעניין אותי כמה לוקחים על זה בשוק, ואת רואה שהגבתי לך כמה אני לוקחת ועל מה אני מדפיסה אלבומים!!!
ג. יש לי עוד לפחות 20 פרסומות באותו סגנון כמו שלי!!!! ולא כמו שלך!!! שאני יכולה לעלות פה, המדובר בפרסומות של משך 4 שנים האחרונות. שעיצבתי בגליונות ולאנשים פרטיים כך שאין לי דבר התנצלות בנושא, נקווה שלכולם יהיה טוב ובהצלחה!!!!

איילת שלו

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
לעצם המודעה....

למה שלא תשימי צילום אמת של אלבום שלך? הרי זה מה שמעניין את האנשים לראות - דוגמא של דף, איך זה נראה הדבר הזה, מה זה בכלל אלבום דיגיטלי?

תוסס

משתמש פעיל
מה שברור שלא היינו רוצים לאבד את גינגית מהפורום.

tzivi

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
קודם כל אני מאמינה שאף לקוח לא ירצה שאני אשים בפרסומת דף מעוצב של תמונות שלו, והרי איך זה יראה אם אוציא את התמונות?????
דבר שני ג'ינג'ית, תרגעי ........ את מירושלים אני מביתר ok? (אם את חושבת ששתי המודעות "הדומות" יפגשו באותו עיתון... אז לא!)

איילת שלו

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
נכתב ע"י tzivi;173155:
קודם כל אני מאמינה שאף לקוח לא ירצה שאני אשים בפרסומת דף מעוצב של תמונות שלו, והרי איך זה יראה אם אוציא את התמונות?????

לי נראה ששווה לך להתאמץ ולמצוא פתרון: לשתול תמונות שלך, או להראות לפחות תמונה של כריכה מבחוץ.

סתם דעה אישית שלי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה