דרוש מידע חופשה בהונגריה

מצב
הנושא נעול.

תצתצ

משתמש מקצוען
אשמח להמלצות על מלונות טובים וזולים ברובע היהודי בבודפשט, ליד בית הכנסת, המסעדות הכשרות וכו'.
האם המלונות Maverick City Lodge או Elite Rooms & Apartments בסדר, והאם יש עדיפות לאחד מהם?
תודה רבה

3524

משתמש מקצוען

easy_kosher_travel

משתמש פעיל
אשמח להמלצות על מלונות טובים וזולים ברובע היהודי בבודפשט, ליד בית הכנסת, המסעדות הכשרות וכו'.
האם המלונות Maverick City Lodge או Elite Rooms & Apartments בסדר, והאם יש עדיפות לאחד מהם?
תודה רבה
כאן יש לך כמה מומלצים וטובים:

המוכשר !!!

משתמש מקצוען
לגבי המצלמות בהונגריה
הייתי בשבוע האחרון בהונגריה (בודפסט וקרעסטירר)
ומבירור שלי בין בודפסט לקרעסטיר אין מצלמות בכלל ובין קרעסטיר לדברצן יש מצלמה מהירות אחת וגם ראיתי אותה
אבל מה שכן חניתי בבודפסט בחניה עם כרטיס חניה ונתנו לי דוח של 300 שח והתברר לי שכנראה זה רחוב שלם של חניות מיוחדת ולא ידעתי וגם אי אפשר לשלם באינטרנט אלא חייבים לשלם בדואר שם (נתתי למישהו ושילמתי לו עמלה של 50 שח )

אליכסנדר

משתמש פעיל
שלום כל אלה שהגיבו כאן מה עשיתם עם סים לשיחות לישראל וגלישה
מה הסים הכי זול וטוב ושיהיה לכתחילה גם מספר ישראלי

:)Rachel

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
האם עדדין צריך להציג תעודת מחלים/ מתחסן בהונגריה?

:)Rachel

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
תפנק אותנו בהמלצות על אטרקיציות ועו
יכולה לכוון לאתר שכיוונו אותי אליו
והוא מאד עזר לי
יש שם הרבה מידע יעיל ואפקטיבי
וגם באתר הזה נעזרתי
בהצלחה

מאמין בניסים

משתמש צעיר
יכולה לכוון לאתר שכיוונו אותי אליו
והוא מאד עזר לי
יש שם הרבה מידע יעיל ואפקטיבי
וגם באתר הזה נעזרתי
בהצלח
תודה
רכב שכרת?
אני מעוניין ביום האחרון לשכור רכב בבודפשט בעיר להמשיך לכיוון המזרח ולהחזיר את הרכב בדברצן ומשם להמריא.
עוד לא מצאתי השכרת רכב נורמלית שמאפשרת את זה במחיר שפוי

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה