קורונה חוש ריח וקורונה

חשבת מלי

משתמש פעיל
באתר משרד הבריאות בהוראת מנהל להגדרת מחלים בעמוד 4 (מסתבר שיש עוד מקורות)
תודה לקישור , להבנתי הבאת ציטוט חלקי בלבד מהנכתב ובכל מקרה או שחולה מאומת מקבל 2 תשובות שליליות או שהוא נכנס לבידוד של 30 יום, וזאת בשונה מההוראה הקודמת שבה נדרשו חולים מאומתים עם תשובות חיוביות חוזרות ונשנות לשהות בבידוד גם חודשיים ויותר, יש לקחת בחשבון ששום דבר אינו מוכח לגמרי ולא ידוע לאשורו הכל נלמד תוך כדי תנועה כפי שאמר בר סימן טוב: אנו יודעים היום הרבה יותר ועדיין לא יודעים כלום,
השם ירחם ויעצור המגפה במהרה,

ayys

משתמש מקצוען
תודה לקישור , להבנתי הבאת ציטוט חלקי בלבד מהנכתב ובכל מקרה או שחולה מאומת מקבל 2 תשובות שליליות או שהוא נכנס לבידוד של 30 יום, וזאת בשונה מההוראה הקודמת שבה נדרשו חולים מאומתים עם תשובות חיוביות חוזרות ונשנות לשהות בבידוד גם חודשיים ויותר, יש לקחת בחשבון ששום דבר אינו מוכח לגמרי ולא ידוע לאשורו הכל נלמד תוך כדי תנועה כפי שאמר בר סימן טוב: אנו יודעים היום הרבה יותר ועדיין לא יודעים כלום,
השם ירחם ויעצור המגפה במהרה,
הבאתי את הקישור עם 'מראה מקום' לעמוד 4.

שם הם מבהירים איך הם מגיעים ל'הקלה' הזאת, כי אחרי 14 יום אין שום עדות קלינית וכו' שתומכת בהדבקה.

חשבת מלי

משתמש פעיל
הבאתי את הקישור עם 'מראה מקום' לעמוד 4.

שם הם מבהירים איך הם מגיעים ל'הקלה' הזאת, כי אחרי 14 יום אין שום עדות קלינית וכו' שתומכת בהדבקה.
זה בסדר, אבל איך אומרים , חכמים הזהרו בדבריכם, מחר מישהו עם תסמינים לא יבדק ימתין שבועיים ויצא לחופשי ....בכל מקרה תודה לקישור שמרתי לי אותו,

ayys

משתמש מקצוען
זה בסדר, אבל איך אומרים , חכמים הזהרו בדבריכם, מחר מישהו עם תסמינים לא יבדק ימתין שבועיים ויצא לחופשי ....בכל מקרה תודה לקישור שמרתי לי אותו,
אני הבאתי מקור לבקשתכם.
זה משהו שמגיע ממשרד הבריאות שלנו.

חיה37

משתמש רשום
[
אם תצאו לבדיקה, אסור לצאת ברגל, מותר לצאת רק עם רכב פרטי, (גם עם מונית אסור).

אתם חייבים בידוד עד 48 מחלוף התסמינים.

זה החוק.
התייעצנו עם הרופא, שהחליט להפנות אותנו לבדיקה
ההנחיה שלו היא להישאר בבידוד עד לקבלת תשובה שלילית
ולענין הבידוד, כמובן שאפשר להחליט לבודד את עצמך ולא לעשות בדיקה, אבל מה עם שאר האנשים שהיינו בקרבתם במשך שבת שלמה אם אכן הבדיקה תהייה חיובית?
כשעברה לי בראש רשימת האנשים שהם בסיכון,שהאנשים שהיו איתנו בשבת נפגשים איתם ברמה יום יומית הוכרעה ההחלטה לבצע את הבדיקה

דורש ומבקש

משתמש מקצוען
כל מה שכתוב בקישור המצורף הוא רק לחולה שנבדק ואומת לקורונה.
מי שלא נבדק ולא אומת לקורונה, לא נכלל בכל הקטגוריות שאמורות בקישור שהובא למעלה.

מי שלא אומת לקורונה ויש לו תסמינים, חייב בידוד עד 48 שעות אחרי חלוף התסמינים.

דורש ומבקש

משתמש מקצוען
התייעצנו עם הרופא, שהחליט להפנות אותנו לבדיקה
ההנחיה שלו היא להישאר בבידוד עד לקבלת תשובה שלילית
ולענין הבידוד, כמובן שאפשר להחליט לבודד את עצמך ולא לעשות בדיקה, אבל מה עם שאר האנשים שהיינו בקרבתם במשך שבת שלמה אם אכן הבדיקה תהייה חיובית?
כשעברה לי בראש רשימת האנשים שהם בסיכון,שהאנשים שהיו איתנו בשבת נפגשים איתם ברמה יום יומית הוכרעה ההחלטה לבצע את הבדיקה
רשימת האנשים שהם בסיכון, שהייתם בקרבתם כבר לא יעזור בדיקה, או שהם נדבקו או שלא.

ההחלטה לעשות בדיקה או לא לעשות, היא כמובן בחירה שלכם.

אני רק כתבתי שלא יצא שכרכם בהפסדכם.

אם יוצאים ברגל במונית או בתחבורה ציבורית לבדיקה, ולא ברכב פרטי, אז מדביקים עוברים ושבים וזה גם נגד החוק.

כמובן שצריך להצדיע לכל מי שמחמיר בנושא של ונשמרתם, אבל, לדעתי, צריך לקחת את כל השיקולים בחשבון.

יש עוד שיקולים בריאותיים, שכבר נכתבו באשכולות אחרים, שהליכה לבדיקה יכולה להזיק.

חסיד נלהב

משתמש פעיל
קיבלתי במייל
היום התקשרו אלי מקופת חולים .... וניסו לשכנע אותי
לבצע בדיקת קורונה היות והייתי על יד חולה מאומת ואני שוהה בבידוד, להלן תשובתי:

יש הוראה כלל חרדית שלא לבצע בדיקות קורונה
עד שיפרסמו קריטריונים ברורים מי מקבל קנס ומי לא,
על מי עושים סגר ועל מי לא,
האם סוגרים רק בתי כנסת או גם חופים ומועדנים.
עד שלא יפסק האיפה ואיפה נגד החרדים מטעם קבינט הקורונה,
המל"ל, המשטרה, משרד הבריאות-שיחפשו אותנו.
אנחנו לא ניתן את הלחי השניה שלנו.

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אכן, חכמים היזהרו בדבריכם.
ועיינו כאן.

חיה37

משתמש רשום
רשימת האנשים שהם בסיכון, שהייתם בקרבתם כבר לא יעזור בדיקה, או שהם נדבקו או שלא.

ההחלטה לעשות בדיקה או לא לעשות, היא כמובן בחירה שלכם.

אני רק כתבתי שלא יצא שכרכם בהפסדכם.

אם יוצאים ברגל במונית או בתחבורה ציבורית לבדיקה, ולא ברכב פרטי, אז מדביקים עוברים ושבים וזה גם נגד החוק.

כמובן שצריך להצדיע לכל מי שמחמיר בנושא של ונשמרתם, אבל, לדעתי, צריך לקחת את כל השיקולים בחשבון.

יש עוד שיקולים בריאותיים, שכבר נכתבו באשכולות אחרים, שהליכה לבדיקה יכולה להזיק.
אכן, האנשים שפגשנו כבר לא יעזור, אבל האנשים שהם יפגשו במידה ויש קורונה, פה נבהלנו...והם בסיכון.
ולגבי ההתניידות לבדיקה, קופ''ח נותנת אופציה של בדיקה ע''י מד''א בבית למי שיש לו קושי בהגעה.
וכן, אנחנו מודעים לקושי ולסבל שעלולים להיגרם, לנערה שלא תוכל לגשת למבחן מקצועי שמתכוננת אליו זמן רב, מפני שאולי תיכנס לבידוד, לבת שלפני לידה ואולי תהיה יולדת בבידוד וכמובן קשיים רבים נוספים, אבל עדין לא חושבת שהחמרנו בונשמרתם, ונקווה לתוצאות טובות

sari11

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
לי פעם אבד חוש הריח בגלל סינוסיטוס, בלי אף סתום. אבל, הסינוסיטוס הוא לא הפתעה שלא יודעים עליה... הוא מלווה גם בכאבי ראש מטורפים...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה