דרוש מידע חולצות פורור...

בן של מלך!

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עימוד ספרים
אני כל שבועיים עושה כביסה לנגלה של חולצות פורור שחור, 60 מעלות למשך שעה - שעתיים, אין בכך כל חיסרון, אדרבה, זה יוצא נקי ומהודר!
לא יודע איך אצלך, בכל אופן, מייבש ודאי שעושה הרס לחולצות, ששורף להם את הקצוות, משום מה זה יורד בכביסה הבאה, לא יודע איך, זה שורף או לא?

שארפער

משתמש מקצוען
שלי, זה אקסוס, עובר עם תרסיס רסס וכבס על המקומות הדורשים ניקוי מיוחד, והופ! לכביסה על שלושים.
החומר והאבקה, מספיקה בשביל לנקות בד"כ, בעוד שהחום מרכך מידי את הבד וגורם לו להתפורר אט אט.
(הייתה תקופה מסויימת שאשתי כיבסה לי אותן על ארבעים, היה זה טרם הנחלתי לה את תורת כיבוס החולצות שלי, ובזמן קצרצר הם התיישנו בלו והצהיבו. וחבל.)

haso

משתמש פעיל
אולי שווה לבדוק או לעשות מחקר על איזה אבקת כביסה כל אחד משתמש.
יתכן שפה נעוץ ההבדל באיכות החולצה לאורך השנים.

בן של מלך!

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עימוד ספרים
אני כבר מצהיר! קפסולות ג'ל של טייד (הכתום)
יש עוד חברה בצבע ירוק לא זוכר את השם אולי אריאל

שארפער

משתמש מקצוען
אני ללבן, רק אריאל.
לכהה, אפשר לחשוב על עוד אופציות.
גם אין מושג כזה מייבש בקשר לחולצות.

בן של מלך!

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עימוד ספרים

בן של מלך!

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עימוד ספרים
מקפיץ

יעקב ארץ-צבי

משתמש מקצוען
אולי שווה לבדוק או לעשות מחקר ....
כשמדברים על מתפורר מהר צריך להבין מה זה מהר, אצל אחד מהר זה שנה אצל השני זה חצי שנה ואצל השלישי זה בכלל 5 שנים,
וכמו כן מה זה מתפורר אצל כל אחד דרגה אחרת של התפוררות נחשבת התפוררות, וכנ"ל ציהוב בלאי וכו'
מה שחשוב לזכור שאין חולצה לכל החיים, הברכה שמברכים כל קונה בגד חדש היא "תבלה ותחדש"
אז תבלאו ותחדשו.

בין החומות

משתמש רשום
שלום
אני צריך דחוף חולצה לשמחת תורה האם מישהו יודע אפה אפשר לקנות (עדיפות בירושלים) פורור 14.5 חפתים
תודה רבה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קנ

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֵל בְּקָדְשׁוֹ הַלְלוּהוּ בִּרְקִיעַ עֻזּוֹ:ב הַלְלוּהוּ בִגְבוּרֹתָיו הַלְלוּהוּ כְּרֹב גֻּדְלוֹ:ג הַלְלוּהוּ בְּתֵקַע שׁוֹפָר הַלְלוּהוּ בְּנֵבֶל וְכִנּוֹר:ד הַלְלוּהוּ בְתֹף וּמָחוֹל הַלְלוּהוּ בְּמִנִּים וְעוּגָב:ה הַלְלוּהוּ בְצִלְצְלֵי שָׁמַע הַלְלוּהוּ בְּצִלְצְלֵי תְרוּעָה:ו כֹּל הַנְּשָׁמָה תְּהַלֵּל יָהּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  25  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה