חורים בכביסה

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

שושה

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
המכונת כביסה שלי מוציאה את הבגדים מידי פעם עם חורים קטנים, אני לא שמה מכונות מלאות.
מישהו מכיר? שמע על התופעה? אשמח לפתרונות!

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י שושה;1246422:
המכונת כביסה שלי מוציאה את הבגדים מידי פעם עם חורים קטנים, אני לא שמה מכונות מלאות.
מישהו מכיר? שמע על התופעה? אשמח לפתרונות!

כשתמצאי פתרון- תודיעי לי! כל המגבות שלי הלכו בעקבות החורים הקטנים שהופכים לחור גדול...:eek:
אצלי זה פגע בס"ד רק במגבות.

judi2525

משתמש רשום
לדעת הטכנאי שלי אין לתופעה פתרון חד משמעי.
ניתן לעשות:
לכבס רק כאשר כל הרוכסנים סגורים
להכניס את היד ולבדוק האם הגומי האוטם של הדלת יושב באופן מושלם בצד הפנימי של המכונה, אם הוא התקפל/התפורר/זז ממקומו המתכת של המכונה שתחת הגומי עלולה לפגועה בכביסה.
אחרון חביב אם כביסה מונחת במכונה מספר ימים ללא הפעלת המכונה (לבדוק לפני הפעלת המכונה) ונוצרו חורים קטנים ויש סביב החורים גוון אפור בהיר, יתכן שזה חרקים :eek:

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י judi2525;1246481:
לדעת הטכנאי שלי אין לתופעה פתרון חד משמעי.
ניתן לעשות:
לכבס רק כאשר כל הרוכסנים סגורים
להכניס את היד ולבדוק האם הגומי האוטם של הדלת יושב באופן מושלם בצד הפנימי של המכונה, אם הוא התקפל/התפורר/זז ממקומו המתכת של המכונה שתחת הגומי עלולה לפגועה בכביסה.
אחרון חביב אם כביסה מונחת במכונה מספר ימים ללא הפעלת המכונה (לבדוק לפני הפעלת המכונה) ונוצרו חורים קטנים ויש סביב החורים גוון אפור בהיר, יתכן שזה חרקים :eek:

לא יודעת , כל האופציות הנ"ל לא נראות לי הסיבה לחורים, במיוחד שהמכונה שלי דיי חדשה, רק עכשיו היא בת שנה...
לדעתי, המגבות נתפסו בחורים של התוף וזה מה שיצר את החורים הקטנים לכן זה קרה רק במגבות כי הם נתפסו "טוב" בחורים בגלל העובי של המגבת מספיק שנתפסו כמה סיבים והסתובבו במשך שעה של ההפעלה- בדים רגילים לא יכולים להתפס ואם כן היה נוצר קרע ולא חור...
מילא, קניתי מגבות חדשות, שיהיה כפרה!

חני 100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
D I G I T A L
לאחותי זה קרה - לדעתה זה סימן למכונה דפוקה! היא קנתה חדשה...

שושה

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
יש לי מכונה מעולה של AEG , עובדת כבר 8 שנים..
אני באמת יבדוק את הגומי בפנים..

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י חני 100;1246505:
לאחותי זה קרה - לדעתה זה סימן למכונה דפוקה! היא קנתה חדשה...

אל תדרכי לי על יבלות....
קניתי את המכונה "הכי טובה" יקרה מאוד, זכתה בסקר חיסכון, יעילות במקום מס' 1! ומהיום שהיא הגיע לא מפסיקים הבעיות, הבגדים יוצאים חלק רטובים וחלק יבשים, הכרטיס הלך ( החליפו לי) חורים במגבות - ייאוש!
בקיצור- אל תקנו מכונת כביסה של חברת "קנדי":(

רותי המניק

צלמת סופר מקצוענית (;
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
נכתב ע"י שושה;1246522:
יש לי מכונה מעולה של AEG , עובדת כבר 8 שנים..
אני באמת יבדוק את הגומי בפנים..

גם לי יש AEG יותר ותיקה משלך ומצוינת
וגם לאחרונה נראה לי שהיא מידי פעם מחוררת לי בגדים
בעיקר דברים דקים כמו גופיות וחולצות טריקו.
מוזר! :confused:

בן מלך

משתמש צעיר
לפעמים כדאי לבדוק בחורים ובסדקים אם לא נתקע משהו, ולנקות את המגירה למטה,
מנסיון

שושה

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
נכתב ע"י רותי ה;1246578:
גם לי יש AEG יותר ותיקה משלך ומצוינת
וגם לאחרונה נראה לי שהיא מידי פעם מחוררת לי בגדים
בעיקר דברים דקים כמו גופיות וחולצות טריקו.
מוזר! :confused:
בדיוק! מתחוררות לי החולצות טריקו של הבנות בחורים קטנים ומעצבנים!!:mad:

אסתר10

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הייתה לנו לפני כמה שנים מכונה של AEG שהחזקה כ 10 שנים
בשנים האחרונות שלה התחילה לחורר בגדים ולאחר מכן לא סחטה נורמלי...
בקיצור הזדקנה..;)
קנינו חדשה של בוש 8 ק"ג תוצרת גרמניה.
ברוך ה' מכונה מעולה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה