כללי חוו"ד - פרסומת

• פותח הנושא אס
  • פורסם בתאריך
בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

באלמעלה

משתמש פעיל
הרעיון מקסים ומיוחד!!!
הקיר עם הטקסט חמוד מאוד
אבל הרוק לא נוזל למול הקופסה היבשה
לא נראה לי שארוץ לקנות שם, תן לנו להריח את הגבינה הצהובה הנכחרת

אריה רימר

משתמש רשום
מאד אהבתי, מאד מאד.
אני אוהב את השונה! נימאס לי מכל הפיצות הנוטפות למינהם שאתה רואה בתמונה וכשאתה מזמין אתה מקבל דיקט עם גרגר גבינה צהובה.
תפתיע תח'ברה, תאמין לי שכולם ינסו, זה ניראה פיצה חמה, לוהטת, עסיסית, על גחלים כזה....
משהו אחר!!!
וזה מה שצריך!!
אל תשנה כלום!!
אם הלקוח לא מעונין תציע תפרסומת לחברה אחרת.
תאמין לי: שווה לפתוח פיצריה!!

(אבל: יש צורך בליטושים אחרונים...אני מאמין שאתה מבין, אולי טיפה הכתב למטה או...אבל אם זה למקומון אז תששאיר כך. וזה מבורך!)

nechama

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נחמד,
הכיתוב לא מספיק בולט על הרקע וכן נראה לי שלא צריך שהלוגו יופיע פעמיים גם על הקרטון וגם כלוגו במודעה , נראה לי כפילות.
שיהיה בהצלחה!!

ayala

משתמש מקצוען
הלוגו יפה ויושב טוב על השחור- קונטרסט טוב.
אבל לא הבנתי למה לשים קופסה כזו משעממת כשאפשר לשים תמונה של פיצה מגרה.

חני 100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
D I G I T A L
עזבו אתכם מפיצה מגרה ונוטפת, לדעתי, הקיר ברקע והפונט וכל המסביב פשוט עושים אוירה מדהימה של מקום שאני אישית רצה לקנות שם פיצה......

אברימי

מנהל פורום סוכרת
מנהל
מנוי פרימיום
המודעה מצויינת. אולי לתת צבע חום כתום ללבנים, משהו שמזכיר את אבני התנורים של פעם, וגם "יחמם" קצת.
הפונט של הפתיחה הוא של "סגירה" (בהוראת המשטרה..)
ומה עם "הכשר"?

עפרה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
סתם, בקשר לחלוקה של המילים,

אולי כדאי להעלות את המילה 'אתכם' לשורה שמעליה, שלא יהיה צריך לרדת שורה ממש באמצע העניין
וגם את 'להתמוגג מהטריות' לקבץ לשורה אחת - העליונה או התחתונה

gold

משתמש רשום
לדעתי זה חזק מאוד! מפתיע ולא כמו כל המודעות שרואים בכל יום. זה גרם לי לעצור ולהסתכל וזה מה שחשוב, לגרום לצופה להעצר ולהביט.
הערה אחת, הלוגו שנמצא בתחתית העמוד קצת נבלע על הרקע הכהה.
בהצלחה רבה!

Ok - מירי טריטל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
הביצוע- מדהים! אבל זה לא מתאים לפיצה.
במבט ראשון זה נראה כמו פרסומת להצגה או לסרט מפחיד ומותח.
תשמור את העיצוב למשהו קצת יותר מוצלח. חבל לבזבז אותו על משולש פיצה.;)

jude

משתמש רשום
דווקא הניגודיות מה"סטנדרט" מושכת את העין וגורמת לחשוב ולבדוק מה בדיוק רוצים פה
אבל בשביל זה צריך שתהיה ניגודיות ממש. זאת אומרת שהחצי העליון ישאר כמו שהוא ובדיוק חצי התחתון של המודעה יוקדש לפיצה עסיסית וגדולה או שהלוגו יהיה גדול על המכסה ולא בצד הקופסא, כך שגם אחרי שהעין נמשכה להבין מה קורא פה, - היא גם תבין.
הקופסא עצמה נראית ישנה וגם גבוהה יחסית לקרטון פיצה

סהכ עיצוב יפה! אבל לא משדר פיצה...

שניאור רוכברגר

משתמש רשום
הפתיחה והתאריך שלה לא צריכים לבוא כאלמנט שחוק, הייתי שם אותם באותו צורה אבל בלי שברים וסדקים.

ומאוד מפריע לי לעין שתי הלוגואים הצמודים אחד לשני (על המגש ובחוץ).

הקרטון של המגש נראה מקומט ולא חלק.

ואת הפיצה (ולזה מזמין המודעה התכוון) לא רואים.

איש פלאי

משתמש רשום
לדעתי העיצוב מקסים הלבנים העשן וכל המסביב עושים הרגשה של יותר מפיצה סטנדרטית
מה שהפריע לי זה הלוגו שחוזר על עצמו אולי כדאי להחליף מיקום חוץ מזה הכל מצוין (לפעמים מגרה יותר מה שלא רואים מאשר מה שרואים)
icon7.gif

יעלולה

משתמש מקצוען
מאוד יפה אך:
1. הייתי מבהירה את הרקע.
2. לתת יותר נוכחות לפיצה עצמה.
3. את הלוגו שעל הקופסה הייתי מעבירה לחזית של הקופסה ומגדילה בהתאם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה